Jump to content
DD

MeetDomainers 2010 w Sopocie

Recommended Posts

Mam już dwoje dzieci i trzy wózki. Problemem jest to, że kolega proponuje nam atrakcyjny wyjazd nad morze po drugiej stronie kontynentu.

 

Będzie telewizja?

Jak przyjedziesz to pewnie się pojawią ;) Tak to nie wiem czy będą chcieli :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekonałeś mnie. :) Ale jak nie będzie TV to więcej nie przyjadę! ;)

 

Antonina będzie?

Ja łączę wakacje z MD, rozwiązanie optymalne. Tym razem wybieram się z żoną i synem. ;)

On jest jeszcze niemowlakiem? Własnie myślimy co zrobić z dziećmi. Ktoś jeszcze zabiera niemowlaki? Zastanawiamy się nad babcią, ale musimy je zabrać, bo Natka karmi piersią.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Antonina będzie?

 

On jest jeszcze niemowlakiem? Własnie myślimy co zrobić z dziećmi. Ktoś jeszcze zabiera niemowlaki? Zastanawiamy się nad babcią, ale musimy je zabrać, bo Natka karmi piersią.

Oczywiście, że Antonina będzie - musi się uczyć domainingu od najmłodszych lat ;)

 

Jeśli chodzi o dzieci to zdecydowanie najlepiej zabrać Dziadków :P My tak robimy i wiem, że inni co przyjeżdżają na MeetDomainers też tak robią :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście, że Antonina będzie - musi się uczyć domainingu od najmłodszych lat ;)

 

Jeśli chodzi o dzieci to zdecydowanie najlepiej zabrać Dziadków :P My tak robimy i wiem, że inni co przyjeżdżają na MeetDomainers też tak robią :)

 

DD

Jedni dziadkowie wystarczą do pilnowania tak małej gromadki. ;-)

 

×Ksawery w tym czasie będzie miał 9 miesięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prawdopodobnie pojawie się z 7 miesięcznym Frankiem :)

 

Przyszło mi do głowy pewne pytanie.

Czy w sobote, gdy planowany jest networking i wypoczynek na plaży, możliwe jest zabranie swoich pociech?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja prawdopodobnie pojawie się z 7 miesięcznym Frankiem :)

 

Przyszło mi do głowy pewne pytanie.

Czy w sobote, gdy planowany jest networking i wypoczynek na plaży, możliwe jest zabranie swoich pociech?

Myślę, że jak najbardziej tak! ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w tym roku pojawię się na MeetDomainers :) Tylko szkopuł w tym, że w tym samym czasie będę również w pracy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

My będziemy w Sopocie w środę wieczorem - może jakiś wypad na miasto ? Kangur mam nadzieje że się poświęcisz i przyjedziesz dzień wcześniej ?;D Ktoś jeszcze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kangur mam nadzieje że się poświęcisz i przyjedziesz dzień wcześniej ?;D

Niekiedy jestem skłonny do 'poświęceń' :blush: ale napisz na PW jaką niespodziankę szykujesz to może mnie zmotywujesz :)

Na chwilę obecną jednak nie zapisałem się jeszcze nad Bałtyk bo nadal konkuruje z Adriatykiem ...

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet nie zartuj ze Cie nie będzie ...Przyjedziesz to zobaczysz :-)

 

Niekiedy jestem skłonny do 'poświęceń' :blush: ale napisz na PW jaką niespodziankę szykujesz to może mnie zmotywujesz :)

Na chwilę obecną jednak nie zapisałem się jeszcze nad Bałtyk bo nadal konkuruje z Adriatykiem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie zgłaszac domeny na aukcje? Bo mam ochote www.rapidshare.com.pl sprzedać.

Hehe, dobry żart. Może jak kiedyś powstanie giełda, na której będzie można sprzedawać trademarki, a zaproszonymi goścmi będą ich właściciele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może jak kiedyś powstanie giełda, na której będzie można sprzedawać trademarki, a zaproszonymi goścmi będą ich właściciele.

 

Doobre ;) Już to wiedzę oczami wyobraźni.

 

@DD Nie ma to jak zdecydowana jednoznaczna odpowiedź. Jednak post umberto był celnym uzupełnieniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a domena ipad.pl, która jest w moim posiadaniu od 2008 roku przed tym jak apple(2 lata poźniej) wykorzystało te nazwę. Taką domenę mogę zgłosić na aukcję ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To mogę tę domenę zgłosić na aukcje czy nie ? :)

 

Z tego, co mi wiadomo to można zgłosić każdą domenę, jaka przyjdzie do głowy, inna sprawa czy taka domena zostanie przyjęta. ;) Ale to już DD decyduje i / lub dodatkowa ankieta na di.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
a domena ipad.pl, która jest w moim posiadaniu od 2008 roku przed tym jak apple(2 lata poźniej) wykorzystało te nazwę. Taką domenę mogę zgłosić na aukcję ? :)

Nie i już podaję powód. W zasadzie jedynym zainteresowanym tą domenę jest obecnie firma Apple. Szansa na to, że Steve Jobs przyjedzie na MeetDomainers do Sopotu jest niska... podobnie jeśli chodzi o wzięcie udziału w aukcji online. W związku z powyższym domena ipad.pl nie zostanie zaakceptowana na aukcję domen w Sopocie.

 

;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie i już podaję powód. W zasadzie jedynym zainteresowanym tą domenę jest obecnie firma Apple. Szansa na to, że Steve Jobs przyjedzie na MeetDomainers do Sopotu jest niska... podobnie jeśli chodzi o wzięcie udziału w aukcji online. W związku z powyższym domena ipad.pl nie zostanie zaakceptowana na aukcję domen w Sopocie.

 

:)

 

DD

 

 

Kto powiedział, że jedynym zainteresowanym zakupem jest firma apple ?

A firmy, które zajmują (lub beda zajmować) się dystrybucją tabletu, ew. ktoś kto założy portal o tematyce ipada, wydawnictwa które będą oferować produkty związane z ipadem to one nie są potenecjalnym klientem ? Przecież maja być jacyś zagraniczni inwestorzy......

 

Przyjmując w 2009 roku domenę np. magda.pl analizowaliście ile kobiet o imieniu Magda przyjedzie, czy może liczyliście ilu właścicieli firm o nazwie magda będzie, a moze chodziło o liczbę mężczyzn, których zona nosi takie imię.

 

Otrzymując cytowane uzaasdnienie dlaczego nie mogę sprzedac domeny odnoszę wrażenie, że ten cały zlot to jest z góry "ułożony", a będą w nim uczestniczyć osoby "wybrane". Nasuwa mi się myśl, że może osoby, które "kwalifikują" domeny do sprzedaż maja z tego jakieś ukryte profity. Szczerze mówiąc uzasadnienie P. Daniela jest bezsensowne.

 

 

Chciałabym poznać tych wybrańców losu, których domeny pojawią się na aukcji..... heh

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cały zlot to jest z góry "ułożony",

 

 

takie są reguły tego świata. cały świat to jeden wielki spisek cyklistów i masonów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×