Jump to content
MasterofPoland

Chcesz oddać ninje? Masz taką okazję.

Recommended Posts

Podajcie Wasze ninje , być moze zechcę jakąś przygarnąć. Potrafię dostrzec potencjał w bardzo duzej iloci domen.

 

 

 

Aha, wysyłajcie domeny na PRIV, bardzo bym prosił!!!

Zastrzezenie: Oddajesz wyłącznie za darmo

P.S.

Głównie interesują mnie ninje jedno, dwu i trzyliterowe ( :rolleyes: )

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głównie interesują mnie ninje jedno, dwu i trzyliterowe ( :rolleyes: )

 

Typu d-o-m.pl? Gadaj z Adamem. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja podam swoje, chętnie się ich pozbędę:

 

elektrotermex.pl , elektrotermex.com.pl , elektrotermex.com - firma z mojego miasta, mają kupę kasy :rolleyes: Zarejestrowałem a potem dopiero zacząłem czytać kwestie prawne związane z domenami. Zajrzałem do wyszukiwarki urzędu patentowego i szybko schowałem te domeny.

 

LBSA.pl - czteroliterówka, może być np. skrótem od Lukas Bank SA. Bank ten posługuje się tym skrótem na przelewach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja podam swoje, chętnie się ich pozbędę:

 

elektrotermex.pl , elektrotermex.com.pl , elektrotermex.com

jestes pewien, ze to Twoje domeny? Jezeli tak, to ja chetnie biore.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestes pewien, ze to Twoje domeny? Jezeli tak, to ja chetnie biore.

Tak są moje, tylko zamiast *.com.pl mam *.eu (.com.pl nie wykupywałem, jest wolne ).

Nie mam doświadczenia w sprzedaży domen firmom i jak zobaczyłem znak zastrzeżony, to się wystraszyłem. Nie wiem czy mam podstawy się bać, ale nawet nie napisałem do nich w sprawie tych domen.

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja oferuje:

toolmex.pl

toolmec.com.pl

4 duże firmy o takiej nazwie i żadna nie chce mojej domeny!Wolą jakieś arg.pl czy coś w tym stylu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja oferuje:

toolmex.pl

toolmec.com.pl

4 duże firmy o takiej nazwie i żadna nie chce mojej domeny!Wolą jakieś arg.pl czy coś w tym stylu.

 

 

Nie przejmuj sie, to klasyka. Wiekszosc firm nie ma pojecia o domenach i raczej by wysmiali kazda propozycje cenowa.

 

W ubieglym roku pewna krakowska firma hucznie zapowiadala wejscie na rynek. Info pojawilo sie w necie w kilku portalach. Firma miala zainwestowac do czerwca ponad 50 milionow zl i zatrudnic kilkudziesieciu pracownikow - na poczatek. No i tak zrobili. Oczywiscie nie zadbali nawet o domene z nazwa SWOJEJ firmy. Cierpliwie na nich poczekam, lub zrobie z domeny cos innego. Ale chodzi glownie o samo podejscie firm do domen. Jest to az nieprawdopodobne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale chodzi glownie o samo podejscie firm do domen. Jest to az nieprawdopodobne.

Zgadzam się w 100%.

 

Aha, wysyłajcie domeny na PRIV, bardzo bym prosił!!!

 

Zastrzezenie: Oddajesz wyłącznie za darmo

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastrzezenie: Oddajesz wyłącznie za darmo

Darmo to znaczy za reg fee czy za 0 PLN ?:D Jeśli za 0 PLN to nie bardzo widzę w tym sens, przecież lepiej spokojnie poczekać aż sobie swobodnie spadną, bez zbędnych ceregieli w postaci cesji i takich tam... No chyba, że to jakieś trademarkowe tykające bomby, które strach trzymać - o takie domeny Ci chodzi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darmo to znaczy za reg fee czy za 0 PLN ? :D Jeśli za 0 PLN to nie bardzo widzę w tym sens, przecież lepiej spokojnie poczekać aż sobie swobodnie spadną, bez zbędnych ceregieli w postaci cesji i takich tam... No chyba, że to jakieś trademarkowe tykające bomby, które strach trzymać - o takie domeny Ci chodzi ?

Szuka frajera i tyle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastrzezenie: Oddajesz wyłącznie za darmo

 

To teraz żeś dowalił :D

Rozumiem jeszcze, że za cenę rejestracji, ale za darmo, to już przesada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze bym trzy znalazl ,ale oddac za darmo to nie ma sensu.W takim razie moze sprzedam na alegro.Ale sobie wymyslil tylko za darmo.Tyle ze 12 zl za jedna domene trzeba bylo wlozyc.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybka riposta. :D

 

Rzeczywiscie, zapomniałem o specyfice tej społeczności, w której nawet ninje powinnismy nie pozostawiac bez opłaty, jeżeli posiada je jeden z nas.

Przyznaję się do błędu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szybka riposta. :D

 

Rzeczywiscie, zapomniałem o specyfice tej społeczności, w której nawet ninje powinnismy nie pozostawiac bez opłaty, jeżeli posiada je jeden z nas.

Przyznaję się do błędu.

Już nie raz się przekonałem że ninja potrafi być źródłem wielkiego szczęścia, dlatego nawet najgorszej bym nikomu za darmo nie oddał. Więc dlaczego niby miałbym Ci oddać coś, co zupełnie mi nie przeszkadza? Rozumiem, gdyby to miało mi się wałęsać po mieszkaniu, to mogę zapakować w paczkę i wysłać pod wskazany adres, lecz to jest tylko domena na której zawsze można postawić coś wartościowego i zwrócić chociażby koszty rejestracji.

"W każdej nindży drzemie siła" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
anszaklasa.pl - za darmo :ph34r:

 

authinfo

 

2df8aa7703e624d5

 

No ok, transfer za darmo, a co z cesją? ;-)

 

PS. Ma toto jakiś ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A po co cesja? :ph34r:

 

Nie wiem czy ma ruch. Próbowałem ją dodać do SEDO ale chyba jest u kogoś innego a nie chce mi się wysyłać maili do nich.

 

EDIT:

Kto chce niech bierze ja pozbywam się stopniowo literówek.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A po co cesja? :ph34r:

 

Nie wiem czy ma ruch. Próbowałem ją dodać do SEDO ale chyba jest u kogoś innego a nie chce mi się wysyłać maili do nich.

 

EDIT:

Kto chce niech bierze ja pozbywam się stopniowo literówek.

 

 

jak napisales ze masz ta domene, to myslalem ze mi spadla...bo cos kojrzylem ze byla u mnie....i faktycznie siedziala w sedo;)

no a teraz mam tez domene;)

 

potestuje.....a jak mi sie nie spodoba...to podam kod dalej;)

Dzieki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głównie interesują mnie ninje jedno, dwu i trzyliterowe ( :ph34r: )

 

 

to są ninje 1,2,3 literowe ??

 

ja z chęcią przyjmę każdą 1,2,3 literówkę za darmo, a nawet za 1,2 literowke mogę zapłacić kilka stówek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poniżej zamieszczam listę domen + kody authinfo.

Większość z tych domen została już sprzedana albo są na aukcji, więc kody na pewno nie będą działać. Ale wiem, że jest tam też kilka - kilkadziesiąt domen, które przegapiłem i leżą jeszcze w moim panelu.

 

Jeśli komuś chce się przepuścić tę listę przez jakiś automat, to proszę się częstować :)

 

http://pastebin.com/rmU3kSy9

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×