Jump to content
Orsay

Randka z kobietą czy spotkanie z kolegami?

Czy zrezygnowałbyś ze spotkania z kolegami z powodu randki z kobietą?  

65 members have voted

  1. 1. Czy zrezygnowałbyś ze spotkania z kolegami z powodu randki z kobietą?

    • tak
      55
    • nie
      10


Recommended Posts

Wiem, że to sonda trochę nie domenowa, ale to tak w ramach rozrywki. :blink: Jestem ciekawa. Poza tym chcę napisać o tym artykuł na swoją stronę. Zadałam to samo pytanie na forum kobiecym wizaz.pl - czy zrezygnowałabyś z babskiego spotkania z powodu randki z facetem.

Edited by Orsay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaznaczyłem tak. Bo tak faktycznie jest. Rezygnuję z piwa z kolegami dla żony :blink:

A z żoną też piwa można się napić :blink: I znacznie lepiej się kończy dzień ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy zrezygnowałabyś z babskiego spotkania z powodu randki z facetem.

Pytanie wydaje się być kierowane do kobiet a tu raczej prawie sami faceci :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie wydaje się być kierowane do kobiet a tu raczej prawie sami faceci :blink:
Czy zrezygnowałbyś ze spotkania z kolegami z powodu randki z kobietą?

tak [ 35 ] [85,37%]

nie [ 6 ] [14,63%]

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, że to sonda trochę nie domenowa, ale to tak w ramach rozrywki. :blink: Jestem ciekawa. Poza tym chcę napisać o tym artykuł na swoją stronę. Zadałam to samo pytanie na forum kobiecym wizaz.pl - czy zrezygnowałabyś z babskiego spotkania z powodu randki z facetem.

 

Wyniki przewidywalne: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457249

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja w tej ankiecie romantyzmu nie widzę... głosując, faceci kierowali się jak zawsze "instynktem" a nie rozumem ;)

dd076bca30ef.jpg

No też racja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem za bardzo pytania ;) Po co z czegoś rezygnować, przecież można zaplanować tak, aby pójść na randkę i spotkanie. Jeżeli nie dałoby się to wybrałbym to, co pierwsze było zaplanowane. Może pytanie miało brzmieć: Co byś wolał....?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

no popatrzcie nawet na kwejku o waszym głosowaniu napisali i w sumie już 2 raz jesteście na głównej ;)

 

http://kwejk.pl/obrazek/1899611/kobiety.html

Metodyka przeprowadzania badań na najwyższym światowym psychologiczno-socjologicznym poziomie. ;) Próbę kontrolną proponuję przeprowadzić na forum dla feministek lub tutaj. Najgorsze jest to, że tego typu bzdurami skarmiana jest tłuszcza i wciskana ludziom, żeby im było lżej o poranku w drodze do pracy, zamiast podawać w wiadomościach porządne informacje z dziedziny nauki i technologii. Dla przykładu, wystarczy popatrzec na wyniki badań chociażby tak prostego zagadnienia jak "multitasking" i okazuje się, że raz ludzie potrafią skupić się na wielu zadaniach jednocześnie i robić je wszystkie porządnie, innym razem, że to mit. Tak właśnie wyglądają populacyjne badania psychologiczne na małych grupkach. Bzdura i nonsens.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×