Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Guest g.sliwinski@willa.pl

Nie raz mam stracha, że niechcąco zaakceptowałem ;)

 

Jak masz stracha to nie odrzucaj. Poczekaj aż wygaśnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no oferty typu 1 - 10 - 100 PLN odrzucam z miejsca. Nie lubię jak mnie kuje w oczy czerwona liczba ofert na stronie AM i nie chcę codziennie dostawać wiadomości "Oferty wymagające reakcji" ;)

 

Według mnie przy akceptacji zielony komunikat, a przy odrzuceniu czerwony komunikat będzie bardziej intuicyjny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypadkiem przechwyciłem 4 domeny w przechwytywaniu light, domeny to totalne "ścierwa" - da się coś zrobić żebym nie płacił za to? Przypadkiem w taki sposób, że przeglądałem spady, zaznaczyłem cała stronę (miałem stronicowanie co 30 domen) i wybrałem z dolnego menu "Tylko próba rejestracji" - byłem przekonany (nie wiem dlaczego), że nie dodaje do przechwycenia, a sprawdzam ich dostępność (próbuję je zarejestrować). Po kilkunastu sekundach jak informacja o tym co zrobiłem dotarła do mózgu (hihihi), to usunąłem domeny z przechwytywania , ale jako że miałem wcześniej już dodane inne domeny, te nieszczęsne 4 niestety mi zostały (zaznaczyłem całą stronę czyli 30 domen i odhaczyłem moje 4, ale nie zauważyłem że zostały mi jeszcze 4 śmieciowe na drugiej stronie).

 

Jak nie to trudno - 100 w plecy, dziecko bez mleka, ja bez fajek itp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypadkiem przechwyciłem 4 domeny w przechwytywaniu light, domeny to totalne "ścierwa" - da się coś zrobić żebym nie płacił za to? Przypadkiem w taki sposób, że przeglądałem spady, zaznaczyłem cała stronę (miałem stronicowanie co 30 domen) i wybrałem z dolnego menu "Tylko próba rejestracji" - byłem przekonany (nie wiem dlaczego), że nie dodaje do przechwycenia, a sprawdzam ich dostępność (próbuję je zarejestrować). Po kilkunastu sekundach jak informacja o tym co zrobiłem dotarła do mózgu (hihihi), to usunąłem domeny z przechwytywania , ale jako że miałem wcześniej już dodane inne domeny, te nieszczęsne 4 niestety mi zostały (zaznaczyłem całą stronę czyli 30 domen i odhaczyłem moje 4, ale nie zauważyłem że zostały mi jeszcze 4 śmieciowe na drugiej stronie).

 

Jak nie to trudno - 100 w plecy, dziecko bez mleka, ja bez fajek itp :)

 

Raczej nie da się. Można nie opłacić domen, ale za każdą jest kara 20 zł, więc przy light się raczej nie opłaca, no i są jeszcze punkty karne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pamietam, ze kiedys byla opcja promocji domen w AM poprzez okreslenie max budzetu (np: 5zll) dla jakiejs domeny - wowczas domeny wyswietlaly sie np: w widgetach jak na tym forum. czy obecnie juz nie ma tego rozwiazania i promowane w widgetach sa tylko domeny wyroznione/promowane na glownej stronie??

 

zapomnialem jak ten typ promocji sie nazywal..

Edited by limo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może wprowadzicie możliwość generowania kodów rabatowych działających na w całym portfolio usera tak jak jest w premium? Bardzo fajna funkcjonalnośc pozwalająca na organizowanie promocji w ramach swojego portfolio.

 

PS. Czy rating sprzedawcy 324 to dużo czy mało? Jest jakiś ranking najaktywniejszych użytkowników ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Pomocne byłoby na tym etapie:

 

Poniżej znajdują się szczegóły wystawianej transakcji Escrow. Przejrzyj wpisane dane i zatwierdź transakcję, jeśli są poprawnie.

 

...wyświetlić całą prowizję jaką pobeira giełda.

 

2. Zezwolić na grupowanie domen zewnętrznych, gdy już jedna domena z grupy zacznie wygasać wówczas można usunąć grupę/rozwiązać i poinformować na email.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest jakiś błąd w dacie aukcji domeny pokoj.pl, przyszło przed momentem takie powiadomienie:

 

Witaj!

Aukcja domeny pokoj.pl kończy się za 24 godziny.

