Jump to content
Bazyli

Kto się dołoży ?

Recommended Posts

Zbieram na zegarek dla Apze...taki wypasiony...z datownikiem...nie wiem tylko jaki model...może Nowaka podpytać...Chłop się na zegarkach zna to powinien pomóc w wyborze...

:)

 

Dokłada się ktoś?

:)

 

Napisano wczoraj, 00:48

Uzależniony

  • photo-thumb-150.gif?_r=0
  • Administrator
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 4614 postów
  • Rejestracja: 01-listopad 06

Gdy tylko okazało się, że vul oraz Nuria piszą z tego samego IP, a użytkownik Nuria dodatkowo napisał "jako osoba trzecia, nie zamieszana bezpośrednio w temat" postanowiłem ograniczyć dostęp do forum użytkownikowi Nuria. W moim przekonaniu, gdy adres IP jest identyczny sformułowanie osoba trzecia nie może występować, gdyż IP zdradza iż użytkownicy ci mają pewnego rodzaju powiązania. Widząc w jakim kierunku zmierza dyskusja zdecydowałem się na taki krok.

 

...

 

Temat odblokuję za 24 godziny, co z pewnością ograniczy liczbę niemerytorycznych i impulsywnych postów.

 

Za zgodą użytkownika Nuria chciałem udostępnić też poniższy

...

Niech chłop ma i się cieszy....przyda mu się jak nic...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To miało być takie żałosne z założenia czy przypadkiem Ci się udało? Dziękuję w imieniu społeczności di.pl za zaśmiecanie forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To miało być takie żałosne z założenia czy przypadkiem Ci się udało? Dziękuję w imieniu społeczności di.pl za zaśmiecanie forum.

Rafał...to już kolejny przypadek w którym masz problem z określeniem czasu...

O poprzednich pisałem Tobie na PW...np 3 dni to nie 8 dni...

:)

Nie wiem...ale dla mnie 24 godziny to nie 36 i nie 48....

Trudno zatem pisać o zaśmiecaniu skoro nie dotrzymujesz słowa, a prywatna korespondencja w tej sprawie pozostała niezauważona...

Co do zaśmiecania to zerknij poniżej tego wątku w tym dziale...mało...sam aktywnie bierzesz w tym udział....

 

PS. Zmień tytuł działu na : Na Każdy Temat Który Mi Pasuje...będzie bardziej trafiony w Twoje oczekiwania co do zamieszczanych treści...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno zatem pisać o zaśmiecaniu skoro nie dotrzymujesz słowa, a prywatna korespondencja w tej sprawie pozostała niezauważona...

Proszę o podanie daty tu w temacie, kiedy to wysłałeś mi w tej sprawie przypomnienie bym odblokował temat. Możesz też wkleić treść tej wiadomości - zezwalam na publikowanie tej prywatnej wiadomości.

 

Chciałem ten wątek usunąć, ale pewnie założyłbyś inny pt "dlaczego mój śmieciowy wątek został usunięty" więc sobie odpuściłem. Pozwól, że za kilka dni, gdy już nacieszysz oko swoim inteligentnym tematem usunę go, by śmieci na di.pl było mniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekaj z usunięciem aż zbierzemy potrzebną kwotę...3 dyszki już mamy...

:)

 

edit:

Przepraszam, bo faktycznie mogłeś niczego w kwestii owych 24 h nie dostać..z telefonu wysyłane a on nie wiedzieć czemu czasami szwankuje...co nie zmienia faktu, że 24 godziny to 24 godziny...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach ta technologia ...zawsze gdy pojawia się potrzeba udowodnienia własnych słów i pustych oskarżeń technologia zawodzi. A to telefon, a to innym razem internet ;)

Nie będę już sprawdzał w logach, czy otworzyłeś w ogóle sekcję z prywatnymi wiadomościami bo mi to wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekaj z usunięciem aż zbierzemy potrzebną kwotę...3 dyszki już mamy...

:)

 

edit:

Przepraszam, bo faktycznie mogłeś niczego w kwestii owych 24 h nie dostać..z telefonu wysyłane a on nie wiedzieć czemu czasami szwankuje...co nie zmienia faktu, że 24 godziny to 24 godziny...

 

 

To na razie na taki z targu importowany z Rosji wystarczy. Na lepszy trzeba uzbierać z 5 razy tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach ta technologia ...zawsze gdy pojawia się potrzeba udowodnienia własnych słów i pustych oskarżeń technologia zawodzi. A to telefon, a to innym razem internet ;)

 

Nie będę już sprawdzał w logach, czy otworzyłeś w ogóle sekcję z prywatnymi wiadomościami bo mi to wystarczy.

To mam prośbę abyś sprawdził...jak również z 24 grudnia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×