Skocz do zawartości

Deacon

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Deacon

 • Tytuł
  Nowy
 1. dns@zenlogicjp.info spam?

  Właśnie tak sądziłem, ze chodzi o scam związany z jakimiś fejkowymi opłatami.
 2. Witam, dostałem zapytanie w kwestii zakupu jednej z domen ".com" z podanego wyżej adresu, sam mail był zapytaniem co do możliwości kupna domeny która w sedo ma podaną cenę proponowaną, mail wzbudził moją podejrzliwość ze względu na mało profesjonalnie sformułowane zapytania (osoba ta przedstawiła się jako inwestor z japonii), czy mieliście do czynienia z tym adresem? jest to spam ? Co prawda strona zenlogic.jp istnieje, z tego co zrozumiałem zajmuje się hostingiem, natomiast sama w sobie też nie wygląda na specjalnie profesjonalną.
 3. światwhisky.pl

  Wysłałem maila do kilku firm "z branży" czy nie byłyby zainteresowane kupnem, 3 odpowiedziały, że tak.
 4. światwhisky.pl

  3 tysiące to ofertą którą dostałem.
 5. Domena światwhisky.pl

  Dzięki, właśnie zauważyłem, że jest osobny dział od tego.
 6. światwhisky.pl

  światwhisky.pl Witam serdecznie, jestem stosunkowo nowy zarówno na forum jak i w branży, zajmuję się tym głównie hobbystycznie od jakiegoś czasu aby podreperować budżet domowy, prosiłbym więc o nie słanie na mnie gromów za niewłaściwie postawione pytania, bądź takie na które się tutaj nie odpowiada Przechodząc do sedna, mam pewien problem z wyceną domen których jestem posiadaczem, aktualnie kilka firm wyraziło zainteresowanie kilkoma z mojego portfolio, za najistotniejszą z ofert uznaję dotyczącą domeny światwhisky.pl. W jaki sposób wyceniacie swoje domeny? Wiem, że jest to temat na który zapewne nie ma odpowiedzi "ta domena warta jest x" natomiast byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź w tej materii gdyż mam poważny problem jak to ugryźć. Czy uważacie, że cena na poziomie 2500 zł jest odpowiednia?
 7. Witam serdecznie, jestem stosunkowo nowy zarówno na forum jak i w branży, zajmuję się tym głównie hobbystycznie od jakiegoś czasu aby podreperować budżet domowy, prosiłbym więc o nie słanie na mnie gromów za niewłaściwie postawione pytania, bądź takie na które się tutaj nie odpowiada Przechodząc do sedna, mam pewien problem z wyceną domen których jestem posiadaczem, aktualnie kilka firm wyraziło zainteresowanie kilkoma z mojego portfolio, za najistotniejszą z ofert uznaję dotyczącą domeny światwhisky.pl. W jaki sposób wyceniacie swoje domeny? Wiem, że jest to temat na który zapewne nie ma odpowiedzi "ta domena warta jest x" natomiast byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź w tej materii gdyż mam poważny problem jak to ugryźć. Czy uważacie, że cena 4 cyfrowa jest odpowiednia ? Dodam, że są to bardziej 3 tysiące niż 9 Dzięki z góry za pomoc.
×