Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

już działa :)

 

@tomon: Transferuj. ;-)

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

działają Wam płatności PlayU?

 

Aktualnie jest jakiś problem z payu i pacujemy nad jego rozwiązaniem. Można skorzystać z paypala lub czekać, na tę chwilę to niestety jedyne wyjście (przelewy tradycyjne również przechodzą przez payu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj około 19:00 opłacałem domeny poprzez payu i do dziś są jako nieopłacone. Sprawę już wam zgłosiłem, ale piszę dla informacji bo zdaje się że problem zaistniał od wczoraj.

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj około 19:00 opłacałem domeny poprzez payu i do dziś są jako nieopłacone. Sprawę już wam zgłosiłem, ale piszę dla informacji bo zdaje się że problem zaistniał od wczoraj.

 

Tak, zgadza się, wszystkie wpłaty powinny wejść jak tylko się uporamy z problemem, jeśli jakieś domeny będą wymagały reaktywacji to oczywiście nie będziemy pobierać dopłat tylko będą ręcznie odnowione w standardowej cenie; to samo dotyczy ewentualnych terminów płatności za przechwycenie itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest cień nadziei że dziś do godziny 16 będą działać płatności PlayU ?

 

Tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. 12:15 problem został rozwiązany i na tę chwilę wszystkie płatności zostały prawidłowo zaksięgowane, zaś wszystkie operacje prawidłowo opłacone i wykonane. Problem był dość specyficzny, ale co najważniejsze, został zidentyfikowany i podejmujemy działania aby więcej się nie powtórzył - przepraszam za niedogodności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premium się wali:

1. Wczoraj i dziś przechwyciłem metodą light 2 domeny - mam na to potwierdzenie mailowe. Nie mogę ich opłacić, bo nie widzę ich w zakładce "Do opłacenia",

2. Postanowiłem wytransferować 3 domeny - zaznaczyłem je i wybrałem stosowną opcję. Po kliknięciu w linka, którego otrzymałem na maila, wyświetliły mi się jedynie dwa kody authinfo. Co do trzeciej domeny, postanowiłem raz jeszcze zlecić pobranie kodu w celu wytransferowania - bezskutecznie:

Obecnie trwa już transfer tej domeny. Prosimy anulować poprzednie transfery.

W historii transferów jej nie ma, restart authinfo nie pomaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premium się wali:

1. Wczoraj i dziś przechwyciłem metodą light 2 domeny - mam na to potwierdzenie mailowe. Nie mogę ich opłacić, bo nie widzę ich w zakładce "Do opłacenia",

 

 

Miałem to samo, ale można z tym sobie poradzić. Wpisz tą domenę jakbyś chciał zarejestrować, wejdź w "aukcję" (na dole) i będziesz miał możliwość jej opłacenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcje moich domen, które powinny się zakończyć 4, 5 i 6 czerwca "wiszą".

Po wejściu w aukcję jest komunikat: "Aukcja zakończona, nikt nie licytował", jednak nie mogę wystawić domeny np. na giełdę w cenie Kup Teraz, gdyż otrzymuję wtedy komunikat:

"Domena jest już na aukcji" :(

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcje moich domen, które powinny się zakończyć 4, 5 i 6 czerwca "wiszą".

Po wejściu w aukcję jest komunikat: "Aukcja zakończona, nikt nie licytował", jednak nie mogę wystawić domeny np. na giełdę w cenie Kup Teraz, gdyż otrzymuję wtedy komunikat:

"Domena jest już na aukcji" :(

 

Sebastian

alpine5

 

Mam to samo od kilku dni... nie mogę wystawić domeny na sprzedaż mimo, że zakończyła się aukcja. Wisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premium się wali:

1. Wczoraj i dziś przechwyciłem metodą light 2 domeny - mam na to potwierdzenie mailowe. Nie mogę ich opłacić, bo nie widzę ich w zakładce "Do opłacenia",

2. Postanowiłem wytransferować 3 domeny - zaznaczyłem je i wybrałem stosowną opcję. Po kliknięciu w linka, którego otrzymałem na maila, wyświetliły mi się jedynie dwa kody authinfo. Co do trzeciej domeny, postanowiłem raz jeszcze zlecić pobranie kodu w celu wytransferowania - bezskutecznie:W historii transferów jej nie ma, restart authinfo nie pomaga.

 

ad 1 Naprawione, przepraszam za utrudnienia.

ad 2 Proszę na pw nazwę domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie jest jakiś problem z pocztą? Nie można się zalogować. Wiadomo coś kiedy?

 

Wiem jak to brzmi, ale u nas działa ;) Przed chwilą się poprawnie zalogowałam. Jeśli nadal logowanie się nie powiedzie, prośba o wysłanie zgłoszenia do DOK lub podanie adresu na pw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem jak to brzmi, ale u nas działa ;) Przed chwilą się poprawnie zalogowałam. Jeśli nadal logowanie się nie powiedzie, prośba o wysłanie zgłoszenia do DOK lub podanie adresu na pw.

 

Dobra już działa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maile (powiadomienia) od Premium.pl nagle zaczęły wpadać do SPAMu:

 

 

Content analysis details: (5.1 points, 5.0 required)

pts rule name description
---- ---------------------- --------------------------------------------------
2.0 LOCAL_X_PHP_Originating Has X-PHP-Originating-Script header
1.0 MSID_LOCALHOST Message-ID zawiera localhost\.localdomain
-0.0 T_RP_MATCHES_RCVD Envelope sender domain matches handover relay
domain
0.0 URIBL_BLOCKED ADMINISTRATOR NOTICE: The query to URIBL was blocked.
See
http://wiki.apache.org/spamassassin/DnsBlocklists#dnsbl-block
for more information.
[uRIs: epremium.pl]
0.0 HTML_MESSAGE BODY: HTML included in message
0.1 DKIM_SIGNED Message has a DKIM or DK signature, not necessarily valid
2.0 T_DKIM_INVALID DKIM-Signature header exists but is not valid
0.0 T_REMOTE_IMAGE Message contains an external image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy zostaną zaktualizowane statystyki wejść na poszczególne strony/domeny ? Od wczoraj 17.06.2015r. nie ma żadnych zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponawiam pytanie: kiedy zostaną zaktualizowane statystyki wejść na poszczególne strony/domeny ? Od dnia 17.06.2015r. nie ma żadnych zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponawiam pytanie: kiedy zostaną zaktualizowane statystyki wejść na poszczególne strony/domeny ? Od dnia 17.06.2015r. nie ma żadnych zmian.

 

Żadnej odpowiedzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje dzisiaj z Premium.pl to nie wiem... obecnie w ogóle nie można się zalogować, albo bardzo muli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś z Premium.pl jest tragedia a ja jestem w trakcie transferu globalnej domeny do nich która 16 lipca będzie już skasowana. Proszę suport o kontakt ze mną bo nie wiem czy transfer pomimo opłacenia prawidłowo przebiega a czas nagli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Technicy zajmują się problemem, niestety trochę tor trwa. Jeśli transfer został opłacony, to na pewno został zlecony. Problem z transferami domen globalnych jest taki, że poprzedni rejestrator może nawet przez tydzień przetrzymywać domenę zanim "puści" transfer, a skoro może, to zwykle to robi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×