Jump to content
Sign in to follow this  
Mr.Nice

Z pozdrowieniami dla forum

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Jestem nową osobą na forum, dopiero rozpoczynam swoją przygodę z domenami, liczę na waszą pomoc i dobre rady, które pozwolą zgłębić moją wiedzę i być może wejść na poważnie w rynek domen. W dniu wczorajszym miałem możliwość już doświadczyć życzliwości i fachowej pomocy ze strony forum za co bardzo dziękuję. Na pierwszy rzut oka da się odczuć pewną nie wiem jak do końca określić to stwierdzenie niech będzie "magię" forum, każdy miał styczność z różnymi forami i przyznam się szczerze, że w moich odczuciach wydaje się że jest tutaj jakby mówiąc kolokwialnie "normalnie" :) a co idzie za tą dygresją bez wywyższania i poniżania innych tym bardziej nowych osób. Za pewne będę zasypywał Was pytaniami liczę więc na wyrozumiałość z Waszej strony :) Traktuję tą przygodę jako część rozwojową mojego życia, no i wiadomo nie ukrywam, że jest potencjał w rynku domen bynajmniej w moich odczuciach dla osób kreatywnych, myślących więc wiadomo można na tym jak się dobrze kombinuje w jakiś sposób zarobić postawiony cel ----> sprzedaż domeny za 30.000 :), nie wiem czy uda mi się go osiągnąć ale mam nadzieje że dzięki waszej pomocy tak się stanie ( być może jestem już w posiadaniu takiej domeny tylko jeszcze o tym nie wiem ) :)

Na koniec przepraszam za to, że najpierw zacząłem pisać na forum przed przywitaniem ze wszystkimi chciałem to sprostować z doświadczenia wiem, że ludzie z forum potrafią stać się drugą rodziną.

 

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich

Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki szogun za sprostowanie, pisząc o magii właśnie o taką magię forum mi chodziło :) Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka. Z moją magią już się trochę zapoznałeś... cóż Harry Potter to ja nie jestem, ani tym bardziej David Copperfield, mimo to coś tam próbuję czarować..., ale nie to co Ty... ;) :D

Cel trochę mało ambitny, a do kiedy, 2033? I w rublach, czy w hrywnach? :P ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka. Z moją magią już się trochę zapoznałeś... cóż Harry Potter to ja nie jestem, ani tym bardziej David Copperfield, mimo to coś tam próbuję czarować..., ale nie to co Ty... ;):D

 

Cel trochę mało ambitny, a do kiedy, 2033? I w rublach, czy w hrywnach? :P;)

zdążyłem poznać już trochę Twojej magi zgadza się, to prawda i nawet mnie to cieszy :) jak na razie jesteś moim ulubieńcem i nie mówię tutaj o podlizywaniu tylko o obszernej wiedzy i chęci pomocy wyprowadzenia świeżych forumowiczów z ciemnogrodu :) , zauważyłem że większość osób na forum nie ma z tym problemu i chętnie odpowiada na pytania bez przekąsów i uszczypliwości dlatego tym większa moja motywacja do zdobywania wiedzy :)

chciałem sobie założyć w miarę możliwości realny cel dlatego podałem taką kwotę a co do terminu mam nadzieję, że do końca roku heheh :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel trochę mało ambitny, a do kiedy, 2033? I w rublach, czy w hrywnach? :P;)

Po sfinalizowaniu pierwszej sprzedaży kiedy nabiorę pewności siebie postaram się obrać bardziej ambitny cel dzięki za motywację :) mogą być nawet jeny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby sprzedać domenę za 30 tys. zł to trzeba najpierw mieć domenę wartą taką kwotę, a o takie coraz trudniej. Teraz podobno jest kryzys na rynku domen, więc myślę, że taką domenę można obecnie kupić w granicach 28-29 tys. zł. ;) Witaj na forum. :)

Edited by thomaso
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby sprzedać domenę za 30 tys. zł to trzeba najpierw mieć domenę wartą taką kwotę, a o takie coraz trudniej. Teraz podobno jest kryzys na rynku domen, więc myślę, że taką domenę można obecnie kupić w granicach 28-29 tys. zł. ;) Witaj na forum. :)

Posiadam kilka ciekawych wg. mnie nazw godnych uwagi o 21:05 czekam na zniesienie blokady 24h żeby wycenić kilka nazw zachęcam do udziału w wycenie być może taką już posiadam tylko jeszcze o tym nie wiem hehe :)

Dzięki thomaso za ciepłe powitanie i również witam. Dziękuję za aktywny udział w moich pytaniach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Jestem nową osobą na forum, dopiero rozpoczynam swoją przygodę z domenami, liczę na waszą pomoc i dobre rady

Na koniec przepraszam za to, że najpierw zacząłem pisać na forum przed przywitaniem ze wszystkimi chciałem to sprostować z doświadczenia wiem, że ludzie z forum potrafią stać się drugą rodziną.

 

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich

Mr.Nice

 

na rodzinę bym nie liczył, ale na przychylne rady tak, korzystne zakupy z pomocą forum też :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

witamy i ja osobiście życzę Tobie sprzedaży domeny za te 30.000 ale euro ;)

 

Pozdrawiam Marcin

dzięki Marcin za pokrzepienie :)ja również pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×