Jump to content
p0zer

JaroslawKaczynski.pl

Recommended Posts

jaroslaw-kaczynski-reklama-adwords-530x161.png

nie potrafi zadbać o swój wizerunek, a co dopiero o Polskę...

 

Artykuł na SprawnyMarketingu: http://www.sprawnymarketing.pl/artykuly/ja...pl-do-kupienia/

 

Co Wy na to w kontekście używania domeny z czyimś imieniem i nazwiskiem?

Ciekawe czy ten sam osobnik posiada TomaszLis.pl. Ktos tu ostatnio wklejał screena z reklamą kontekstową, w której pojawiała się oferta sprzedaży domeny TomaszLis.pl. Reklama gdzieś w artykule mówiącym o Lisie jako nowym naczelnym Wprost :) Ciekawe czy obie domeny należą do tej samej osoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym opisem na Allegro, nie trzeba będzie kupować...będzie za cenę rejestracji

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tym opisem na Allegro, nie trzeba będzie kupować...będzie za cenę rejestracji

;)

 

Ale to już po wyborach, bo to trochę trwa ;)

 

btw. jakbyście się wybierali samochodem gdzieś na Podkarpaciu to odradzam. Drogi pozalewane - ledwo wróciłem do domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwazam ze to chamskie zachowanie, cwaniactwo i prostactwo ze strony tej osoby, ktora zarejestrowala domene i uzywa jej w taki sposób. Na pewno szkodzi ona branży inwestowania w domeny i wizerunkowi osób, które się tym zajmują.

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tym opisem na Allegro, nie trzeba będzie kupować...będzie za cenę rejestracji

To wersja optymistyczna.

Zdziwię się, jeśli autor tej aukcji do niej nie dopłaci. ( Premier - to Twoja aukcja ? )

I przy okazji da kolejny argument do pokazania całej branży od najgorszej strony.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktoś wie w którym momencie została przekroczona cena minimalna?

 

Wydaje mi się ze 50k...

Ale nie ma czym się podniecać. Wątpliwym dla mnie jest żeby ktoś to kupił...lepsza mina niż gmail.pl

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolega sprzedaje też m.in. ingleasing.pl mercedesleasing.pl bzwbkleasing.pl hondaleasing.pl

Zuch!

 

 

myślę ze dobra kancelaria lekko naginając fakty potrafi temu komuś odebrać te domen w trybie wyborczym w 48 h licząc ze sad sie przychyli do argumentów które w kampanii mogą mieć znaczenie ;) Nie lubię Jarka i nie kryje tego ale bardziej nie lubie cwaniactwa i tacy kolesie mnie zwyczajnie wku.... bardziej niż Jarek

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę ze dobra kancelaria lekko naginając fakty potrafi temu komuś odebrać te domen w trybie wyborczym w 48 h licząc ze sad sie przychyli do argumentów które w kampanii mogą mieć znaczenie ;) Nie lubię Jarka i nie kryje tego ale bardziej nie lubie cwaniactwa i tacy kolesie mnie zwyczajnie wku.... bardziej niż Jarek

 

 

Poszedłem dalej i napisałem do Komitetu Wyborczego JK...ciekawe czy zareagują...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście ciut to wszystko żenujące, z wyraźnym przesłaniem: domeniarz=cwaniak ;)

 

Też tak uważam i też mi się to bardzo nie podoba. ;)

 

Moim zdaniem ta domena powinna zostać odebrana najszybciej jak tylko to możliwe, bo jej użycie w takim celu jak jest używana szkodzi całej branży domenowej i jej wizerunkowi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście ciut to wszystko żenujące, z wyraźnym przesłaniem: domeniarz=cwaniak ;)

 

porostu takie barany jak ten koleś przez takie aukcje robią z nas złodziei i szumowiny które zerują na wszystkim ! Jeśli sami nie zaczniemy piętnować takiego gówna to będziemy mieli taka opinie jaka mamy.Należy spektakularnie i stanowczo tępić takie wszawe zachowania ! To nie domeniarz a pazerny leszcze który zawsze się znajdzie żeby zapaprać nam opinie.Jeśli jest na forum psiowski prawnik to chętnie , za darmo mu pomogą jak tego kolesia zgodnie z prawem pozbawić tej domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×