Jump to content
DD

prawnikonline*pl

Recommended Posts

Mam prośbę o Waszą opinię odnośnie domeny prawnikonline*pl. Mam na nią ofertę, ale raczej nie zdecyduję się na sprzedaż (oferta poniżej moich oczekiwań). Wcześniej zdarzały się sporadyczne zapytania o domenę.

 

Z powyższą wiedzą - za ile byście ją TERAZ sprzedali, gdyby zgłosił się do Was klient końcowy? Proszę o realne opinie, to znaczy: kasa leży na stole i bierzecie ją albo rezygnujecie. Jaka kwota musiałaby to być, żeby zdecydować się w tej chwili na sprzedaż. Dla jednych to może być kwota X, dla innych Y, ale właśnie chodzi mi o poznanie Waszych oczekiwań (swoje znam).

 

Domena chyba zarejestrowana "z palca" w 2007 roku.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli dałeś ją do wyceny to musi kosztować pięć iksów :)

Nie o to mi chodzi, ile musi mieć iksów. Chodzi mi o to, żeby się dowiedzieć za ile TY byś ją sprzedał, gdybyś dostał ofertę.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie było by to w okolicy 3000-4500PLN. Przepraszam, że aż tak rozstrzelona cena. Przy tej domenie zależy to wg. mnie od "wagi" klienta oraz projektu jaki mógłby znaleźć się pod tym adresem. Ale to tylko moje skromne zdanie :)

 

#adwokacka.info

 

Pozdrawiam,

Paweł B.

Edited by Pawel B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli dałeś ją do wyceny to musi kosztować pięć iksów :)

to ja strzelę sześć iksów;)

 

a tak serio.. kancelaria oferująca swoje usługi online oszczędzając na wynajęciu biura w dobrym miejscu i minimalizując wszystkie inne koszty związane z wersją stacjonarną kancelarii spokojnie może zaoferować nawet 2x.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

biorąc pod uwagę branżę i możliwość wykorzystania w sieci tej domeny np. eporady to wg mnie domena jest bdb (lubię domeny z online, szczególnie z pasującym i konkretnym keywordem) ja bym ze stołu wziął kwoty od 8k (+/- 4k) :) i niżej tego progu bym nie schodził,

np. za prawnik.com.pl oczekuję grubo ponad 5k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak pytanie zadaje expert domenowy, to moja opinia będzie ciekawostką :)

 

Gdybym miał taką domenę wolałbym chyba zainwestować w serwis prawniczy - bo uważam że zapotrzebowanie będzie cały czas rosło na takie usługi i wartość domeny odnosił bym do tego co planuję zrobić i ile na tym będzie kasy - więc z tego punktu odniesienia gdyby ktoś międzyczasie zaproponował kupno, śmiało podał bym kwotę co najmniej 15-20K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę się wypowiadał, bo zasugerowałem się sugerowaną ceną netto xxxxxx PLN :D

 

 

Edit:

 

To ja też już zaiksowałem :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie będę się wypowiadał, bo zasugerowałem się sugerowaną ceną netto xxxxxx PLN ;)

Nawet nie wiedziałem, że domena jest wystawiona na sprzedaż :)

 

EDIT: Cena była ustalana chyba jakoś rok temu, dlatego zweryfikowałem ją już, w AM czeka na odświeżenie. Proszę jednak jej nie sprawdzać, nie sugerować się i w ramach "ćwiczenia" określić swoje oczekiwania :D

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie będę się wypowiadał, bo zasugerowałem się sugerowaną ceną netto xxxxxx PLN :D

 

 

Edit:

 

To ja też już zaiksowałem :)

 

LOL ... nie za dużo tych iksów Panowie ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie o to mi chodzi, ile musi mieć iksów. Chodzi mi o to, żeby się dowiedzieć za ile TY byś ją sprzedał, gdybyś dostał ofertę.

Nie o to mi chodziło - nawiązałem tylko do innego wątku :)

Ja też bym oczekiwał tyle iksów, choć mnie pewnie zadowoliłaby przy takiej domenie ich mniejsza liczba.

 

Wiedząc, że domen z nazwą prawnik i prawnicy jest bardzo mało i czytając informację prasową, w której jest podane, że Money z e-prawnik.pl miał uzyskać 1 mln przychodu w pierwszych miesiącach działalności w 2007 roku, raczej ceny bym nie zmniejszył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te 13k netto oczekiwane na "brokerze" wydaje się rozsądną propozycją.

Zawsze możesz ich odesłać po lexonline.pl na AM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio wyslalem zapytanie. Proste zapytanie na 8 stron z tej serii i polowa wycem to 250zl. W koncu znalazlem sensowny serwis za 60zl

Prawnik online to idealny keyword a branza tez biedna nie bedzie nigdy

Ponizej 20k bym nie puscil

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 5k netto puscilbym ;-)

Za takie pieniądze mniej atrakcyjne ..... online.pl zmieniały abonenta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 5k netto puscilbym ;-)

 

Tylko się tak droczysz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie o to mi chodzi, ile musi mieć iksów. Chodzi mi o to, żeby się dowiedzieć za ile TY byś ją sprzedał, gdybyś dostał ofertę.

 

7500 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×