Jump to content
mikolaj

kominki.eu

Recommended Posts

Mocny keyword zawsze w cenie niezależnie od końcówki :)

 

Gratuluję.

Komunki.ru wolne. Rejestruj. Zarób. Nic nie chcę w zamian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mnie zaskoczyłeś, spoglądałem tylko na hosty. Faktycznie kominki.ru zajęta. Jednak zapewne inne TLD są jeszcze wolne.

 

Napisałem tak, ponieważ chciałem podkreślić to, jak niemądre jest stwierdzenie TLD nie ma znaczenia i dowieść, że autor wypowiedzi zapewne tak nie uważa jak napisał, bo inaczej zarejestrowały wszystkie inne wolne TLD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Napisałem tak, ponieważ chciałem podkreślić to, jak niemądre jest stwierdzenie TLD nie ma znaczenia i dowieść, że autor wypowiedzi zapewne tak nie uważa jak napisał, bo inaczej zarejestrowały wszystkie inne wolne TLD.

Faktycznie są TLD (i w dodatku powstają nowe), które są bezsensowne i tu przyznaję rację.

 

Bardziej chodzi mi o znane (czyt. najczęściej używane) TLD, tym bardziej takie, które nie kojarzą się z konkretnym państwem czy branżą.

 

Do takich należą ".eu, .com, .net, .org, .biz, itp." (wiadomo, że polski keyword z .pl to układ idealny podobnie jak keyword rozsyjski z .ru, niemiecki z .de itd.)

 

Oczywiste jest, że połączenie polskiego keywordu z końcówką innego państwa zawsze nijak się mają do siebie.

 

Pozdrawiam.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×