Jump to content
networker

apetit.pl

Recommended Posts

chyba będzie nowa gazeta. klient wszedł, klient kliknął "Kup Teraz" i klient kupił za 2400

 

jako ciekawostka to ta domena kiedyś trafiła ode mnie na user premium kupiona przez kogoś za 40 pln, potem wygasła i wróciła do mnie po aukcji za 70 pln

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcą gratulować ludkowie Bartkowi ?

Tak to jest jak się do lepszych transakcji wszystkich przyzwyczai i taka standardowa w granicach 2-3 tys. zł, która większość klientów akceptuje, nikogo już nie kręci a część osób nawet zawodzi.

A trzeba przyznać, że Bartek ma teraz więcej domen w niewysokich cenach i można wśród nich nawet niezłe trafić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

święta prawda Jacku ;0 z ciekawostek po ustaleniu akceptowalnych dla mnie cen kup teraz we wrzesniu w ciagu 5 miesiecy sprzedało się blisko 80 domen. wiekszość do KK

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje!

 

Tak to jest jak się do lepszych transakcji wszystkich przyzwyczai i taka standardowa w granicach 2-3 tys. zł, która większość klientów akceptuje, nikogo już nie kręci a część osób nawet zawodzi.


Lepsze transakcje to pojęcie względne. Liczy się zwrot z inwestycji :) Można sprzedać "raz na ruski rok" domenę za te 10k - pytanie tylko przy jakich kosztach?


Share this post


Link to post
Share on other sites

Częsty dylemat wielu osób - trzymać wyższe ceny przez lata czy średniaczki wyprzedać taniej ?

 

 

Dla osób, które wnikliwie śledzą rynek i wyciągają wnioski nie jest to chyba już dylemat :)

 

Dowód(?):

 

po ustaleniu akceptowalnych dla mnie cen kup teraz we wrzesniu w ciagu 5 miesiecy sprzedało się blisko 80 domen. wiekszość do KK

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem fajnie, ale 3,5k PLN byłoby moim zdaniem w sam raz.

Niemniej jednak gratuluję, bo mi się jeszcze za taką kwotę nie udało sprzedać niestety żadnej domeny.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ważne, że sprzedający zadowolony (a jeśli dzieli się z nami informacją o kwocie tej transakcji to zakładam, że tak).

 

Sam oczekiwałbym trochę więcej za tę domenę do czego tym bardziej skłania mnie fakt, że po wejściu na stronę profilową networkera na premium na początku listy mam dwie domeny w cenach KT 4800 pln (transtar i gamefun) - obie moim skromnym zdaniem gorsze a mają ustawione wyższe KT. :)

Edited by Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×