Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Motywy kierujące tobą przy rejestracji domen na zawsze chyba pozostaną zagadką dla mnie. Jesteś jak magik który wyciąga z kapelusza najbardziej nieoczekiwane przedmioty tak, że publice kopara opada bo np. zamiast standardowego gołębia wyciągasz 3 cyganów grających polkę na akordeonach ( vide polands.pl)...

Powracając do tematu, zjawisko buticzanek to chyba jakaś internetowa patologia polegająca na tym, że kobiety ściągają chłam i podróby z aliexpress po to żeby bez działalności gospodarczej, na lewo, sprzedać to jako oryginał na FB i Insta. Gdyby one miały kupować domeny i tworzyć strony to wiązałoby się to rejestracją działalności i prowadzeniem sklepu co jest przeciwieństwem buticzanki. Innymi słowy, jeśli buticzanka potrzebuje witryny www to już nie jest buticzanką. 

Edytowane przez przemowild
  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mimo wszystko dałbym jej szansę, śledząc jak będzie kształtował się rynek. Oferta na kilkaset PLN do czasu odnowienia by mnie zadowoliła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę prześmiewcze określenie, może na bloga się nada. Mimo wszystko zastanawiałbym się nad zarejestrowaniem.

Edytowane przez szmiko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli masz swoje minimum na cenę domeny (generalnie, ogólnie) . I ewentualna oferta na tę ją przekroczy - akceptuj.

Z drugiej strony wiem, że nisze bywają fajne. Ale to nie nisza.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta