Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Nie mogę już edytować chciałam tylko poinformować że problem się rozwiązał po zmianie (zresetowaniu ) hasła.

 

Pozdrawiam Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przychodzą maile z wiadomością/kodem pozwalającym odblokować kreator opisu domeny, też tak macie ?

 

 

Było 40-minutowe opóźnienie, teraz wszystko działa dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 28.02.2014r. tj. od piątku w Premium.pl nie zostały naliczone statystyki wejść na domeny. Macie podobną sytuację na swoim koncie dla wszystkich domen ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 28.02.2014r. tj. od piątku w Premium.pl nie zostały naliczone statystyki wejść na domeny. Macie podobną sytuację na swoim koncie dla wszystkich domen ?

dokładnie tak, liczniki zatrzymały się w nocy z czwartku na piątek,

od tej chwili ruch nie jest zliczany (wyświetlany?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 28.02.2014r. tj. od piątku w Premium.pl nie zostały naliczone statystyki wejść na domeny. Macie podobną sytuację na swoim koncie dla wszystkich domen ?

Może skrypt nie otrzymał informacji, czy w w tym roku w lutym jest jeszcze 29. dzień, czy też trzeba już się przestawić na marzec :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Co się dzieje z premium / przechwytywanie? Dałem domenę do przechwycenia ( light ) , domenę premium przechwyciło...i cisza.....? Ani nie ma maila, że przechwycona, ani nie ma maila, że jest aukcja bo ktoś dodał ją normalnie w wersji normal do przechwycenia.

Proszę o info.

 

Pozdr

Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny z giełdy premium.pl nie pojawiają się już na sprzedaż na home.pl. To jakiś błąd czy celowo zostało wyłączone?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny z giełdy premium.pl nie pojawiają się już na sprzedaż na home.pl. To jakiś błąd czy celowo zostało wyłączone?

 

DD

 

A wraz z tym zniknięciem również zniknęły nasze drogo wyróżnione oferty sprzedaży domen :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To pewnie te prace, o których informują na premium.pl - cena kup teraz oraz kilka innych informacji też się nie pojawiła na aukcji, która chciałem sprawdzić.

 

Informujemy, iż w czwartek 06.03.2014r. realizowane będą planowe prace administracyjno-techniczne

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To pewnie te prace, o których informują na premium.pl - cena kup teraz oraz kilka innych informacji też się nie pojawiła na aukcji, która chciałem sprawdzić.

 

Informujemy, iż w czwartek 06.03.2014r. realizowane będą planowe prace administracyjno-techniczne

 

Najwyraźniej. Oferty powróciły na home.pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś problem z przedłużaniem domen? Wpłata na poczet przedłużenia trzy godziny przed wygasaniem (dostałem e-mailem potwierdzenie zaksięgowania wpłaty), domeny nie przedłużone, niedawno jedna z nich przeszła w stan wygasania, druga ma jeszcze godzinę do przejścia w stan wygasania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś problem z przedłużaniem domen? Wpłata na poczet przedłużenia trzy godziny przed wygasaniem (dostałem e-mailem potwierdzenie zaksięgowania wpłaty), domeny nie przedłużone, niedawno jedna z nich przeszła w stan wygasania, druga ma jeszcze godzinę do przejścia w stan wygasania.

Domeny zarejestrowane, chociaż wczorajsze automatyczne komunikaty e-mailowe dotyczące procesu przedłużenia domen mówiły coś innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa Wam Premium? U mnie strona wczytuje się w nieskończenie i pozostaje biała... :/

 

Rano działała ale strasznie muliła, teraz niestety nie działa.

 

503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie serwisy lubią padać zawsze, gdy są potrzebne. Jak na przykład teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie serwisy lubią padać zawsze, gdy są potrzebne. Jak na przykład teraz.

 

Chodzą słuchy, że jakaś szycha z dużym portfolio przetransferowała się z AZ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie serwisy lubią padać zawsze, gdy są potrzebne.

 

Premium moje Premium, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×