Jump to content
vul

Operacja hurtowa - pytanie

Recommended Posts

Gdzie można umieścić najwięcej domen w jednej liście do zarejestrowania/zarezerwowania?

Z tego co na szybko sprawdziłem to AM ma sporo ale szału nie robi.

Premium ma mało (120 na jeden strzał). Reszty nie sprawdzałem. Wie ktoś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zastanawiałem się nad konkretną ilością. Ale jak już pytasz to powiedzmy 2000 domen do sprawdzenia w jednej liście - da się gdzieś do przeprowadzić "na raz" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am i Premium mają ograniczenia, jeśli się dobrze orientuję, żeby się nie wywalało połączenie. Nawet jak się rezerwuje 500 domen to mieli mieli i mieli i wyskakują błędy i czasem niektóre domeny nie są zarezerwowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am i Premium mają ograniczenia, jeśli się dobrze orientuję, żeby się nie wywalało połączenie. Nawet jak się rezerwuje 500 domen to mieli mieli i mieli i wyskakują błędy i czasem niektóre domeny nie są zarezerwowane.

Żeby tylko 500! Czasem chcesz sprawdzić 15 domen i zonk... np. wszystkie niedostępne, podczas gdy połowa jest wolna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am i Premium mają ograniczenia, jeśli się dobrze orientuję, żeby się nie wywalało połączenie. Nawet jak się rezerwuje 500 domen to mieli mieli i mieli i wyskakują błędy i czasem niektóre domeny nie są zarezerwowane.

 

Żeby tylko 500! Czasem chcesz sprawdzić 15 domen i zonk... np. wszystkie niedostępne, podczas gdy połowa jest wolna.

 

Tak faktycznie - też potwierdzam. Czasami to jest naprawdę męczące. Trzeba mechanizm powtarzać jeszcze raz a najlepiej zmniejszyć ilość domen. Dlatego pytam i szukam alternatywy dla hurtowych operacji tego typu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wąskim gardłem nie są formularze, tylko wydajność serwerów nask. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety @pb ma rację :) wydajność serwerów NASK pozostawia wiele do życzenia...zwłaszcza ostatnio..do tego masz nałożone limity odpytań więc nie wiem czy cos takiego by przeszło.

Pamiętam, że kiedyś robilismy taką operację dla jednego z naszych klientów ale było tam może z 1000 domen i nie robiliśmy tego przez formularz tylko skryptem napisanym przez jednego z programistów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×