Jump to content
Geekboy68k

Chyba pokocham marzec...

Recommended Posts

No więc przechodząc do rzeczy:

 

- sexybody.pl zmieniła właściciela za 1100 PLN - taka była wysokość mojego podbicia (z początkowych 800) i została zaakceptowana bez negocjacji - adres wygasa za około 2 tygodnie, nie miałem w planach przedłużenia; tej domeny chyba nawet nie przechwytywałem, tylko dostałem ją od kogoś - nie pamiętam dokładnie...

- kursniemieckiego.pl zmienił właściciela za 930 PLN - trochę żałuję, że puściłem ją za taką kwotę, ale przez kilka miesięcy od zarejestrowania nie miała żadnych ofert, nawet na głupie 50 złotych; kupujący to twardy negocjator, zbił mnie z 3500, ale sam też podniósł początkową stawkę ponad 4x (obecnie domena oczekuje na opłacenie - termin przedłużony na prośbę kontrahenta, z którym mam ciągły kontakt),

- skalniak.com.pl sprzedał się przez KT za 250 złotych jakiś miesiąc po przechwyceniu,

- compensum.pl sprzedało się przez KT za 250 EUR na Sedo - i tu pojawia się problem, bo domena została opłacona od razu po kupnie, kilka dni później przesłałem kod AUTHINFO (pozdrawiam opieszałość obsługi serwisu), ale nie rozpoczęto transferu, stąd kasa tkwi u pośrednika... Osobiście nie mam kontaktu z kontrahentem - po przedrostku VAT ID wywnioskowałem, że to polska firma (chyba domyślam się która), a kontakt z brokerem Sedo jest równie dynamiczny i skuteczny, co poczta gołębia na frontach I WŚ... Jeżeli ktoś ma pomysł jak to ruszyć, to będę wdzięczny.

 

Domenki kosztowały mnie łącznie coś w przedziale 180-240 złotych. Negocjuję jeszcze 2 adresy. Biznes się kręci zważając, że od listopada/grudnia miałem totalny zastój :D

Edited by Geekboy68k
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz w panelu transakcji żeby wysłali przypomnienie o transferze kupującemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje :), może to efekt wiosny, kiedyś zastanawiałem się czy pogoda może mieć wpływ na ilość ofert :)

 

Może mieć ale w obydwie strony. Np. ja wiosny a właściwe przedwiośnia nie lubię (nb. urodziłem się wiosną) :). Przesilenia, osłabienia, zarazków, chorób, kataru, błota. Stawiam na wyraziste pory roku :D

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobre ceny, szczególnie za sexbody.pl

sam mam trochę podobne tylko z innej beczki :) stripclub.pl oraz stripper.pl i zero chętnych

Share this post


Link to post
Share on other sites

compensum.pl sprzedało się przez KT za 250 EUR na Sedo - i tu pojawia się problem, bo domena została opłacona od razu po kupnie, kilka dni później przesłałem kod AUTHINFO (pozdrawiam opieszałość obsługi serwisu), ale nie rozpoczęto transferu, stąd kasa tkwi u pośrednika... Osobiście nie mam kontaktu z kontrahentem - po przedrostku VAT ID wywnioskowałem, że to polska firma (chyba domyślam się która), a kontakt z brokerem Sedo jest równie dynamiczny i skuteczny, co poczta gołębia na frontach I WŚ... Jeżeli ktoś ma pomysł jak to ruszyć, to będę wdzięczny.

 

Myślałem, że tylko mnie to dotyczy. Domenę sprzedałem 14.03.2014, pieniądze wpłynęły do pośrednika (SEDO) w przeciągu kilku dni. Dopiero w dniu dzisiejszym 01.05.2014 nowy właściciel przetransferował domenę (mam nadzieję, że z wypłatą kasy nie będzie problemu), Normalnie miałem zrezygnować z transakcji, ale bardzo dobrze zapłacili, tak więc czekałem i się doczekałem

.

Niestety kontakt z SEDO wygląda tak jak to opisałeś powyżej.

Edited by yan3k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×