Jump to content
aleja

extratop.pl

Recommended Posts

extratop.pl posiadam ta domene od niedawna otrzymałemjuz wiele zapytan o jej odkupienie. Jakie waszyzdaniem mozna miec oczekiwania wzgledem tej domeny. Jedne z oferentów chce ja przeznaczyc do exkluzywnego sklepu z odzieża damską! jakonazwa i adres jednoczesnie.

 

a co sadzicie odomenie ?: onesex.info

 

prosze o powazne opinie!

 

:) pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

extratop.pl jako nazwa dla ekskluzywnego butiku z odzieza?. :) .jesli to prawda to znaczy ze facet jest samobojca.

 

edit.sciemniasz gosciu.Gdybys mial juz takie oferty to stuprocentiowo ktos by zarejestrowal ekstratop.pl a jest wolne.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
extratop.pl posiadam ta domene od niedawna otrzymałemjuz wiele zapytan o jej odkupienie.

.. a potem się obudziłeś.

 

Naprawdę mamy Ci w to uwierzyć?

 

 

Są po prostu czasem takie domeny, że nikt mnie nie przekona do ich ew. rejestracji ( gdyby były wolne oczywiście ).

 

Ta to typowa :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
extratop.pl posiadam ta domene od niedawna otrzymałemjuz wiele zapytan o jej odkupienie.

myślę, że to najlepsza domena w tym dziale jaką kiedykolwiek widziałem, nazwa mówi sama za siebie: extra+top, górne xxx.xxx to absolutne minimum

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
extratop.pl jako nazwa dla ekskluzywnego butiku z odzieza?. :) .jesli to prawda to znaczy ze facet jest samobojca.

 

edit.sciemniasz gosciu.Gdybys mial juz takie oferty to stuprocentiowo ktos by zarejestrowal ekstratop.pl a jest wolne.

 

 

nie sciemniam ---- extratop.pl---- jest moja domena a mozliwe ze ekstratop.pl jest wolna raczej nie atrakcjna:)))))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

od 10k PLN

 

Jak Ci się uda sprzedać to załatw mi tego samego kupca na tanktop.pl za 100 PLN, oferuję 5% prowizji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie sciemniam ---- extratop.pl---- jest moja domena a mozliwe ze ekstratop.pl jest wolna raczej nie atrakcjna:)))))))))))))))))

nie przejmuj się ich gadaniem, po prostu zazdroszczą Ci

Share this post


Link to post
Share on other sites
od 10k PLN

 

Jak Ci się uda sprzedać to załatw mi tego samego kupca na tanktop.pl za 100 PLN, oferuję 5% prowizji :)

 

nie zamierzem jescze sprzedawać pradopodobnie bedzie dzierzawa, akupiec handlujacy ciuchami pewnie nie zainteresuje sie petrochemiczna domeną. Uwazam ze Tanktop.pl jest całkiem fajna choc mocno ukierunkowana w porównaiu do mojej . Extratop.pl jest domena uniwerslna- medialna takie opinie otrzymałem od osób któr sa wieloleniki praktykami w handlu domenami! . Zycze powodzenia i ktowie czy nie kupie od ciebie Tanktop.pl !:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie przejmuj się ich gadaniem, po prostu zazdroszczą Ci

 

kazda opinia sie liczy, wazne ze ja sam znam teoretyczna wartosc, która powstała z konkretnych ofert!! dodam iz osoby bedace w temacie domenowym od dawna zaskoczyli sie za taka domena była do jesieni 2008 wolna!! podkreslili jej medialny atrakcyjny >harakter oraz to ze ma znaczenia globalne zrozumiałe bez wzgledu na narodowość!! moie zdanie co do domen wklejam ponizej jak chcesz to mi odpowiedz co o tymmyslisz!!!

 

........Ważnym jest aby nasza przyszła strona (adres www) była łatwa w zapamiętaniu lub aby nazwa była oryginalna. Kluczem do sukcesu jest łatwość zapamiętania naszej strony. Internet istnieje od wielu lat, dostępność krótkich, chwytliwych, mówiących wszystko na pierwszy rzut oka domen, już nie ma . zapamiętanie jej i wyszukanie dzięki swojej nazwie będzie proste. wysoce łatwe do zapamiętania a zarazem i powszechnie znane,również w każdym języku ,co stanowi dodatkowy atut podnoszący wartość domen. w sondażach uznane za bardzo atrakcyjne i sugerujące wzrost wartości! posiadają potencjał wzrostowy , także w popularności !! Na profesjonalną wycenę domeny składa się dziś nie tylko jej wartość finansowa i potencjał marketingowy. To szereg dodatkowych czynników, takich jak np.: sytuacja prawna, potencjał w skali globalnej, analiza lingwistyczna i fonologiczna, długość nazwy domeny, czy jej łatwość zapamiętania.

