Jump to content

Cris

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Cris

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 02/11/1990

Kontakt

 • Strona WWW
  https://otokrakow.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. Groszowo, ale na dobry początek zabawy udało mi się sprzedać 4 domeny na AF SeoCenter.com.pl - 190 zł NetSide.pl - 95 zł IphoneXS.pl - 110 zł
 2. Spróbuj ją sprzedać konkurencji. Moim zdaniem nie wiele za nią wyciągniesz. Domena nadająca się tylko pod jakąś strone "wiary", albo dla wróżki PS. biznes średni - Rydzyk zagarnął wszystko.
 3. Od dziś domena jest wystawiona na aukcje w AfterMarket. zapraszam -> https://www.aftermarket.pl/aukcja/2453198/
 4. Cris

  Fucked.pl

  Fucked.pl Do wyceny domena Fucked.pl , moim zdaniem domena z fajnym potencjałem pod portal ero. Ciekawostką jest, że Fucked.com poszła na sedo za 17,000eu.
 5. Optymalizacja.net Witam, Do wyceny mam dziś domenę "Optymalizacja.net". Urwie się coś ?
 6. HolidayTropical.com HolidayTropical.com - jak myślicie czy domena ma jakąś wartość ? Waszym zdaniem ile mogę za nią dostać ?
 7. Cris

  hyy.pl

  Wrzucam ponownie na licytacje, bez ceny minimalnej. Domena z ruchem 2300-2500 unik. miesięcznie Łapcie link: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2444583/?_track=6624c1a2e7c96bf432cd63d54b25089d
 8. Witam, Czy zna ktoś z Was sposób który pozwoli zarejestrować domene .se ? Czy konieczne jest posiadać obywatelstwo lub NIP ?
 9. Cris

  Rzęsy.pl

  Rzęsy.pl Jak myślicie ? Ile jest warta ?
 10. Cris

  hyy.pl

  Domena od dziś na licytacji trwającej tydzień, zapraszam ! Cena min. To 20 zł
 11. Limuzyna.warszawa.pl Limuzyna.warszawa.pl - Waszym zdaniem domena jest coś w stanie ugrać?
 12. Cris

  SexON.pl

  SexON.pl Do Waszej oceny domena pod serwis z anonsami.
 13. Okey, a co jeśli w szczegółach domeny pokazuje się komunikat : " Oczekuje na opłacenie przez innego użytkownika " domena została przejęta przez AM 10 dni temu.
 14. Pytanie dla zielonych (czyli dla mnie) , ale miejmy nadzieje, że w odpowiednim temacie o to pytam. Chciałem się dowiedzieć, jak to jest z przechwytywaniem domen. Aktualnie na stronie AM pokazuje mi się domeny przechwycone (1), domeny nieprzechwycone (2) Chciałem przejąć 3 domeny z czego 1 prawdopodobnie się udało, jak wygląda kolejna procedura ? gdzie wylądowała domena, czy w razie braku zainteresowania mogę ją przejąć bezpośrednio ?
×