Jump to content
marismo

az.pl -40% w weekend

Recommended Posts

Rzekomo "na wszystko", w tym na domeny. W takim razie ile właściwie zapłacę za przedłużenie .pl brutto po przetransferowaniu do az w ten weekend? Czy to będzie od 99 zł netto -40%? Gdyby tak, to kiepsko, w AM było wczoraj 37,95 tyle, że przez głupie payu się nie załapałem (terminy domen mam długie więc wzywam rejestratorów do podobnych promocji :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ściema z tą promocją. Jest napisane "dodatkowy rabat na wszystko", tymczasem przy próbie odnowienia opcji mam komunikat:

"Promocję wykorzystano albo brak usług, które obejmuje promocja weekendowa, w zamówieniu.
Twój kod jest poprawny"

 

Promocji na pewno jeszcze nie wykorzystałem, to ja się pytam, jak jest z tym "na wszystko"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ile razy można wykorzystać ten kod?

jest jakiś regulamin tej promocji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kody promocyjne dla rejestracji i odnowy domen obowiązują tylko dla klientów i partnerów bez przydzielonego statusu oraz partnerów o statusie S50

 

Domyślam się zatem, że zarejestrujecie 50 domen, status sie zmieni i koniec promocji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może tak być, tylko że w takim razie reklama na stronie głównej serwisu wprowadza w błąd ponieważ nie ma informacji o jakichkolwiek wyłączeniach.

Cóż... reklama z reguły wprowadza w błąd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż... reklama z reguły wprowadza w błąd...

Ale na to są paragrafy.

 

BTW chyba jakkiś bug zagościł na stronie az.pl

 

Klikam na PROMOCJE i...

 

7oq3bp.png

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Promocja weekendowa dotyczy nowych usług i jak każda promocja zawiera pewne wyostrzenia.

Regulamin promocji dostępny jest pod adresem:

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocje-domeny_pid_458.html

 

Użytkowniku "umberto" poprawiliśmy już podstronę z promocjami,ale bardzo dziękuję za przekazaną uwagę.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

AZ.pl

Edited by ksitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto dodać że promocja 40% dotyczyła tylko weekendu i tylko osób które nie wytransferowały nigdy z az domeny - jesli ktoś taki w ogóle istnieje to taką promocję powinien mieć przez cały rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×