Jump to content
Sign in to follow this  
Alexis

Przyjmuję niemoralne oferty na moje domeny .pl

Recommended Posts

Alexis, proszę Cię nie odwracaj kota ogonem. Nie chodzi o to że odrzuciłeś moją ofertę, a do czego teraz próbujesz sprowadzić wszystkie moje wypowiedzi w tym wątku!. Szanujmy swoją inteligencję. Żeby była jasność nie mam do Ciebie żadnych pretensji, że nie zaakceptowałeś mojej oferty. Spodziewałem się tego.

 

Naprawdę chcę zakończyć ten dyskurs, nie mogę jednak zaakceptować, że imputujesz tu intencje, których nie miałem i przekręcasz sens mojej wypowiedzi.

 

Napisałeś, że sprzedałeś domeny za 6000, podczas gdy żadna z domen z wątku (a inne oferty przecież nie były rozpatrywane) nie zmieniła właściciela. Nie oczekuje że będziesz się z tego tłumaczył. To tylko moje spostrzeżenie i tak to zostawmy. Twój cyrk i Twoje zabawki.

 

Pozdrawiam!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To każe mi przypuszczać, że straciłem tylko swój czas pracy, na przeglądanie zbioru Twoich domen, podczas gdy i tak nie miałem szans na kupienie żadnej domeny w jak to nazywasz w niemoralnej cenie.

 

Alexis, proszę Cię nie odwracaj kota ogonem. Nie chodzi o to że odrzuciłeś moją ofertę, a do czego teraz próbujesz sprowadzić wszystkie moje wypowiedzi w tym wątku!. Szanujmy swoją inteligencję.

 

Uszanuj wiec moja inteligencje i wyjasnij mi za co jestes na mnie zly. Bo najpierw mowisz, ze straciles czas na wyszukanie domeny, bo Twoim zdaniem nie miales nigdy szansy na jej kupienie. Wyjasnilem Ci, ze masz takie same szanse jak wszyscy inni. W drugim twierdzisz, ze nie o to chodzi. Moze jestes zly na mnie, ze straciles czas na Twoje sledztwo? A moze za to, ze troche przedwczesnie i zbyt triumfalnie oglosiles jego wyniki? Naprawde nie wiem w jaki sposob zostales przeze mnie poszkodowany. Co moge zrobic (poza wyjawieniem poufnych informacji), by ulzyc Twojemu bolowi? Jak Ci moge pomoc? Nie oczekujesz chyba, bym sam sobie skladal oferty w Twoim imieniu, albo bym zaakceptowal Twoja jedyna oferte niezaleznie od ceny i innych ofert, ktore otrzymalem.

 

Sprzedalem na 6k pln i w dalszym ciagu przyjmuje niemoralne oferty. Masz w dalszym ciagu szanse na kupienie po okazyjnej cenie i takie same szanse jak inni, mimo tego nieporozumienia tutaj.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlozyles po prostu zbyt niemoralna oferte, zeby nie powiedziec "gorszącą". ;)

Naprawdę niemoralne a nawet gorszące byłoby napisanie, że ktoś pieprzy te domeny ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszanuj wiec moja inteligencje i wyjasnij mi za co jestes na mnie zly.

 

Już mi się nie chce Alexis. Co do Twoich domen, nie jestem zainteresowany zakupem żadnej z nich. Powodzenia i miłego dnia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×