Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Nie wysyłałem żadnego ticketu od tamtego momentu więc nie wiem. Błąd pojawiał się po kliknięciu przycisku Dodaj (przycisk wysyłający zgłoszenie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wylistować wystawione na sprzedaż lub na aukcję domeny z mało popularnymi końcówkami jak li, es, lv czy innych? Jest sporo takich na AM, ale standardowa wyszukiwarka nie pozwala na zawężanie wyników do takich domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wylistować wystawione na sprzedaż lub na aukcję domeny z mało popularnymi końcówkami jak li, es, lv czy innych? Jest sporo takich na AM, ale standardowa wyszukiwarka nie pozwala na zawężanie wyników do takich domen.

 

Daj po prostu w wyszukiwarkę domen na sprzedaż .lv lub .es

 

Pokazuje tez te domeny, jednak wcześniej pokaże też wszystkie inne zawierające we frazach "lv" lub "es" itp. Na pewno jednak jest to jakieś małe ułatwienie.

 

Druga, bardziej dokładna metoda:

- zaznacz "kończy się na"

- i daj w pole wyszukiwarki .lv - koniecznie z kropką

Wtedy już na pewno pokaże wyłącznie domeny w danej końcówce.

 

PS jeśli nie ma domen w danej końcówce na giełdzie, to chyba pokazuje potem jakiś przypadkowy wynik. Ale dla .lv czy .es działa OK.

 

7n80zb.png

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazałem AM by informował o sprzedaży domen poprzez opcję "Dodaj odnośnik "na sprzedaż" na parkowanych domenach", ale jak wchodzę na swoje domeny to nic tam nie widzę.

 

W dodatku na niektórych domenach mam fajny parking i reklamy są od razu, a na innych trzeba poczekać 5s żeby przekierowało.

 

Używam namedrive.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Kazałem AM

z glowa wszystko w porzadku ?! Ja tez mam wiele uwag do AM, ale kazac to sobie mozesz kolego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najwidoczniej masz ze swoimi kazaniami zbyt slaba sile przebicia :-P

 

Wieszcz może kazać ;)

ale do kazań najlepszy byłby chyba Piotr Skarga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można zlecić do przechwycenia opcji, której nie ma liście AM. Jest to uciążliwe, bo przecież AM ma tylko ułamek opcji na swojej liście do przechwycenia. Tracą obie strony.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

wigilijny bug ;)?

 

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu: 1387883511.

 

Właśnie wklejałem to samo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

 

Czy to normalne, że zwykły przelew zagraniczny idzie już ponad 10 dni?

Przelew zleciłem 6 grudnia.

14 grudnia w odpowiedzi na założony ticket otrzymałem onformację, że przelew już wyszedł i dotrze na pewno w poniedziałek (16 grudnia).

 

Równocześnie od 16 grudnia kontakt urwał się.

 

Co ciekawe zwykły przelew zlecony 17 grudnia na konto zagraniczne dotarł 19, więc jednak się da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca rozumie tą sytuację - dodałem domenę do przechwycenia w AM, była to domena "premium", teraz patrzę a domena jest w zakładce "nieprzechwycone - przechwycona w innym serwisie". Wszystko byłoby ok, gdyby nie dane w whois:

 

Rejestrator: michau
Dane rejestratora: Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr, tel.+357.22761649, fax:+357.22767543, e-mail:domains@dropped.pl
Zdarzyła się Wam taka sytuacja ?
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można zlecić do przechwycenia opcji, której nie ma liście AM. Jest to uciążliwe, bo przecież AM ma tylko ułamek opcji na swojej liście do przechwycenia. Tracą obie strony.

Aktualnie nie można dodać żadnej opcji do przechwycenia - lista nie jest zaktualizowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje ze skutecznością aftermarketu??????????????????????????????? Bo z tego co widzę jest praktycznie zerowa.....

 

Zlecam mnóstwo domen do przechwycenia z wysokim priorytetem a praktycznie wszystko zgarnia firma magnes, aftermarketowi udaje się przechwycić tylko jakieś słabe niewiele warte domeny. Od kilku tygodni jest totalna masakra czy oni coś działają w tej sprawie??

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca rozumie tą sytuację - dodałem domenę do przechwycenia w AM, była to domena "premium", teraz patrzę a domena jest w zakładce "nieprzechwycone - przechwycona w innym serwisie". Wszystko byłoby ok, gdyby nie dane w whois:

Tak, kilka razy. Napisz ticket, w moim przypadku przypisano domenę do mojego konta, chociaż nie wiadomo jakby się to potoczyło gdybym nie zareagował, różne rzeczy mi przychodzą do głowy dlaczego nie przypisano domeny od razu ale niechcę nic insynuować.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmienił jej cenę na 0 ?

 

Sprzedawca domeny kXXXXXXXXXXXXXXXX.pl zmienił jej cenę na 0 lub wystawił ją na sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmienił jej cenę na 0 ?

 

Sprzedawca domeny kXXXXXXXXXXXXXXXX.pl zmienił jej cenę na 0 lub wystawił ją na sprzedaż.

 

też dostałem takie powiadomienia, wynika z tego, że 0 oznacza do negocjacji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca rozumie tą sytuację - dodałem domenę do przechwycenia w AM, była to domena "premium", teraz patrzę a domena jest w zakładce "nieprzechwycone - przechwycona w innym serwisie". Wszystko byłoby ok, gdyby nie dane w whois

 

Ja właśnie miałem podobną sytuację, o której pisałem w innym wątku. Coś niedobrego dzieje się z AM, mam nadzieję, że szybko uda im się naprawić ten problem, czekam 2 tydzień po ponownym nieprzechwyceniu domeny, co najlepsze, że nikt jej nie chce i nie podejmuje próby rejestracji, to tak jakby automat sam przekierował domenę i kazał czekać, tylko nie wiadomo na co??

 

edit:

 

dodatkowo liczba wejść na stronę , jest odejmowana od wyniku końcowego, totalnie dziwna przypadłość i dzieje się to od niedawna przed nowym rokiem.

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

W odpowiedzi na ticket dostałem dziś informację, że do menu Kupuj został właśnie dodany link "Wkrótce kończące się aukcje".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajnie, że AfterMarket potrafi pokazać, że w grupie danych domen są domeny:

- nasze, zarezerwowane przez nas w AM, możliwe do opłacenia

- wygasające rezerwacje zewnętrzne - w AM lub w innych serwisach

- domeny wolne

- domeny "niedostępne".

 

Fajnie by było, gdyby tę ostatnią grupę można było podzielić jeszcze na dwie:

- zarejestrowane

- zarezerwowane (np literka "R" )

 

uq1jht.png

 

Czy takie rozwiązanie wiązałoby się z koniecznością automatycznego odpytywania whois?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×