Jump to content
Sign in to follow this  
DD

domaining.pl

Recommended Posts

http://di.pl/topic/97788-dlaczego-nie-piszecie-blogow/?view=findpost&p=572015

 

Gratulacje dla Daniela (dla Korneliusza też) i takie pytanie - ktoś ma może z forum jakąś ciekawą domenę nadającą się na blog o domenach? Koniecznie dużo tańszą niż ta - jak coś to PW, jeśli będzie ciekawa i dość tania to kupię i płacę od ręki (w złotówkach, nie w DOGE). ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://di.pl/topic/97788-dlaczego-nie-piszecie-blogow/?view=findpost&p=572015

 

Gratulacje dla Daniela (dla Korneliusza też) i takie pytanie - ktoś ma może z forum jakąś ciekawą domenę nadającą się na blog o domenach? Koniecznie dużo tańszą niż ta - jak coś to PW, jeśli będzie ciekawa i dość tania to kupię i płacę od ręki (w złotówkach, nie w DOGE). ;-)

 

Co znaczą te marke 4k dla milionera ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i takie pytanie - ktoś ma może z forum jakąś ciekawą domenę nadającą się na blog o domenach?

Moja propozycja to - CoinBroker.pl

...aaajć, nie doczytałem przepraszam, chodzi ci o blog o domenach :P

 

(przepraszam za OT)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co znaczą te marke 4k dla milionera ;)

W porównaniu z domain.pl, która prawie 6 lat temu została nabyta za USD 45 000, to jak pół-darmo ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co znaczą te marke 4k dla milionera ;)

 

Tylko w DOGE, którego jak nie zdążę na czas sprzedać może się kiedyś zamienić w powietrze. ;-) Poza tym Korneliusza rozumiem (domeniarstwo, domaining - jeśli promuje takie marki lub chce zrobić przekierowanie to ok), ale sam chciałbym prowadzić blog hobbystycznie i nawet nie liczę, że złotówka się z tego kiedykolwiek zwróci, więc wolałbym zapłacić dużo mniej. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co znaczą te marke 4k dla milionera ;)

Jak na razie milion to ja oddałem do budżetu, ale nawet chaty sobie nie mogę kupić.

 

Znaczy większość do NASK, bo w sumie to oni pewnie zdefraudują.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slowo domaining nie za dobrze sie wpisuje jako adres URL i ogolnie ludzie maja tendencje do przestawiania liter w nim. Dlatego tez Francois z domaining.com myslal o skrocie i nawet uzywal go przez jakis czas - skrot ktory wybral tez nie byl najlepszy, ale na inny z przedluzeniem .com nie mial szans bo byly zajete i nie do sprzedania.

 

Slowo `domaining` z przedluzeniami ktorymi sie czesto handluje (Top 8) na Sedo nigdy nie osiagnelo jakis wielkich wynikow.
Na przyklad, domaining.eu sprzedana za 340 usd, domaining.info sprzredana za 500 euro

 

Gratuluje sprzedawcy.

Edited by jedna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×