Jump to content

promedica

Użytkownik
 • Content Count

  636
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About promedica

 • Rank
  Maniak
 • Birthday 12/19/1976

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  druga Irlandia Mao Tse Tuska coraz bardziej podobna do drugiej Korei Płn.

Recent Profile Visitors

4762 profile views
 1. Stawiam dolary przeciwko orzechom że nie zostałbyś skazany
 2. promedica

  dodomu*pl

  A dla mnie to kolejna bajeczka dla naiwnych typu sprzedałem psa za milion panu X i kupiłem od niego dwa koty po pół bańki, kiedyś rozmawiałem z gościem z firmy będącej rzekomym nabywcą który ryczał ze śmiechu gdy podałem sumę i stwierdził że szefowa prędzej pozwoli sobie wsadzić w 4 litery rozżarzony pręt niż zapłaci połowę podanej sumy za domenę Może by tak wprowadzić obowiązek wrzucania skanu faktury?
 3. Ktoś potrzebował coś wyprać i wyprał. Jakby ktoś potrzebował na koniec roku zmniejszyć sobie dochód to oferuję pierdoleniekotkazapomocamlotkawtowarzystwieojcaborowikaztorunia.foto
 4. promedica

  Zarobki w ICANN

  Lekarze w szpitalu wojewódzkim w Rybniku wyciągają po 40 tysi miesięcznie czyli licząc rocznie w dolarach też coś koło tego. Dziś w tym szpitalu wprowadzono opłatę 20zł za pobyt matki chorego dziecka więc jest szansa że rybniccy lekarze przebiją amerykańskich kolegów jak idzie o zarobki ( te oficjalne gdyż nieoficjalne ich dochody biją amerykańców na głowę bo nie wydaje mi się by ktoś w USA kasował na lewo 3 koła USD za wszczepienie endoprotezy)
 5. brl.pl CentrumNarciarskie.pl CentrumRehabilitacyjne.pl Drewienko.pl ekurierzy.pl OpiniaPrawna.pl Wiejska.pl Trafisz.pl Uniwersjada.pl Podpowiedzi.pl Centrum-Pediatrii.pl StrefaZakupow.pl ekonet.pl MiniCeny.pl Clarissa.pl BiznesKurier.pl Cewniki.pl SekretyKuchni.pl Oszczedni.pl CentrumPediatryczne.pl Odpowiadamy.pl Salon-Samochodowy.pl informator24.pl Kurierzy24.pl ZestawyUpominkowe.pl Park-Rozrywki.pl Postanowiłem w 100% skoncentrować się na tym co przynosi największe zyski czyli na sprzedaży sprzętu medycznego i w związku z tym oferuję na sprzedaż w cenach do negocjacji wymienione domeny. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o przesłanie oferty na adres ofertyd2d@tlen.pl Mile widziane oferty "hurtowe". Zapraszam.
 6. a już wymarzona do polskich firm z branży spożyczej których nie może ujawnić Sanepid;-D
 7. http://gielda.onet.pl/cba-sprawdza-czy-glaxo-placilo-lekarzom,18727,5181342,1,prasa-detal Kto się chce założyć że okaże się że polskim lekarzom nie płacili? W wersja bardziej bezczelnej okazać się może że to lekarze płacili Glaxo za możliwość stosowania tych leków bo dobro pacjenta ponad wszystko
 8. http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Woda-ze-slonca-w-kazdym-domu,wid,14725550,wiadomosc.html Czekam na obowiązkowe wprowadzenie posiadania świni hodowanej w łazience, królików na balkonie i własnej wytwórni wody mineralnej w każdym domu zamieszkałym przez minimum 2 osoby oraz portu morskiego w każdej miejscowości położonej na terenach górskich w której żyje powyżej 5 mieszkańców . Licencje i zezwolenia na w/w dobra muszą pochodzić oczywiście od Kulczyków, Solorzy czy innych Gudzowatych bo inaczej powinno się nakładać miliardowe kary na następne 13 pokoleń "przestępcy" co chciałby wydać kasę nie dając zarobić panom typu tego co pierwszy milion dostał od tatusia a zapomniał dodać że tatuś to stary SB-ek.
 9. U buków stawiałem na 2-0 dla Hiszpanii z kumplem założyłem się że Włosi wyłapią trójkę Chyba nie lubię Torresa
 10. yarowa jakbyś chciał jakieś typy to śmiało pisz na PW
