Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Bardziej niż cała awaria zainteresował mnie link w jednym z ekranów:

 

Dacie zarobić?

Tak przy okazji, ten ekran wywołuje profil z Premium na własnej domenie

 

Zamiast oferty wyświetla mi się to samo na moich domenach.

Kiedy problem zostanie rozwiązany ? Możecie podać jakiś przybliżony termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wpisuję w przeglądarce domenę, która nie jest wystawiona na sprzedaż to nie wyświetla się formularz kontaktowy tylko info że "domena nie jest wystawiona obecnie na sprzedaż", natomiast jak wejdę w kontakt z właścicielem domeny to wyświetla mi się lista domen z jakiegoś portfela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie po wpisaniu wszystkich moich domen w przeglądarkach jest przekierowanie na stronę Premium.pl - Aukcje domen.

 

Możecie to jakoś naprawić ? Obecnie nikt z potencjalnych KK nie ma możliwości kontaktu z moją firmą itp. a 95% swoich domen utrzymuję w Premium.pl

 

Tzn. jak wpisze się np. ...premium.pl/luxcar.pl - to działa dobrze, przekierowuje na moją stronę, ale jak wpisze się bezpośrednio luxcar.pl to przekierowuje na stronę Premium.pl z aukcjami domen.

Edited by przemek30

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

Tzn. jak wpisze się np. ...premium.pl/luxcar.pl - to działa dobrze, przekierowuje na moją stronę, ale jak wpisze się bezpośrednio luxcar.pl to przekierowuje na stronę Premium.pl z aukcjami domen.

Wpisałem luxcar.pl i jest przekierowanie do premium.pl/luxcar.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpisałem luxcar.pl i jest przekierowanie do premium.pl/luxcar.pl .

 

Dzięki za informację, ale ja cały czas w przeglądarkach (M. FireFox, Explorer, Chrome, Opera) po wpisaniu danej domeny widzę przekierowanie na aukcje z domenami, a nie moją ofertę... mam coś źle w plikach ?

Pytam, bo zawsze jak sprawdzałem w 4 przeglądarkach to było np. w jednej stare kodowanie, a w pozostałych 3 ok, a teraz nie jest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie przekierowania nie dzialaja.

Wskazuja na oferte sprzedazy z dopiskiem: Strona, którą przeglądasz przedstawia ofertę archiwalną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie przekierowania nie dzialaja.

 

Potwierdzam. U mnie zamiast przekierowania pokazuje się komunikat: "W tej chwili domena nie jest wystawiona na sprzedaż"

 

No jak to nie jest na sprzedaż, jak jest ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jak wpisuję np. LuxCar.pl to przekierowuje bezpośrednio nie na moją stronę z ofertą, ale na http://premium.pl/auction:auction.html

 

Pokazuje mi się dokładnie ta sama strona z aukcjami kiedy wpisuję w przeglądarkę swoje domeny wystawione na sprzedaż. Natomiast dla domen niewystawionych na sprzedaż nadal nie ma formularza kontaktowego. Czekam cierpliwie i trzymam kciuki za szybkie naprawienie systemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieliśmy wczoraj w nocy silne problemy z systemami baz danych, przez co konieczne było częściowe ograniczenie niektórych funkcjonalności w celu weryfikacji spójności danych. Mamy już potwierdzenie, że wszystkie dane zostały zweryfikowane i w ciągu kilku godzin ograniczenia (tym samym opisywane problemy) zostaną zniesione.

 

Głównym czynnikiem wpływającym na czas działań był rozmiar baz i wrażliwość całego procesu. Przepraszamy za zaistniałe problemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieliśmy wczoraj w nocy silne problemy z systemami baz danych, przez co konieczne było częściowe ograniczenie niektórych funkcjonalności w celu weryfikacji spójności danych. Mamy już potwierdzenie, że wszystkie dane zostały zweryfikowane i w ciągu kilku godzin ograniczenia (tym samym opisywane problemy) zostaną zniesione.

 

Głównym czynnikiem wpływającym na czas działań był rozmiar baz i wrażliwość całego procesu. Przepraszamy za zaistniałe problemy.

 

Na obecną chwilę wszystko jest OK. Duży plus dla Premium.pl za uporanie się z technicznymi problemami... a przede wszystkim za szybką reakcję na informacje z forum Di.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na obecną chwilę wszystko jest OK.

 

U mnie nadal nie jest ok - nie mogę sprawdzać hurtowo dostępności domen, nie mogę ustawić cen KT na domenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opisz proszę obsłudze problem, zweryfikujemy. Na szybko zetknąłem na Twoim koncie i wydaje się działać poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opisz proszę obsłudze problem, zweryfikujemy. Na szybko zetknąłem na Twoim koncie i wydaje się działać poprawnie.

 

teraz sprawdziłem i jest ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś się zatkało...

nie wyświetlaja sie oferty, nie działają przekierowania, nie działa parking, nie widzę dziś wystawionych aukcji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więcej ... nie działają od kilku godzin domeny na dnsach premium z ustawionym rekordem A do swojego hostingu!

Edited by Chemical

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma także możliwości np. zmiany abonenta domeny - kolejka zadań zleconych i oczekujących na wykonanie przez system jakby zablokowana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może któryś z forumowiczów ma jakiś awaryjny kontakt do pb lub Interson'a, aby powiadomić o awarii, bo sprawa jest dość poważna i obecnie praktycznie nic nie można zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ktoś jakieś info w tej sprawie? Nie wygląda to ciekawie - szczególnie brak działania serwerów DNS - co przy kilkuset stronach w tym klientów ma poważne konsekwencje:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×