Jump to content
Sign in to follow this  
schumipl

play.gsm.pl

Recommended Posts

prosze o wycene domen:

 

play.gsm.pl

playmobile.gsm.pl

 

Domeny te sa przekierowane na ta sama strone i maja ruch na poziomie: 60-100 osob dziennie. zwazywszy ze to dopiero poczatek kampanii reklamowej playa, wiec pewnie w kolejnych dniach bedzie coraz wyzszy

Share this post


Link to post
Share on other sites
prosze o wycene domen:

 

play.gsm.pl

playmobile.gsm.pl

 

Domeny te sa przekierowane na ta sama strone i maja ruch na poziomie: 60-100 osob dziennie. zwazywszy ze to dopiero poczatek kampanii reklamowej playa, wiec pewnie w kolejnych dniach bedzie coraz wyzszy

 

2500 zł (koszty sądu arbitrażowego jeśli nie oddasz po dobroci)...

Nie życzę ci oczywiście problemów, ale właśnie toczy się sprawa plus.gsm.pl, a to podobna sytuacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to raczej mozna odniesc do playmobile,

 

w drugim przypadku to nazwa"play" nie jst znakiem zastrzezonym, wiec watpliwe aby ktos moglby ja mi odebrac

Share this post


Link to post
Share on other sites
to raczej mozna odniesc do playmobile,

 

w drugim przypadku to nazwa"play" nie jst znakiem zastrzezonym, wiec watpliwe aby ktos moglby ja mi odebrac

 

A 'plus' jest zastrzeżona? Nie chodzi tu o samo play, tylko po połączenie 'play' i 'gsm'. Na twoim miejscu sprzedałbym obie jak najszybciej i niech ktoś inny się martwi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tyle ze pod adresem plusgsm.pl jest strona plusa, a nazwa "plusgsm" jest nazwa zastrzezona, wiec to chyba inna sytuacja

Nie chodzi o domenę plusgsm.pl, która jest własnością plusa, tylko o domenę plus.gsm.pl! Różnica jest, a sprawa w sądzie wylądowała.

Z play.gsm.pl może być tak samo... i z playmobile.pl tym bardziej, bo już playmobile jest chyba znakiem zastrzeżonym dla Play'a - chociaż oni mają taki bur... bałagan, że szok, więc może się nie połapią :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kolejny absurd, ze tak wielka firma na ktora chce wyrosnac P4 nie potrafi zadbac o wykup domen..Tzn. ja rozumiejm, ze nie musi wykupywac wszystkich, nie potrzebuje przeciez ani playmobile.vu, ani playmobile.org.pl, ale takie kojarzace sie z GSM? !!! Jestem za prawie pelna wolnoscia w domenach internetowych. Rozumiem, ze co innego, gdyby inna firma zarejestrowala sie jako PLAY, a potem prowadzila dzialalnosc w telefonii GSM, to bylyby problemy, ale jesli chcesz zrobic forum o telefonii (jesli nie ebdzie tam reklam konkurencji) to co innego (moim zdaniem). Nie jestem prawnikiem, ale uwazam, ze gdybym mial orzekac w tej sprawie, to na niekorzysc P4 (spoznienie!)

 

Ale problemy mozesz miec...dzis kazdy chce miec za darmo, nawet domene, ktora mogl sobie kupic za 50-100 zlotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×