Jump to content

J23

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About J23

 • Rank
  Praktyk
 1. J23

  file.pl

  No, no! Gratulacje!
 2. Za sprzedaż za xxx powinna być kara i wykluczenie z forum di.pl
 3. J23

  eurodesign.pl

  Na wstępie gratulacje. Bardzo dobrze rozegrana sprzedaż - jeśli klient rozpoczyna negocjacje dość blisko oczekiwanej ceny, to znaczy, że chce kupić (na poważnie, a nie tylko zawracać głowę) i ma ten cel odpowiedni budżet. Skoro nie chciał już dalej negocjować (a mógł, i to pewnie z sukcesem) to znaczy, że bardzo zależało mu na tej domenie i bał się, że mu ją ktoś może sprzątnąć sprzed nosa. Wiadomo - dobry europejski design, to nie tandeta ze wschodu Oj, przydałby się na forum temat: jak to nie oddawać za darmo dobrych domen i nie psuć rynku
 4. W maju minie dwa lata jak temat umarł. Czas na reaktywację Od trzech tygodni zamieniłem samochód na rower (KTM Alu Light - Deore 3x9) i dojeżdżam do pracy. Jest dobrze. Dojazd zajmuje mi ok. 30 minut. Jazda w W-wie po ulicach to sport dość ekstremalny, więc w zasadzie nie muszę już pić porannej kawy Z niemałą satysfakcją mijam samochody uwięzione w korkach, no i jest czas na posłuchanie muzyki, na poranny i popołudniowy relaks... Zastanawiam się nad kaskiem bo czapka z daszkiem może okazać się niewystarczająca (oby nie) - chroni przed słońcem, wiatrem i deszczem - może coś polecicie (rozważam Giro Athlon lub Alpina Pheos lub D-Alto).
 5. J23

  Czesc*pl

  Bardzo fajna historia Gratulacje!
 6. J23

  wi . pl

  Nareszcie jakaś sensowna sprzedaż. Gratki!
 7. Bardzo dobra generyczna domena nastawiona na spieniężanie ruchu z branży motoryzacyjnej i rowerowej. Branża rowerowa jest "specyficzna" więc tu na KK bym raczej nie liczył (a szkoda). Warto zaczekać na dobrego klienta z branży motoryzacyjnej lub samemu się zająć tematem. Powodzenia!
 8. Korneliusz.com - świetny tytuł, gratki!
 9. "Jestem przedstawicielem pewnej strony..." - po przeczytaniu takiego wstępu nie czytam już dalej tylko usuwam z poczty. Ogólnie tekst do gruntownej edycji. Jeśli chcesz, żeby ktokolwiek doczytał tekst do końca, trzeba już na wstępie zainteresować czytelnika i zachęcić czymś do kliknięcia. To bardzo trudne zadanie - powodzenia
 10. J23

  multishop.pl

  Jeśli kogoś będzie stać na profesjonalne zagospodarowanie takiej domeny, to z pewnością ma budżet by ją kupić Bardzo fajna domena pod duży projekt. Powodzenia w negocjacjach.
 11. Dołączam się do wątku: dozymetyry*pl - na sprzedaż (zainteresowanych zapraszam do składania ofert na priv)
 12. Dobra robota MasterofPoland - dzięki. Czy dałoby się policzyć ile aukcji domen zostało wystawionych w tym czasie i jaki był koszt ich wystawienia - tzn. ile zarobiło Allegro (może być bez prowizji od sprzedaży)? Co do wyników sprzedaży na największej platformie e-commerce w Polsce to żenuła. Myślę, że jest na forum przynajmniej xx sprzedawców mogących poszczycić się większą indywidualną sprzedażą.
 13. Jeśli zamierzasz założyć z kimś firmę i wnieść kapitał w postaci domeny, to z Twoją wyceną musi się zgodzić przyszły wspólnik. Od tego bym zaczął. Określenie % udziałów w przyszłym przedsięwzięciu oraz inne kwestie ubierze w słowa prawnik. Powodzenia!
 14. Liczba pojedyncza w tym przypadku bardziej do mnie przemawia. O swoim dziecku zazwyczaj myślimy w liczbie poj. a nawet jeśli mamy ich więcej, to i tak podchodzimy do nich indywidualnie PS. Nie dotyczy bliźniaków
×