Edited by aleja

Share this post


Link to post
Share on other sites
........Ważnym jest aby nasza przyszła strona (adres www) była łatwa w zapamiętaniu lub aby nazwa była oryginalna. Kluczem do sukcesu jest łatwość zapamiętania naszej strony. Internet istnieje od wielu lat, dostępność krótkich, chwytliwych, mówiących wszystko na pierwszy rzut oka domen, już nie ma . zapamiętanie jej i wyszukanie dzięki swojej nazwie będzie proste. wysoce łatwe do zapamiętania a zarazem i powszechnie znane,również w każdym języku ,co stanowi dodatkowy atut podnoszący wartość domen. w sondażach uznane za bardzo atrakcyjne i sugerujące wzrost wartości! posiadają potencjał wzrostowy , także w popularności !! Na profesjonalną wycenę domeny składa się dziś nie tylko jej wartość finansowa i potencjał marketingowy. To szereg dodatkowych czynników, takich jak np.: sytuacja prawna, potencjał w skali globalnej, analiza lingwistyczna i fonologiczna, długość nazwy domeny, czy jej łatwość zapamiętania.

 

chyba bajki ci sie pomyliły, to jest forum domainerów a nie gospodyń wiejskich, nie musisz nam tu robic wykładu na temat domen

zjadłes cos nieświeżego? czy co?

a ty na ile sobie wyceniasz tę ninję? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ty na ile sobie wyceniasz tę ninję? :)

 

Ciekawe pytanie.

Nie wiedzieć czemu mam wrażenie, że dla aleja rejestracja tej :) to jak wygranie 6 w totka. Skoro nawet nie zorientował się, że jaja sobie z niego robicie w tym temacie :)

 

dodam iz osoby bedace w temacie domenowym od dawna zaskoczyli sie za taka domena była do jesieni 2008 wolna!!

 

Sądząc po ilości wykrzykników z Twoich wypowiedziach to może i te osoby są od dawna w temacie domenowym ale tym bardziej ukierunkowanym na allegro.

No chyba, że ktoś z obecnych na forum przyzna się do takiej oceny tej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba bajki ci sie pomyliły, to jest forum domainerów a nie gospodyń wiejskich, nie musisz nam tu robic wykładu na temat domen

zjadłes cos nieświeżego? czy co?

a ty na ile sobie wyceniasz tę ninję? :)

 

wyraziłemswoje zdanie odobrych domenach

 

mamoerte na klkadziesiat tysiecy zł! ale i takto jestnajmniejistotne dla tych co jej nie maja :))))))))))) jedynie dla kupca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe pytanie.

Nie wiedzieć czemu mam wrażenie, że dla aleja rejestracja tej :) to jak wygranie 6 w totka. Skoro nawet nie zorientował się, że jaja sobie z niego robicie w tym temacie :)

 

 

 

Sądząc po ilości wykrzykników z Twoich wypowiedziach to może i te osoby są od dawna w temacie domenowym ale tym bardziej ukierunkowanym na allegro.

No chyba, że ktoś z obecnych na forum przyzna się do takiej oceny tej domeny?

 

 

królu złoty twoje mysli sa cenniejsze odwielu cennych domen:)))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak wy ale ja to juz widze.Armani,Gucci,Boss i inne pod szyldem extratop.pl.

 

nie wiem w którą strone ty patrzysz ale ja widzę tanią odzież "Extra Top U Zdzicha - co tydzien nowa dostawa" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem w którą strone ty patrzysz ale ja widzę tanią odzież "Extra Top U Zdzicha - co tydzien nowa dostawa" :)

 

 

Heheh spokojnie przemo:D.Domena jest ninja jakich malo.Temat ewidentnie zostal zalozony przez trolla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny wątek, hehe. Czytanie tego poprawiło mi humor, hehe

 

ALEJA, gratuluję bombowej domeny, jak sprzedasz, to daj do dzialu SPRZEDANE na tym forum, ok? A jak nie sprzedasz, to na następnej aukcji MeetDomainers będzie wystawiona z ceną startową MILION złotych

Share this post


Link to post
Share on other sites
... dodam iz osoby bedace w temacie domenowym od dawna zaskoczyli sie za taka domena była do jesieni 2008 wolna!! podkreslili jej medialny atrakcyjny >harakter oraz to ze ma znaczenia globalne zrozumiałe bez wzgledu na narodowość!! moie zdanie co do domen wklejam ponizej jak chcesz to mi odpowiedz co o tymmyslisz!!!

 

 

mamoerte na klkadziesiat tysiecy zł! ale i takto jestnajmniejistotne dla tych co jej nie maja ;) )))))))))) jedynie dla kupca

 

 

Tak myślę czy zamykać ten temat czy jeszcze poczytać co pisze ciekawego autor wątku.

 

Myślę, że już nic ciekawszego nie wymyśli :P Chyba, że ma więcej tego świństwa, które musiał wcześniej wyjarać :)

 

Proponuję dodać sobie tą domenę do obserwowanych i zobaczymy za pół roku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mamoerte na klkadziesiat tysiecy zł! ale i takto jestnajmniejistotne dla tych co jej nie maja :))))))))))) jedynie dla kupca

To Ty sie jeszcze zastanawiasz czy sprzedac? Ja bym ja oddał za 100zł jakbym miał ofertę, a kilkadziesiat tyś to sprzedaj i kupuj jakis nowy fajny samochod a przy tym zarejestruj sobie extratop.com.pl i prv.pl i bedzie prawie to samo - a nowym autkiem bedziesz śmigał i szpanował na osiedlu - co Ty na to? źle myślę? za rok trzeba bedzie przedłużać i stówka w plecy pomyśl o tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×