Jump to content
Domenatorix

Domena ,,usunięta z kolejki" ciągle niedostepna do rejestracji

Recommended Posts

Próbuję już od ponad godziny zarejestrować domenę, która teoretycznie jest już usunięta z kolejki, jednak rejestr jej ciągle nie uwolnił. Ile maksymalnie może trwać taka blokada?

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbuję już od ponad godziny zarejestrować domenę, która teoretycznie jest już usunięta z kolejki, jednak rejestr jej ciągle nie uwolnił. Ile maksymalnie może trwać taka blokada?

Dzisiaj NASK ma problemy techniczne i stąd to opóźnienie. Normalnie domeny są uwalniane o czasie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj NASK ma problemy techniczne i stąd to opóźnienie. Normalnie domeny są uwalniane o czasie.

 

DD

Ciekawe, czy w związku z tym NASK zwróci koszty nadprogramowych prób rejestracji domen, w końcu za każdą pobiera 10 gr. Po za tym nigdzie nawet nie umieścili komunikatu o awarii :angry: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 18:38 system registry .pl powinien działać OK. Taka informacja przyszła z NASK.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 17:42 udało mi się zarejestrować tą domenę, którą potrzebowałem, ale straciłem bezproduktywnie 2 godziny. Firma, która jest pionierem polskiego internetu nie potrafi nawet opublikować publicznego komunikatu o awarii w INTERNECIE i z tego, co mówisz, wynika, że o awarii zostali poinformowani tylko partnerzy. NASK powinien się wstydzić.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 17:42 udało mi się zarejestrować tą domenę, którą potrzebowałem, ale straciłem bezproduktywnie 2 godziny. Firma, która jest pionierem polskiego internetu nie potrafi nawet opublikować publicznego komunikatu o awarii w INTERNECIE i z tego, co mówisz, wynika, że o awarii zostali poinformowani tylko partnerzy. NASK powinien się wstydzić.

Człowieku, to jest jednostka naukowa!!! Oni o czymś takim jak biuro prasowe, rzecznik prasowy, komunikaty prasowe to oni w życiu nie słyszeli! Tzn słyszeli, tylko po co mają cokolwiek robić? Każda jednostka naukowa ma w tym kraju "komunikację ze społeczeństwem" w d.... A NASK, którego Dyrektorem jest człowiek z ABW, to tym bardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×