Jump to content
Sign in to follow this  
przemek30

TopZabawki.pl

Recommended Posts

Najgorsza z najgorszych, patrząc ze zdumieniem na otaczający mnie świat, nie jest.

 

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem mieszańców polsko obcojęzycznych.

Na stronę dla rodziców albo opiekunów psiaków, uczących swoje pociechy albo podopiecznych umiejętności topienia zabawek,

w sam raz.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem mieszańców polsko obcojęzycznych.

 

Domena nie jest zla ale uwazam ze duzo lepsza by byla polska nazwa np. DobreZabawki.pl czy DuzeZabawki.pl

 

Ale byc moze sie myle - czy w Poznaniu jest uzywany wlasnie takie skrot jak TopZabawki?

 

#kidstoys.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jest szansa na ugranie jakieś kwoty (trudno mi powiedzieć jakiej, bo to będzie zależało od determinacji potencjalnego klienta).

Generalnie chyba bym nie zarejestrował, ale nie zdziwiłbym się gdyby została sprzedana w jakiejś (dłuższej) perspektywie czasu za 1,5k PLN.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie jest zla ale uwazam ze duzo lepsza by byla polska nazwa np. DobreZabawki.pl czy DuzeZabawki.pl

 

Ale byc moze sie myle - czy w Poznaniu jest uzywany wlasnie takie skrot jak TopZabawki?

 

#kidstoys.pl

 

Myślę, że to nie zależy od mojego miejsce zamieszkania... :) Zanim przechwyciłem ten adres, to pod domeną TopZabawki.pl przez kilka lat działał na Allegro.pl sklep z zabawkami. Myślę, że przedrostek "top" w tym przypadku służy jako określenie jakości, produktu z wyższej półki lub np. czegoś fajnego itd. itp. etc.

 

Proszę o dalsze opinie, komentarze, uwagi oraz wycenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do generyka premium dodano ogólnie znany wyraz kojarzący się z czymś z górnej półki, który świetnie prezentuje się w logach i idealnie zapada w pamięć - znacznie bardziej niż "dobre", "fajne", czy niektóre inne popularne polskie frazy. Domena brzmi głupio, jednak nie wątpię w jej sprzedaż za x xxx. Prędzej, czy później.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×