Jump to content
Cockney

Ciekawy sposób promocji domeny

Recommended Posts

Ostatnio zaparkowałem w pewnym mieście wojewódzkim na pewnym parkingu w centrum. Po powrocie za wycieraczką znalazłem ulotki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie treść jednej z nich- zdjęcie zamieszczam w załączniku.

 

Dziś postąpiłem zgodnie z treścią ulotki i oto co ukazało się moim oczom: link Allegro

 

Nieźle, co... Szczególnie foty załączone do aukcji.

post-2020-1305704558_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio zaparkowałem w pewnym mieście wojewódzkim na pewnym parkingu w centrum. Po powrocie za wycieraczką znalazłem ulotki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie treść jednej z nich.

W 2009 roku uczestnicy Meet Domainers w warszawskim Hotelu Marriott wyszli na przerwę kawową.

Po powrocie na stolikach znaleźli ulotki.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że była na nich lista domen jednego z uczestników :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio zaparkowałem w pewnym mieście wojewódzkim na pewnym parkingu w centrum. Po powrocie za wycieraczką znalazłem ulotki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie treść jednej z nich- zdjęcie zamieszczam w załączniku.

 

Dziś postąpiłem zgodnie z treścią ulotki i oto co ukazało się moim oczom: link Allegro

 

Nieźle, co... Szczególnie foty załączone do aukcji.

 

"Oświadczam iż jestem prawowitym właścicielem domeny, posiadam wszystkie dokumenty."

 

A cóż to za dokumenty można posiadać poza fakturą i ew. umową cesji, jeśli nabył ją od kogoś (w co wątpię :))?

Share this post


Link to post
Share on other sites

allegro powinno drastycznie zwiększyć opłaty za wystawianie przedmiotów w cenie np. takiego miliona złotych - w tym przypadku z 2 do np. 200 zł. Mielibyśmy mniej łajna domenowego na allegro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×