Jump to content
Sign in to follow this  
Slawko

wywozy.pl ; tabakiernia.pl ; debety.pl

Recommended Posts

Witam,

 

mam do sprzedania następujące domeny

 

wywozy.pl

tabakiernia.pl

skierowanie.pl

debety.pl

 

 

 

Wszystkie zarejestrowane do 02.2009 (active24)

Oferty i pytania proszę na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites
50zl za wszystkie
.

Kupuje. Prosze o kontakt na PW w celu finalizacji transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisze na ogolnym forum, bo to jakies kpiny i dziecinada.

 

Wiadomosc od Slawko:

"Jeśli do godz 14.30 nie bede miał pieniędzy na koncie w dropped - oferta nieaktualna. Przepraszam"

 

Hello, jest weekend. Nie kazdy siedzi przy kompie caly dzien.

 

Co to za finalizacja transakcji?

 

Zobowiazales sie sprzedac domeny za okreslona kwote. Dla mnie i dla kazdego powaznego domainera jest to wiazace.

Oczekuje wiec przeslania numeru konta bankowego i normalna finalizacje transakcji, ewentualnie moge teraz zasilic Twoje konto podana kwota, gdyz teraz jestem w sieci.

 

W innym przypadku kwalifikujesz sie do ignorowania na forum.

 

Niezaleznie od wartosci transakcji tego typu zachowania sa karygodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, ze SELES nie zacytowales wszystkiego co do Ciebie napisalem. Prosilem o pytania i oferty na PW, Ty napisales tu, w temacie, wiec sila rzeczy powinienem Cie zignorowac. Bardzo zalezalo mi na czasie, moj blad, ze nie napisalem do kiedy oferta wazna i za to przepraszam. No ale bez przesady...

 

W innym przypadku kwalifikujesz sie do ignorowania na forum.
Hej, Panie Wladzo

 

Proponuje karac takich osobnikow na forum, najlepiej banem. Jeszcze raz namawiam do utworzenia dzialu "Nieuczciwi domeniarze, nieuczciwe firmy".

 

Panie Grzegorzu - brak mi slow.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, ze SELES nie zacytowales wszystkiego co do Ciebie napisalem. Prosilem o pytania i oferty na PW, Ty napisales tu, w temacie, wiec sila rzeczy powinienem Cie zignorowac. Bardzo zalezalo mi na czasie, moj blad, ze nie napisalem do kiedy oferta wazna i za to przepraszam. No ale bez przesady...

 

 

Owszem, Twoj blad i powinienes poniesc tego konsekwencje. Podales ostateczna cene publicznie na forum, znalazl sie klient, jakie inne oferty mialy byc skladane? Sprawa powinna być zakończona.

Po przeczytaniu Twojej korespondencji napisalem na forum i od razu do Ciebie, ze oczekuje finalizacja transakcji.

 

Proszę oto Twoje wiadomosci do mnie.

 

" 1. domeny, sob, 08 mar 2008 - 14:24

 

Witaj,

 

czy jest możliwe, żebyś przelał mi pieniażki za te domeny jeszcze dziś do 14.00 na moje konto w dropped?

 

 

2. domeny, sob, 08 mar 2008 - 14:52

 

Jeśli do godz 14.30 nie bede miał pieniędzy na koncie w dropped - oferta nieaktualna. Przepraszam

 

3. domeny, sob, 08 mar 2008 - 14:58

 

teraz mnie nie bedzie jakies 1,5h. jesli chcesz to zasil moje konto w dropped ale nie pozniej niz do 14.50 mój login: xxxxx hasło: xxxxx

sprawa jest bardzo pilna, domeny, ktore sprzedaje mam w active. Pozdr

 

4. nieaktualne, sob, 08 mar 2008 - 22:03

Przepraszam ale już nieaktualne. Zależało mi bardzo na czasie. Sorry.

 

Pozdrawiam

Slawek "

 

Co to znaczy, ze nie aktualne? Ktos ci je ukradl, popsuly sie? To nie przedszkole. Nie zalezy mi na tych domenach bo obiektywnie nie sa wiele warte, ale sposob zalatwiania sprawy wskazuje na to, ze prowadzenie z Toba interesow moze byc bardzo ryzykowne. Dzisiaj sprzedajesz domeny za 50 zl i sa problemy, kto wie, moze za tydzien bedziesz sprzedawal za 1000 zl, czy 10 000 zł. Pachnie ryzykiem...

Miales cisnienie, widziales, ze nie ma zadnej odpowiedzi na PW, wystarczylo zadzwonic. Tak sie nie prowadzi zadnego biznesu niezaleznie od skali. Na Allegro mozesz sobie tak handlowac jak chcesz, ale tutaj jest forum ludzi "z branzy", ludzi, ktorzy znaja sie mniej lub bardziej i standardy przeprowadzania transakcji powinny byc jak najbardziej jasne. W mojej ocenie karygodne są typu akcje, tym bardziej w stosunku do uzytkownikow forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Owszem, Twoj blad i powinienes poniesc tego konsekwencje. Podales ostateczna cene publicznie na forum, znalazl sie klient. Sprawa powinna być zakończona.

Po przeczytaniu Twojej korespondencji napisalem na forum i od razu do Ciebie, ze oczekuje finalizacja transakcji.

 

Proszę oto Twoje wiadomosci do mnie.

 

" 1. domeny, sob, 08 mar 2008 - 14:24

 

Witaj,

 

czy jest możliwe, żebyś przelał mi pieniażki za te domeny jeszcze dziś do 14.00 na moje konto w dropped?

 

 

2. domeny, sob, 08 mar 2008 - 14:52

 

Jeśli do godz 14.30 nie bede miał pieniędzy na koncie w dropped - oferta nieaktualna. Przepraszam

 

3. domeny, sob, 08 mar 2008 - 14:58

 

teraz mnie nie bedzie jakies 1,5h. jesli chcesz to zasil moje konto w dropped ale nie pozniej niz do 14.50 mój login: xxxxx hasło: xxxxx

sprawa jest bardzo pilna, domeny, ktore sprzedaje mam w active. Pozdr

 

4. nieaktualne, sob, 08 mar 2008 - 22:03

Przepraszam ale już nieaktualne. Zależało mi bardzo na czasie. Sorry.

 

Pozdrawiam

Slawek "

 

Co to znaczy, ze nie aktualne? Ktos ci je ukradl, popsuly sie? To nie przedszkole. Nie zalezy mi na tych domenach bo obiektywnie nie sa wiele warte, ale sposob zalatwiania sprawy wskazuje na to, ze prowadzenie z Toba interesow moze byc bardzo ryzykowne. Dzisiaj sprzedajesz domeny za 50 zl i sa problemy, kto wie, moze za tydzien bedziesz sprzedawal za 1000 zl, czy 10 000 zł. Pachnie ryzykiem...

Miales cisnienie, widziales, ze nie ma zadnej odpowiedzi na PW, wystarczylo zadzwonic. Tak sie nie prowadzi zadnego biznesu niezaleznie od skali. Na Allegro mozesz sobie tak handlowac jak chcesz, ale tutaj jest forum ludzi "z branzy, ludzi, ktorzy znaja sie mniej lub bardziej i standardy przeprowadzania transakcji powinny byc jak najbardziej jasne. W mojej ocenie karygodne są typu akcje, tym bardziej w stosunku do uzytkownikow forum.

 

Ok, nie chce mi dyskutowac Panie "Elita". Jak ma byc ban, bedzie ban. Zycze dystansu.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×