Jump to content
Owner

Używacie Twittera? Kogo warto dodać, obserwować?

Recommended Posts

Cześć!

 

Ćwierkacie coś sami o domenach? Zamierzam założyć konto i dołączyć do Twittera. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki :)

 

W szczególności zaś kogo warto obserwować. Interesują mnie takie obszary jak: domaining, marketing online, startupy, internet, nowinki technologiczne, seo. Oraz wszelkie inne które po prostu warto znać.

 

Dzięki!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy wyszukać sobie na stronie twitter.com. Unikałbym śledzenia kont, które są nieaktualizowane oraz na których pojawiają się wyłącznie linki sprzedażowe, głownie gTLDs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystam z Twittera ( po prostu mi podchodzi) ;) Czasami coś ćwierknę o domenach.

A jak Cię znaleźć?

 

@hsqva - najpierw dodałem wszystkich z Twojej listy, ale w ogóle nie odnajdywałem się w gąszczy ich tweetów i dziś prawie wszystkich odznaczyłem z obserwowanych. Większość wpisów z tej listy była dla mnie bezwartościowa, tym bardziej że newsy ze świata domainingu śledzę raczej w swoim czytniku rss.

 

Możecie polecić jeszcze jakieś osoby związane z ebiznesem, domenami czy marketingiem online? Interesują mnie raczej Ci polsko-języczni, bo w końcu domenyblog.pl jest również po polsku.

 

Jak coś to @domenyblog - zapraszam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×