Jump to content
kilofek

Seminarium 1 marca w Warszawie

Recommended Posts

Jednak nie będzie mnie na seminarium. Dopiero dziś przesłałem zgłoszenie, no i nie ma już miejsc :D Nieodparcie mi się to jednak kojarzy z PRLem ...

Widzisz jak jesteś słabo zorganizowany - a w PRL wywieszano wielkie hasła i niektóre z nich można zaadaptować do własnych potrzeb, np.

Dobra organizacja pracy, to zwiększone efekty produkcyjne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym, którzy zastanawiają się pomiędzy przejazdem autem a Intercity ( zresztą nie tylko na seminarium ) podpowiadam, że tydzień temu PKP wprowadziło ograniczoną pulę biletów do każdego pociągu w cenie 50 zł na osobę w jedną stronę ( w tym miejscówka ).

Tak więc podróż w dwie strony może wynieść tylko 100 zł.

 

Dla tych biletów są wprowadzone dwa ograniczenia:

1. Trzeba go nabyć najpóźniej 3 dni przed odjazdem.

2. System sam dobiera wagony i miejsca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tym, którzy zastanawiają się pomiędzy przejazdem autem a Intercity ( zresztą nie tylko na seminarium ) podpowiadam, że tydzień temu PKP wprowadziło ograniczoną pulę biletów do każdego pociągu w cenie 50 zł na osobę w jedną stronę ( w tym miejscówka ).

Tak więc podróż w dwie strony może wynieść tylko 100 zł.

 

Dla tych biletów są wprowadzone dwa ograniczenia:

1. Trzeba go nabyć najpóźniej 3 dni przed odjazdem.

2. System sam dobiera wagony i miejsca.

To dokładnie nazywa się: Super Bilet PKP Intercity - info

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z braku miejsc niestety nie mogę uczestniczyć w spotkaniu.

 

Rozmawiałem telefonicznie z przemiłą panią reprezentującą organizatora, i uzyskałem zapewnienie, że otrzymam pocztą (jako przesyłka polecona) drukowane publikacje z tego seminarium. Publikacje będą wysyłane wyłącznie na adres firmy (bo do nich kierowany jest projekt).

 

Na moje pytanie o możliwość otrzymania nagrania, uzyskałem informacje, że niestety organizatorzy nie przewidują zorganizowania nagrywania dźwięku lub dźwięku i obrazu jednocześnie w celu późniejszego udostępnienia go w Internecie czy wysyłki do zainteresowanych osób (stan aktualny na dzień 24 luty 2010 godz. 10:00).

 

W związku z powyższym zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą do uczestników seminarium o nagranie przynajmniej samego dźwięku wykładów i udostępnienia go w Internecie. Nagranie spotkania i udostępnienie go, jest także w interesie samych organizatorów, bo za raz wydane publiczne pieniądze, zwiększają liczbę ostatecznych beneficjentów projektu, a także zwiększają liczbę osób poinformowanych o tym wydarzeniu (reklama i promocja projektu - co także jest brane ostatecznie pod uwagę przy końcowym rozliczaniu).

 

Dodatkowo chciałbym nadmienić, iż na stronie organizatora seminarium są dostępne następujące poradniki dotyczące ochrony własności intelektualnej:

 

1. Własność intelektualna w działalności promocyjnej i reklamowej

http://www.ip.uj.edu.pl/images/opracowania...acowanie_01.pdf [plik PDF, objętość: 44 strony, waga: 1,2 MB]

 

2. Ochrona własności intelektualnej w sektorze odzieżowo-tekstylnym

http://www.ip.uj.edu.pl/images/opracowania...acowanie_02.pdf [plik PDF, objętość: 40 stron, waga: 684 KB]

 

Ostatecznie będzie przygotowanych 8 poradników. Aktualnie przygotowywana jest publikacja na temat:

Własność intelektualna w działalności gospodarczej on-line (podobno za 3 tygodnie od dziś będzie dostępna do pobrania).

Edited by oyer

Share this post


Link to post
Share on other sites
W związku z powyższym zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą do uczestników seminarium o nagranie przynajmniej samego dźwięku wykładów i udostępnienia go w Internecie. Nagranie spotkania i udostępnienie go, jest także w interesie samych organizatorów, bo za raz wydane publiczne pieniądze, zwiększają liczbę ostatecznych beneficjentów projektu, a także zwiększają liczbę osób poinformowanych o tym wydarzeniu (reklama i promocja projektu - co także jest brane ostatecznie pod uwagę przy końcowym rozliczaniu).

Prosisz o nagranie dźwięku uczestników seminarium ?

Nagrane dyktafonem i nielegalnie udostępnione w internecie ?

 

Może w interesie organizatorów jest nie organizować seminarium tylko nagrać materiał i udostępnić go w internecie gdzie hasłem mógłby być Regon ?

 

Coś mi się zdaje, że przekombinowałeś.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosisz o nagranie dźwięku uczestników seminarium ?

Nagrane dyktafonem i nielegalnie udostępnione w internecie ?

Jesli organizator zezwoli na rejestrowanie to ja nie widzę problemu aby kolega dostał nagranie od kogoś kto był na tym seminarum ... oczywiście w zakresie dozwolonego użytku. Poza tym jeśli idzie publlikacje naukowe czy dydaktyczne itd. to trochę inaczej wygląda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wracając do tematu niedzielnego spotkania - sprawa aktualna?

