Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

1. Gdy płacę przez płatności online to kwota pobrana z rachunku firmowego nie zgadza się z tą w panelu i na fakturze od AM. Sądzę, że prowizja pośrednika płatności powinna widnieć w historii operacji jako osobna pozycja i zostać uwzględniona na fakturze od AM.

 

2. Właśnie sfinalizowałem escrow opcji. Czy tutaj nie powinno być pierw cesji na AM a później na mnie? Nastąpiła bezpośrednia zmiana abonenta ze sprzedającego na mnie z pominięciem AM, a jeżeli się nie mylę zawsze przechodziło to przez AM.

 

3. Nadal nie ma przypomnień 30 minut przed tym, gdy kończy się aukcja opcji. Nie rozumiem dlaczego aukcje opcji jeżeli chodzi o przypomnieniu o kończącej się aukcji są traktowane inaczej niż aukcje domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Gdy płacę przez płatności online to kwota pobrana z rachunku firmowego nie zgadza się z tą w panelu i na fakturze od AM. Sądzę, że prowizja pośrednika płatności powinna widnieć w historii operacji jako osobna pozycja i zostać uwzględniona na fakturze od AM.

 

Na fakturze jest uwzględniona prowizja za wpłatę poprzez szybkie płatności w pozycji "Commissions for deposits". Kwota pobrana z rachunku bankowego powinna być sumą kwoty wpłaconej do panelu i kwoty prowizji widniejącej na fakturze. Jeśli w którymś miesiącu było inaczej to proszę o zgłoszenie do supportu.

 

2. Właśnie sfinalizowałem escrow opcji. Czy tutaj nie powinno być pierw cesji na AM a później na mnie? Nastąpiła bezpośrednia zmiana abonenta ze sprzedającego na mnie z pominięciem AM, a jeżeli się nie mylę zawsze przechodziło to przez AM.

 

Proszę o podanie nazwy opcji na PW lub poprzez ticket, sprawdzę.

 

3. Nadal nie ma przypomnień 30 minut przed tym, gdy kończy się aukcja opcji. Nie rozumiem dlaczego aukcje opcji jeżeli chodzi o przypomnieniu o kończącej się aukcji są traktowane inaczej niż aukcje domen.

 

Dodane jako propozycja do wdrożenia.

Edited by AfterMarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy licytuje w wygasającej aukcji domeny to otrzymuję smsa tylko i wyłącznie gdy moja oferta zostanie przebita za pierwszym razem. Gdy złożę drugą ofertę, takiego potwierdzenia o przebiciu już nie otrzymuję. Wypadało by to zrobić, bo niektóre licytacje mogą zakończyć się wyższą kwotą. Więc traci na tym AM, sprzedawca i klient końcowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy licytuje w wygasającej aukcji domeny to otrzymuję smsa tylko i wyłącznie gdy moja oferta zostanie przebita za pierwszym razem. Gdy złożę drugą ofertę, takiego potwierdzenia o przebiciu już nie otrzymuję. Wypadało by to zrobić, bo niektóre licytacje mogą zakończyć się wyższą kwotą. Więc traci na tym AM, sprzedawca i klient końcowy.

Przekazane do sprawdzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co są powiadomienia skoro i tak nie działają ?!

Najważniejsze powiadomienie 30min przed zakończeniem aukcji nie przyszło, również informacja o przebiciu oferty też nie doszła :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co są powiadomienia skoro i tak nie działają ?!

Najważniejsze powiadomienie 30min przed zakończeniem aukcji nie przyszło, również informacja o przebiciu oferty też nie doszła :/

 

U mnie tak jest już od może 2 tyg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda że i wpłaty ekspresowe nie działają;)

 

po 18 wysyłałem przelew ekspresowy ( mały bo mały ale liczy się fakt ) i dalej nie doszedł.

 

Wysłałem 2 przelew 1,5 godz później i tak samo wisi.

 

To prawdopodobnie błędy po strony payu jednak tak czy tak nie wygląda to dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Icebreaker, PayU od dwóch dni w godzinach wieczornych ma problemy z wysyłaniem raportów realizacji transakcji, od razu lecą o zakończeniu transakcji bez rozpoczęcia, sam to odczuwam, takie wpłaty trzeba ręcznie weryfikować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja dostaje newslettery (przechwycone domeny słownikowe, interesujące domeny SEO, itd...) po angielsku? :huh: Dodatkowo coś jest z nimi nie tak - GMail zawsze oznacza mi wiadomości z AfterMarket-u jako Ważne. Obecnie tak oznaczane są tylko te po polsku, newslettery wleciały do wora ze zwyczajnymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu to samo... Pusta strona zamiast oferty :/

 

Dodatkowo strona główna wczytuje się godzinę, a efekt końcowy wygląda tak:

 

9qfy1l.jpg

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie w nawiązaniu do tego tematu.

 

platnosc za pomoca serwisu afermarket.pl

 

Można wysłać środki na jakieś inne konto w aftermarket? nie widziałem takiej opcji nigdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypadkiem zapomniałbym odnowić opcję kupioną kilka dni temu na aukcji. Proponuję, by po wygraniu aukcji opcji czy to domeny przesyłano email, że domena zakupiona mniej niż 7 dni temu czy też 10 dni temu wygasa za kilka dni, czy mniej niż 24h. Przecież nie po to się kupuje, by nie odnawiać i zapewne każdy będzie zadowolony z taiego przypomnienia. Nie zawsze spogląda się na daty podczas kupna lastminute lub opcji ekspirującej na dzień po aukcji. To krótkie terminy. Myślę, że wyjdzie to użytkownikom na plus.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie w nawiązaniu do tego tematu.

 

 

Można wysłać środki na jakieś inne konto w aftermarket? nie widziałem takiej opcji nigdzie.

Może rejestracja regionalnej ninji i dopisek, że lista z tego tematu gratis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugeruję informację/email "domena została usunięta z giełdy" wysłać w emailu zbiorczym. Mając sporo domen emaile to są uciążliwe. Raz dziennie za ostatnie 24h powinno wystarczyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×