Jump to content
heden.pl

CentrumFinansowe.pl

Recommended Posts

Czasu nie cofniemy, a ubolewać wydaje mi się, że nie ma nad czym. Bardzo ładna kwota, gratulacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

Przepraszam z góry, że to powiem ale jak już temat został poruszony...

 

...dla mnie kwota 18k to bardzo mało jak za takie frazy...Do 20k to bym sam się zastanowił a zakładałem, że chcesz

w granicach przynajmniej 30-40k. To tylko moja wewnętrzna opinia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo trzymanie domen to nie biznes, tylko kolekcjonowanie - coś czasami sprzedawać trzeba... Jak dla mnie kwota w sam raz.

 

Gratuluję i życzę kolejnych udanych sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam z góry, że to powiem ale jak już temat został poruszony...

 

...dla mnie kwota 18k to bardzo mało jak za takie frazy...Do 20k to bym sam się zastanowił a zakładałem, że chcesz

w granicach przynajmniej 30-40k. To tylko moja wewnętrzna opinia.

 

Była na aukcji. Mogłeś składać oferty.

 

BTW: Licytację CentrumFinansow.pl zakończyłeś chyba na 1100 zł o ile się nie mylę.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

Była na aukcji. Mogłeś składać oferty.

 

BTW: Licytację CentrumFinansow.pl zakończyłeś chyba na 1100 zł o ile się nie mylę.

 

Nie. Tak jak napisałem - byłem przekonany, że poniżej 20k to nie ma kompletnie o czym rozmawiać.

Po drugie, rozmawiałem ze znajomą, która składała kiedyś Ci propozycję na tę domenę i cena (całkiem niedawno) od Ciebie wyszła ponad 10 tyś euro.

Nie chcę teoretyzować. Po prostu wydaje mi się, że są podmioty, które zapłaciły by kiedyś trochę więcej.

Ale jeżeli cena Cię satysfakcjonuje i długo na taką propozycję czekałeś - ok; zgadzam się z moimi przedmówcami i gratuluję transakcji.

 

ps. CentrumFinansów.pl zakończyłem słabiutko bo jakoś wydała mi się ta domena słabiutka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. Tak jak napisałem - byłem przekonany, że poniżej 20k to nie ma kompletnie o czym rozmawiać.

Po drugie, rozmawiałem ze znajomą, która składała kiedyś Ci propozycję na tę domenę i cena (całkiem niedawno) od Ciebie wyszła ponad 10 tyś euro.

Nie chcę teoretyzować. Po prostu wydaje mi się, że są podmioty, które zapłaciły by kiedyś trochę więcej.

Ale jeżeli cena Cię satysfakcjonuje i długo na taką propozycję czekałeś - ok; zgadzam się z moimi przedmówcami i gratuluję transakcji.

 

ps. CentrumFinansów.pl zakończyłem słabiutko bo jakoś wydała mi się ta domena słabiutka ;)

 

Masz na myśli tą znajomą, która na formularz kontaktowy na domenie CentrumFinansowe.pl wysłała mi zapytanie z chęcia zakupu CentrumFinansow.pl w cenie 1-2k Euro jeszcze podczas trwania aukcji CentrumFinansow.pl? Jakoś dziwnym trafem akurat wygrywałeś w aukcji a "znajoma" po tym jak wysłałem jej linka do tej aukcji nawet nie raczyła do niej dołączyć chociaż cena oscylowała w okolicach 1k PLN czyli 4-8 razy mniej niż rzekomo chciała za nią zapłacić. Czy to było tylko takie dziecinne zagranie abym podbił w aukcji CentrumFinansow.pl i żebyś nie musiał jej kupować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz na myśli tą znajomą, która na formularz kontaktowy na domenie CentrumFinansowe.pl wysłała mi zapytanie z chęcia zakupu CentrumFinansow.pl w cenie 1-2k Euro jeszcze podczas trwania aukcji CentrumFinansow.pl? Jakoś dziwnym trafem akurat wygrywałeś w aukcji a "znajoma" po tym jak wysłałem jej linka do tej aukcji nawet nie raczyła do niej dołączyć chociaż cena oscylowała w okolicach 1k PLN czyli 4-8 razy mniej niż rzekomo chciała za nią zapłacić. Czy to było tylko takie dziecinne zagranie abym podbił w aukcji CentrumFinansow.pl i żebyś nie musiał jej kupować?

 

Faktycznie powiewa smrodem :wacko:

 

Edit:

Głównie to miałem napisać : Gratuluję sprzedaży Heden :)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

Masz na myśli tą znajomą, która na formularz kontaktowy na domenie CentrumFinansowe.pl wysłała mi zapytanie z chęcia zakupu CentrumFinansow.pl w cenie 1-2k Euro jeszcze podczas trwania aukcji CentrumFinansow.pl? Jakoś dziwnym trafem akurat wygrywałeś w aukcji a "znajoma" po tym jak wysłałem jej linka do tej aukcji nawet nie raczyła do niej dołączyć chociaż cena oscylowała w okolicach 1k PLN czyli 4-8 razy mniej niż rzekomo chciała za nią zapłacić. Czy to było tylko takie dziecinne zagranie abym podbił w aukcji CentrumFinansow.pl i żebyś nie musiał jej kupować?

 

Wydarzyła się tutaj jaka niezrozumiała dla mnie herezja i okultystyczne, niezrozumiałe kompletnie dla mnie czary :blink:

 

Urwę temat krótko bo szkoda czasu to rozwijać: nie bawię się w dziecinne zagrania bo stać mnie na domenę za 1100 zł nawet jak w pewnym momencie uznaję, że więcej nie dam :) Nie ten kaliber biznesu ze mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydarzyła się tutaj jaka niezrozumiała dla mnie herezja i okultystyczne, niezrozumiałe kompletnie dla mnie czary :blink:

 

Urwę temat krótko bo szkoda czasu to rozwijać: nie bawię się w dziecinne zagrania bo stać mnie na domenę za 1100 zł nawet jak w pewnym momencie uznaję, że więcej nie dam :) Nie ten kaliber biznesu ze mnie.

 

Tylko 1 osoba dostała ode mnie zwrotną ofertę w euro.

Koniec tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

Nie wiem ile dostało i nigdy osobiście Ci niczego nie składałem. Piszę tylko tutaj co usłyszałem.

 

Nie mam zamiaru się przekrzykiwać bo to może w kółko trwać. Widocznie ktoś brał Cię pod coś i miał w tym jakieś głupie intencje. Zdarza się - nawet mi raz na parę tygodni.

 

Z całą odpowiedzialnością i honorem to nie byłem ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena nie jest najgorsza.. całkiem dobra kasa.

 

Mi się termin kojarzy z mBankiem :) a konkretniej z rodzajem placówki, w której mam całodobowy wpłatomat i bankomat z każdym typem banknotów, a od jakiegoś czasu "Aspiro". Obecnie trwa przekształcanie 3 banków (BRE,Multi.m) w jeden już mBank. Gdyby to Oni kupili, to rzekłbym że cena trochę niska...

 

Jednak należy pamiętać, że czas działa na niekorzyść tego typu (niekrótkich) polskojęzycznych brandów, bo angielski staje się coraz powszechniejszy i umożliwia krótsze a zarazem bardziej treściwe formy wyrazowe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasu nie cofniemy, a ubolewać wydaje mi się, że nie ma nad czym. Bardzo ładna kwota, gratulacje :)

 

 

Samo trzymanie domen to nie biznes, tylko kolekcjonowanie - coś czasami sprzedawać trzeba... Jak dla mnie kwota w sam raz.

 

Gratuluję i życzę kolejnych udanych sprzedaży.

 

Lepiej bym chyba tego nie określił.

 

Jak dla mnie osiągnięta kwota jest całkiem przyzwoita (jeśli nie bardzo przyzwoita).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja po tej sprzedaży nie miałbym wątpliwości. Uważam, że osiągnięta kwota jest adekwatna do jakości domeny. Gratulacje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uważam że dobra cena :) tym co piszą, że kwota mała mogli sami złożyć taką ofertą a nie teraz dywagować z ręka w nocniku:)

 

Oby pieniądze poszły na kolejne owocny inwestycje.

 

Gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwota dobra, naprawdę nie ma czego żałować. Można poczynić dwie, trzy, cztery? ciekawe inwestycje ;)

 

#brokerinwestycyjny.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mam mieszane uczucia.

Względem kogo masz mieszane uczucia ? :)

Nie płacz za utraconym rajem gdy nowa Ewa raj Ci daje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×