Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Wyświetlają się, ale tutaj - http://home.pl/domeny to na pewno coś jest nie tak z aukcjami, bo zamiast aktualnych aukcji wyświetlają się aukcje, które zakończyły się na początku grudnia.

 

U mnie pojawiają się m.in.

 

https://premium.pl/h5/chmura.com.pl

https://premium.pl/h5/biegniemy.pl

https://premium.pl/h5/pozycjonowanie.info.pl

 

Wszystkie trwające...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja widzę aktualne, może coś Ci w cache ugrzęzło?

 

Tak - pewnie to był cache, ale po wyczyszczeniu cache oferty już nie ładują się (i na głównej i w zakładce Domeny), mam komunikat "Ładowanie domen..." a po chwili "Nie mogę pobrać domen. Zobacz oferty premium.pl".

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak - mogło tak być, że cache, ale po wyczyszczeniu cache oferty już nie ładują się (i na głównej i w zakładce Domeny), mam komunikat "Ładowanie domen..." a po chwili "Nie mogę pobrać domen. Zobacz oferty premium.pl".

 

Niestety, wygląda na to że musisz przeinstalować system. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thomaso - zobacz czy problem występuje także na innych przeglądarkach. Jakaś wtyczka może powodować kolizję. Jeśli wszędzie jest tak samo, możemy spróbować pociągnąć temat dalej w tickecie. Zawsze mógł się trafić jakiś błąd w module.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie również są takie komunikaty jak u Thomaso.i megalgal'a. Sprawdzałem na różnych przeglądarkach (Google Chrome, Opera, IE).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, z rana zweryfikujemy problem. Zmienialiśmy kilka dni temu jeden z serwerów, może coś tam się nie spropagowało do końca ;-).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, wygląda na to że musisz przeinstalować system. :P

 

Tydzień czasu by mi wtedy zajęło doprowadzenie systemu do jakiegoś w miarę sensownego działania (takiego twórczego bajzlu jak mam teraz). :)

 

Thomaso - zobacz czy problem występuje także na innych przeglądarkach. Jakaś wtyczka może powodować kolizję. Jeśli wszędzie jest tak samo, możemy spróbować pociągnąć temat dalej w tickecie. Zawsze mógł się trafić jakiś błąd w module.

 

Sprawdziłem na kilku komputerach i na kilku przeglądarkach i wszędzie jest niestety problem z tym boksem z domenami.

 

Wygląda na jakiś problem z przesyłaniem danych pomiędzy premium.pl a home.pl, bo moduł jest animacją flash (plik swf), więc można go ściągnąć ze strony i uruchomić lokalnie z dysku - wtedy wyświetla się boks bez problemu, a ze strony home.pl już nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tydzień czasu by mi wtedy zajęło doprowadzenie systemu do jakiegoś w miarę sensownego działania (takiego twórczego bajzlu jak mam teraz). :)

 

 

 

Sprawdziłem na kilku komputerach i na kilku przeglądarkach i wszędzie jest niestety problem z tym boksem z domenami.

 

Wygląda na jakiś problem z przesyłaniem danych pomiędzy premium.pl a home.pl, bo moduł jest animacją flash (plik swf), więc można go ściągnąć ze strony i uruchomić lokalnie z dysku - wtedy wyświetla się boks bez problemu, a ze strony home.pl już nie.

 

Poprawione :-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W serwerowni coś popsuli, już naprawiają.

 

A tu grube miliony uciekają :)

 

Oby szybko im się udało naprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premium.pl coś wolno wczytuje strony.... a czasami pojawia się komunikat:

 

503 Service Unavailable

 

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie Premium.pl:

 

403 Forbidden

 

You don't have permission to access this document.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Próbuję przedłużyć domenę przez PayU (karta MasterCard) ale wyskakuje: "Maksymalna ilość doładowań dla kanału PayPal została przekroczona." :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Prawie pół godziny czekam na SMSa by móc się zalogować (tak, próbowałem wysyłać kod ponownie jak i ponownie się logowałem).

 

EDIT: To lubię. Sobota, a tu błyskawiczna reakcja PB - problem rozwiązany :)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, potwierdziliśmy obawy - awaria jest po stronie operatora (polkomtel), nie mamy wpływu na czas jej naprawienia. :-(

na przyszłość dodamy zapasowy kanał, ale teraz pozostaje tylko czekać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem z sms-ami chyba nadal występuje bo od 14:52 czekam na sms-a aby się zalogować. Próbowałem jeszcze klika razy ale cisza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×