Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Pewnie heartbleed'a łatają... ;) Trza będzie hasło zmienić? ;P

 

Nie występowała u nas podatność "heartbleed", nie trzeba będzie zmieniać hasła, problemy są czysto techiczne i niedługo serwis będzie znów dostępny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe.... gdzie te czasy kiedy dropped padało na kilka minut, a całe forum trzęsło się w posadach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę admina o przeniesienie całego wątku do działu http://di.pl/forum/23-problemy/, w którym powinien być od samego początku. Sam chciałem założyć taki wątek wczoraj, bo nie znalazłem go koło wątku o AfterMarket/Dropped, gdzie logicznie rzec biorąc powinien być, ale skorzystałem z wyszukiwarki i jakoś udało mi się go znaleźć. Warto przy okazji oba wątki przypiąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pewności jaki dział będzie właściwy. Projektując kategorie sądziłem, że wszystkie sprawy związane z premium.pl będą w dziale Premium.pl. A wskazane subforum dla innych, nieposiadających subforum rejestratorów..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mateusz, myślałeś może aby się zatrudnić u nich w supporcie?

Nie ma to jak wyczerpująca odpowiedź :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lufthansa, nie przeszło mi nic takiego ostatnio przez myśl.

PS: z tego co widzę świeci już on-line.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nie idą maile z dostępem do kreatora sprzedaży, nie idą płatności, wszystko działa ekstremalnie wolno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba padło przechwytywanie domen od jakiś dwóch miesięcy ;)

Jeśli zlecę do przechwycenia normalnego w Premium (69,00zł netto) i jednocześnie w AM (tylko próba rejestracji 25zł) to w każdym przypadku łapie AM.

A jeśli dodam tylko w Premium to większość domen wpada w rezerwacje u DD lub AM (wakacyjna wyprzedaż domen).

Czy można naprawić ten problem ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba padło przechwytywanie domen od jakiś dwóch miesięcy ;)

Jeśli zlecę do przechwycenia normalnego w Premium (69,00zł netto) i jednocześnie w AM (tylko próba rejestracji 25zł) to w każdym przypadku łapie AM.

A jeśli dodam tylko w Premium to większość domen wpada w rezerwacje u DD lub AM (wakacyjna wyprzedaż domen).

Czy można naprawić ten problem ? :P

 

A możesz podać przykłady na PM? Znalazłam tylko 1 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A możesz podać przykłady na PM? Znalazłam tylko 1 :)

 

Tak, masz racje - jeden przykład, który obecnie mam w panelu.

Resztę jak pisałem przechwyciło AM, albo usunąłem z listy Premium, bo zarejestruję sam jak dobiegnie końca rezerwacja za 5x mniej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to z powodu tych nowych zmian ale premium.pl strasznie muli, a wyszukiwarka domen chyba w ogóle nie działa, czekam i czekam i nic, to samo jak chce zobaczyć wszystkie obserwowane przeze mnie domeny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od godziny nie dochodzą wiadomości systemowe na maila z Premium.pl

 

Wiadomości są wysyłane, mogę prosić o przykład operacji na pw?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to z powodu tych nowych zmian ale premium.pl strasznie muli, a wyszukiwarka domen chyba w ogóle nie działa, czekam i czekam i nic, to samo jak chce zobaczyć wszystkie obserwowane przeze mnie domeny...

 

Strona i wyszukiwarka działają ok. Jeśli dalej występuje ten problem prośba o podanie przeglądarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomości są wysyłane, mogę prosić o przykład operacji na pw?

Sorki, nie zauważyłam daty;] ale jak pisałam, powiadomienia dochodzą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strona i wyszukiwarka działają ok. Jeśli dalej występuje ten problem prośba o podanie przeglądarki.

Teraz już działa. A przy okazji- gdzie i jak szukać domen które są teraz na tzw. "wyprzedaży" , chodzi mi o domeny zarezerwowane i wystawiane na aukcje od 400 zł z ceną malejącą do 20 zł. Wcześniej wyszukiwarka ze strony głównej spokojnie je wyszukiwała teraz już nie. Nie wiem czy to celowy zabiega ale jak dla mnie to spore utrudnienie i zmiana na minus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz już działa. A przy okazji- gdzie i jak szukać domen które są teraz na tzw. "wyprzedaży" , chodzi mi o domeny zarezerwowane i wystawiane na aukcje od 400 zł z ceną malejącą do 20 zł. Wcześniej wyszukiwarka ze strony głównej spokojnie je wyszukiwała teraz już nie. Nie wiem czy to celowy zabiega ale jak dla mnie to spore utrudnienie i zmiana na minus.

 

Dzięki za info :)

Menu GIEŁDA -> OFERTY SPRZEDAŻY -> Wyprzedaż https://premium.pl/tanie/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od około 20 minut nie przychodzą maile z odblokowaniem kreatora zmian w formularzu domeny. Też tak macie ?

 

Już jest OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×