Skocz do zawartości

jamesbond

Użytkownik
 • Zawartość

  784
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez jamesbond

 1. jamesbond

  Koniec domen?

  Niech Google jako pierwsze zrezygnuje z domeny google.com
 2. jamesbond

  rynek domen w Indiach

  Hej, Jak rozwinięty jest rynek domen w Indiach. Interesują mnie artykuły, porównania, statystyki. Jakby ktoś coś wiedział, proszę o linki. Pozdrawiam
 3. jamesbond

  rynek domen w Indiach

  Nikt nie posiada domen w końcówce .in?
 4. jamesbond

  Zrealizowane opcje

  Rychło w czas
 5. jamesbond

  Sztuka.pl

  Gratuluję. Dobra inwestycja kapitału
 6. Przemek, ale tak samo tamta firma mogłaby mieć nic do tego co robi "qwerty" pod swoją domeną "etermin.pl". Przecież oni mają znak "etermin".
 7. Też mnie ciekawi odpowiedź na to pytanie. Może znajdzie się ktoś doświadczony w prawie.
 8. jamesbond

  tn.pl

  A za ile obecnie kupiona?
 9. jamesbond

  Dlaczego jeszcze nie spadły ?

  Tak, domeny tego użytkownika są bardzo denerwujące na dropped. Mam jedną w obserwowanych co jakiś czas dostaję info o tym, że domena zmieniła status z aktywnego na postępowanie. Też nie rozumiem co się dzieje z tymi domenami, może Michau wyjaśni?
 10. jamesbond

  Zrealizowane opcje

  A co Napo je? napoje.pl https://www.napofilm.net/pl
 11. jamesbond

  Zrealizowane opcje

  emanager pl
 12. jamesbond

  Wpływ na wyświetlanie reklam Adwords

  Dzięki za pomoc!
 13. Hej. Do moich reklam dokleja się niechciany link. Jak nim zarządzać / jak go usunąć? Problem pokazuje załącznik.
 14. kafejka.net ajaxer.net
 15. Co sądzicie o przedłużaniu domen na opcję? Pytanie jest skierowane głównie do osób z dużym portfelem domen. Korzystacie w ten sposób z optymalizacji kosztów? Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji kiedy Nask wydłużył okres wygasania domen do 1 miesiąca, odnawianie na opcję stało się bardziej atrakcyjne. Przy kilkuset domenach pokusa jest duża. Waszym zdaniem warto? Jak uważacie czy data rejestracji jest tak bardzo ważna przy negocjacjach sprzedażowych?
 16. jamesbond

  Pora uciekać z OVH.pl

  Masz pomysł gdzie uciekać?
 17. jamesbond

  Zadanie: ukradnij moją domenę!

  Przecież jest streszczone "And he does"
 18. Cześć, Mam 3 pytania: 1. Czy u naszych sąsiadów rynek łapaczy domen .cz jest tak samo rozwinięty, tzn. nie powinienem liczyć na to że uda mi się przejąć domenę ręcznie po jej wygaśnięciu? 2. Czy dropped lub premium przechwutują domeny .cz? 3. Data rejestracji i wygaśnięcia domen .cz nie ma dokładnej godziny:minuty:sekundy. Jest tylko dzień. Kiedy uwalniane są domeny z danego dnia? Będę wdzięczny za pomoc
 19. jamesbond

  przechwytywanie domen czeskich .cz

  A który z nich najlepszy? Korzystałeś z jakiegoś? Masz jakieś zdanie o nich?
 20. jamesbond

  Kort.pl

  Dopiero między 1-szym a 2-gim swoim postem przypomniałem sobie, że mam domeny tenisowe, więc nie wciskaj mi że miałem złe zamiary. A to, że napisałem że domeny kort.pl nawet bym nie zarejestrował wynikało z tego, że byłem święcie przekonany że ta forma jest "niepoprawna". Skoro jednak wielu tak dobrze wycenia domenę, życzę powodzenia jej właścicielowi.
 21. jamesbond

  Kort.pl

  Dawno nie grałem, ale wg mnie 1. idę na korty - na zasadzie idę pograć w tenisa i będąc poza terenem kortów 2. idę na kort - na zasadzię wchodze na kort nr 3 i będąc na terenie kortów Skoro już jesteśmy przy temacie tenisa, to która forma lepsza lub poprawna - turniej tenisa czy turniej tenisowy ? # turniejtenisa.pl # turniejtenisowy.pl Jak ktoś bardzo zainteresowany domenami "tenisowymi" zapraszam do złożenia oferty
 22. jamesbond

  Kort.pl

  Moim zdaniem słaba domena. Liczba pojedyńczej w zasadzie nie stosuje się dla tego rzeczownika. Idę na korty a nie na kort. Ja bym jej nie zarejestrował.
 23. jamesbond

  Zrealizowane opcje

  - lekarz zginął w porachunkach mafijnych, - job i kontakt został przypadkowo potrącony przez samochód nieznanego sprawcy - box ktoś wjechał w niego samochodem gdy ten poruszał się na rowerze. Teraz leżu bez ruchu połamany w szpitalu i nie ma jak opłacić swojej domeny Czy zaspokoiłem ciekawość?
 24. Hej. Nie rozumiem sytuacji, czy ktoś może mnie oświecić ? Domena bratki*pl ma w whois ustawione dnsy aftermarket DOMAIN NAME: bratki.pl nameservers: ns2.aftermarket.pl. ns1.aftermarket.pl. Czyli po wspisaniu w przegladarce bratki.pl request kierowany jest do serwera dns aftermarket. Otwiera sie strona czyli serwer aftermarket musi miec wpisane w dns moja domene. To dlaczego gdy odpytam o bratki.pl narzędziem host, otrzymuję: bart@ubuntu:~/$ host -t ns bratki.pl 8.8.8.8 Using domain server: Name: 8.8.8.8 Address: 8.8.8.8#53 Aliases: [b]bratki.pl has no NS record[/b] Dlaczego powyzsze polecenie nie zwroci nameserverów takich jak zwraca whois? Dla domen hostowanych poza aftermarket działa to tak, że oba polecenia zwracają dokładnie to samo.
 25. download.pl download.com.pl Domeny PEREŁKI ! To ogłoszenie jest zaproszeniem do składania ofert. W krótkim okresie czasu rozważę sprzedaż pakietu domen Download.pl + Download.com.pl Proszę nie składać ofert rzędu kilkunastu tysięcy złotych - zdecydowanie odrzucam takie oferty. Zastrzegam sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty. Jeśli nie odpowiadam - to znaczy, że nie jestem zainteresowany ofertą. Kontakt: admin (małpa) download.pl
×