Data zakończenia aukcji: 2013-12-13 20:00:00

 

Tak tylko informuję, bo pewnie przyjdą jeszcze jutro standardowe powiadomienia (za 12, za 6, za 2 godziny, a przed 20:00 powiadomienie, że kończy się za pół godziny) - podczas, gdy do końca aukcji jest jeszcze prawie 5 dni.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka mała sugestia, która i tak pewnie nie będzie wdrożona:

 

Szukając domen na giełdzie na zadaną frazę pojawia się lista domen, zawierająca m. in. różne własne domeny wystawione na sprzedaż. Czy można dodać taki filtr, aby nie pokazywało własnych domen wśród wszystkich wyświetlanych? Coś takiego:

 

liy2jz.png

 

 

 

Albo żeby te domeny miały chociaż jakiś inny kolor, np. ZIELONY.

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezwykle istotne zarówno z punktu widzenia sprzedającego jak i kupującego jest wyróżnienie domen z polskimi znakami diaktrycznymi (specjalne oznaczenie, osobna kategoria ...) od wszelkich pozostałych IDN-ów.

 

Ilość like'ów zebranych przez tego posta = procent prawdopodobieństwa wdrożenia zmian przez AM

:)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM pada mi już dzisiaj xx raz na kilkanaście sekund podczas licytacji co jest mocno stresujące zwłaszcza gdy do końca zostaje 30s...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa zmiana cen z poziomu oferty sprzedaży domeny.

Czasem też tak mam.

Niby ceny się zmieniają ale nie zapamiętuje w bazie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I co teraz z aukcją pokoj.pl?

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1503547&newsletter=1

 

Czas zakończenia aukcji: zakończona (licytacja zakończona)

 

A w mailu wysłaliście informację:

 

 

Aukcja domeny pokoj.pl kończy się za 30 minut.

Data zakończenia aukcji: 2013-12-13 20:00:00
Ilość złożonych ofert: 21
Aktualna cena: 2300.00 PLN

Aukcja się zakończyła, a pod koniec aukcji było napisane na stronie aukcji, że koniec za 4 dni - moim zdaniem osoby licytujące na tej aukcji mogą się niestety poczuć oszukane przez serwis, szczególnie te, które chciały licytować na ostatnią chwilę czyli w piątek. Najlepszym wyjściem z sytuacji byłoby chyba wznowienie tej aukcji i przedłużenie do piątku.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo wygrałeś czy coś? A ja się nie zgadzam z Twoim niezgadzaniem się - moim zdaniem aukcja wyraźnie wprowadzała w błąd. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostrzeżenie dla osób, które kupiły dziś jedną z domen regionalnych na aukcjach first minute - nie zostawiajcie płatności do ostatniej chwili. Na przykładzie domeny bialski.pl, którą capnąłem - termin płatności jest do 2013-12-16 23:59:00, a rezerwacja wygasa 2013.12.16 16:05:37

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dlamnie to mi brakuje banera reklamowego gdzie mozna było wystawić swoje domeny a płaciło się od kliknięcia, szkoda że już takiej opcji nie ma. Czy AM planuje wznowić taką opcję reklamy?

Edited by magiczny
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilku nie działa poprawnie Super WHOIS w Aftermarket - dane WHOIS są pokazywane za 5-10 kliknięciem "Check WHOIS", a już dane Abonenta domeny po przepisaniu kodu Captcha wcale się ni pokazują, tylko pojawia się nowy kod Captcha do przepisywania.

 

Co się dzieję, też tak macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilku nie działa poprawnie Super WHOIS w Aftermarket - dane WHOIS są pokazywane za 5-10 kliknięciem "Check WHOIS", a już dane Abonenta domeny po przepisaniu kodu Captcha wcale się ni pokazują, tylko pojawia się nowy kod Captcha do przepisywania.

 

Co się dzieję, też tak macie?

Dobrze, że piszesz, bo już się tak zastanawiałem, co jest nie tak z tym whois.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest możliwe filtrowanie aukcji z cena minimalną i bez ceny minimalnej ? Jezeli nie, to nie obraziłbym sie na taka opcje aby ja wprowadzić , bo średnio interesuja mnie aukcje z CM i chciałbym je omijać ;-) da rade ?

 

Daniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy wysyłaniu ticketu wywala błąd 502 Bad Gateway. Niby wyświetla mi się, że ticket wysłano, ale tak nie było.

 

Proszę o sprawdzenie czy ticket 1559984826 dotarł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×