Ja nie zmieniłem zdania.

Ok. 20.00 powinienem być do dyspozycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wracając do tematu niedzielnego spotkania - sprawa aktualna?

 

G.

Też chciałbym to wiedzieć - Małopolska delegacja chce w końcu planować szczegóły wyjazdu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też chciałbym to wiedzieć - Małopolska delegacja chce w końcu planować szczegóły wyjazdu :P

A ilu będzie tych delegatów z Małej Polski ? ;)

A przy okazji - ktoś z Wielkiej Polski jeszcze się wybiera ?

Albo ze Zdolnego Śląska ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja planuje dla dwóch z Tarnowa, ale AFAIK Kraków też będzie już reprezentowane w Wawie w niedzieli.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra to może jakieś konkrety. Niedaleko (hotelu Kyriad Prestige) jest całkiem miłe miejsce pod nazwą Zachcianek. Może tam byśmy się spotkali. Ja mogę jutro zarezerwować jakiś stolik. Start: 20:00.

Tylko się jakoś podliczmy ;)

 

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja planuje dla dwóch z Tarnowa, ale AFAIK Kraków też będzie już reprezentowane w Wawie w niedzieli.
Zapomniałeś o Górniczym Śląsku :P

No to niech się wreszcie przestaną konspirować wszyscy z całego kraju i napiszą kto jeszcze przybędzie w niedzielę a kogoś ze stołecznego miasta Wa-wa prosimy o zarezerwowanie stolika w jakimś pobliskim lokalu, w którym nie trzeba się będzie przekrzykiwać.

Niedaleko (hotelu Kyriad Prestige) jest całkiem miłe miejsce pod nazwą Zachcianek. Może tam byśmy się spotkali. Ja mogę jutro zarezerwować jakiś stolik. Start: 20:00.

Tylko się jakoś podliczmy ;)

Lokal jak lokal ale blisko hotelu faktycznie jest ( mapa ) a ponadto peelke mają więc się nadają :P

Ja się piszę.

Tylko nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli pisząc o podliczeniu ?

Czyżby sama rezerwacja kosztowała kilka k. ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to niech się wreszcie przestaną konspirować wszyscy z całego kraju i napiszą kto jeszcze przybędzie w niedzielę a kogoś ze stołecznego miasta Wa-wa prosimy o zarezerwowanie stolika w jakimś pobliskim lokalu, w którym nie trzeba się będzie przekrzykiwać.

 

Lokal jak lokal ale blisko hotelu faktycznie jest ( mapa ) a ponadto peelke mają więc się nadają :P

Ja się piszę.

Tylko nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli pisząc o podliczeniu ?

Czyżby sama rezerwacja kosztowała kilka k. ?

 

 

Eh, ale ta warszawka ma opinię ;) podliczeniu, miałem na myśli ile osób się pojawi, żeby wiedzieć na ile

mniej/więcej osób zarezerwować stolik.

 

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli wszystko idzie zgodne z planem - 2 osoby z Tarnowa będą ;)

 

PS: Dam znać, jeśli się coś zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie ja chciałam zapytać czy jedzie ktoś z Krakowa?? :P

Ja mam zamair jechać w sobote o 15.23, pociąg interregio jedzie 3 godzinki i cena jest też bardzo przystępna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę, choć już nie bardzo wiem skąd jestem :P .

Urodzony i wychowany w Wielkopolsce, przesiedlony do Małopolski, ostatnio mieszkający na Mazowszu, ruszam właśnie na spotkanie ze Śląska...powinienem zdążyć na niedzielny wieczór ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lokal jak lokal ale blisko hotelu faktycznie jest ( mapa ) a ponadto peelke mają więc się nadają ;)

 

Rezerwacja zrobiona. Jest na moje nazwisko.

Aha, jest tego wieczora jakieś karaoke ale rozmawiałem i obiecał posadzić nas tak, żeby swobodnie porozmawiać i żeby głosy amatorów śpiewania nam nie dokuczały.

 

Dla porządku, niedziela (28/02) godz. 20:00.

 

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites
obiecał posadzić nas tak, żeby swobodnie porozmawiać i żeby głosy amatorów śpiewania nam nie dokuczały.

Ale widoku wokalistek nie kazałeś zasłaniać ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Czy ktoś z Gliwic (ew. Katowic) wybiera się na seminarium?

Możecie mi przypomnieć godzinę rozpoczęcia i zakończenia seminarium?

Niestety mnie nie będzie na niedzielnym spotkaniu w pubie, więc wypijcie "zdrowie Torrocusa". ;)

 

Pozdrawiam Torrocus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

Czy ktoś z Gliwic (ew. Katowic) wybiera się na seminarium?

Możecie mi przypomnieć godzinę rozpoczęcia i zakończenia seminarium?

Niestety mnie nie będzie na niedzielnym spotkaniu w pubie, więc wypijcie "zdrowie Torrocusa". ;)

 

Pozdrawiam Torrocus

 

 

http://www.ip.uj.edu.pl/images/program_sem...wa_01_03_10.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×