Jump to content
doggystyle4

Local*pl, LCE*pl, Sinologia*pl, Budynie*pl, Herakles*pl, Windykator*eu, WindykacjaTerenowa*pl, Awionetki*com.pl, Ksztalcenie*com.pl, Rewident*eu i in.

Recommended Posts

Sprzedam portfolio.

 

Cena: 12 000zł netto

 

Załączam screen zawierający wyselekcjonowane lepsze domeny, to połowa mojego portfolio. Wszystkie domeny dostępne są tutaj i tutaj.

 

Jako ciekawostkę dodam, że jakiś czas temu wystawiłem moje portfolio na sprzedaż, ale niestety zainteresowanie było tylko pojedynczymi domenami. "Niestety" dla mnie okazało się łaskawe, gdyż do tej pory sprzedałem domeny za dwukrotność sumy, za która byłem gotów w tamtym czasie oddać portfolio :) Teraz cena jest dwukrotnie wyższa, jednak do portfolio doszło kilka poważnych domen.

 

NIE SPRZEDAJĘ POJEDYNCZYCH DOMEN, chyba, że zostanie zaoferowana kwota min. 6000zł netto za kilka wybranych domen z mojego portfolio.

 

Załączony screen miał kilka przekłamań na niektórych nazwach, które musiałem na szybko poprawić, dlatego te nazwy wyglądają inaczej.

 

Nadmieniam, że cały czas aktywnie uczestniczę w rynku i niektóre domeny mogą zniknąć... Zatem najbardziej aktualne będą dwa linki zamieszczone wyżej.

 

pozdrawiam i zapraszam

Krzysztof

 

http://img109.imageshack.us/img109/5029/f1v1.jpg

 

f1v1.jpg

 

 

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×