 11. W sumie wicemistrzostwo to też sukces więc będą mieli co świętować Najważniejsze że odpalili duet Pedalski Klozet i resztę "aryjczyków"
 12. i rzekł Bóg "Błogosławieni Ci co w progresję uwierzyli bo oni buków ogrywać będą" Właśnie zakończyłem 2 progresje; na remis i na wynik 0-0 Sponsorem XX XXX były dwie panie: statystyka i progresja
 13. Walka z „kibolami” ma drugie dno. Obok górników tylko „kibole” mogli wyjść na ulicę i pociągnąć ludzi do pogonienia tej bandy która od ponad 20 lat okrada nas ile się tylko da. Szkoda tylko że znani ludzie z trybun zaczęli się bawić w politykę opowiadając się po jednej ze stron. Górników obłaskawiono przywilejami typu zachowanie wcześniejsze emeryturki i barbórki, tych drugich trzeba było jakoś też uciszyć to pod byle pozorem pakuje się ludzi do aresztu na zasadzie złapaliśmy włamywacza do kiosku no to Jasiu powiedz że kibol X to diler od którego kupujesz towar, dostaniesz mniejszy wyrok. Nie bronię tu idiotów demolujących autobusy, pociągi bo jakoś nigdy nie miałem szacunku dla takich co specjalizują się w „walce” z przeciwnikiem” który nie może oddać ale ostatnio wątpliwą przyjemność zatrzymania za rzekome pobicie miał jeden znajomy. Od dłuższego czasu szukano na niego haka bo jako prawnik zadawał trudne pytania radnym w swoim miasteczku. Firma jego żony była najlepiej skontrolowaną chyba w tym kraju i nic nie udało się poważnego znaleźć (jakieś kilkaset złotych kary wyłapała) Sięgnięto zatem po ostatnią deskę ratunku, Y jeździ na mecze a jak kibic (nie mylić z pseudokibicem czyli przebranym błaznem w damskim makijażu chodzącym na mecz raz do roku jak go telewizor zaprosi) to pewno bandyta. Ktoś uczynny dostarczył fotki z meczu po którym doszło do spotkania obu grup i tubylcy dostali po kilka klapsów. Podjechali z pełną dyskoteką na dachu, zakuli, wrzucili do suki niestety sprawa się rypła bo Y to taki prawdziwy prawnik nie z tych najnowszych co to ich teraz na akord produkują i złośliwie się upierał że do zarzutu pobicia to potrzebny jest jakiś pobity. Takowego nie było więc po kilkunastu godzinach straszenia że pomimo braku pobitego mogą wszcząć postępowanie Y opuścił mało gościnny przybytek.
 14. Zabiegają głównie politycy typu mao tse tusk który nagle przypomniał sobie że był kibicem Lechii i nawet zaczął pozować na twardego wyjazdowca Poza tym że można sobie na koszt obywateli zrobić darmową kampanię pokazując się na stadionach, takie imprezy to okazja do gigantycznych wałków o czym boleśnie przekonali się właściciele firm które budowały autostrady i zostały przewalone na grubą kasę. Politycy wszelkiej maści i narodowości mają cechę wspólną - zamiłowanie do "bułgarskich" pieniędzy więc zabiegają o organizację podobnych festynów dla gawiedzi. Już widzę to "zabieganie" gdyby wokół tego typu imprez nie unosił się zapach grubej kasy i nie byłoby okazji żeby conieco przełożyć do prywatnej kieszeni.
 15. Prawdziwych wyników finasowych Euro nigdy nie poznamy, zadbają o to propagandziści rudego volksdeutscha ale odczujemy je boleśnie po kieszeniach. Grecy i Portugalczycy też sobie niedawno zafundowali na kredyt podobny festyn. A na pocieszenie, onet-y i inne tvn-y będą nam serwować wywalone silikony podstarzałego przechodniego trofeum kopaczy ligowych przekonując nas ża nie ważne że nasi piłkarze byli najsłabsi w najsłabszej grupie, stadion w Warszawie trzeba będzie znów zasiedlić wietnamskimi i rosyjskimi handlarzami bo brak kasy na utrzymanie, ważne że owa bezpruderyjna panna została rzekomo miss euro.
×