Jump to content
maryuse

Di.pl schodzi na psss...y

Recommended Posts

Ja tylko napiszę, ze nie czuję już tu tego specyficznego klimatu jak jeszcze 1-2 lata temu (ale i tak mimo wszystko jestem aktywnym użytkownikiem).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

pod każdym względem:

merytorycznym,

metodycznym

i...

funkcjonalnym.

 

może po prostu się starzejesz i zaczynasz zrzędzić ;) na starość ponoć coraz więcej rzeczy przeszkadza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo domen sie sprzedaje to o czym tu gadac.

Nie tyle co mało (mi tam się sprzedaje dużo), co jeśli już się sprzedają to nie za bardzo w wielu przypadkach jest się czym chwalić, biorąc pod uwagę uzyskaną cenę... <_<

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo domen sie sprzedaje to o czym tu gadac.

 

 

Podobno niektórym domeny się sprzedają :) A czy schodzi na psy? Jedyne takie forum, na jakim piszę i jakie znam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Podobno niektĂłrym domeny się sprzedają :) A czy schodzi na psy? Jedyne takie forum, na jakim piszę i jakie znam :P

Jedyne na jakim Cię jeszcze nie zbanowali? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyne na jakim Cię jeszcze nie zbanowali? :)

 

Sądzisz, że wszędzie mają tyle samo szacunku do ludzi co Ty ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja powiem tak, brak aktywności starych uzytkownikow nie bede wymienial mial/ma na to duzy wpływ i powiem szczerze ze takze jakies 2 lata temu był całkowicie inny klimat :) ale uzaleznienie pozostało

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś Radse dobrze powiedział (sorka nie mam już jak znaleźć bo szukajka działa tylko do roku wstecz), że powoli to upadnie skoro starzy użytkownicy (w tym admini) nie udzielają się na forum, nie przekazują wiedzy młodym, a wątek wycena i opinie jest przez nich omijany. Co z tego, że siedzą tutaj rekiny jak my płotki z tego nie korzystamy. Kto z Was ostatnio udzielił jakiejś merytorycznej wypowiedzi w wycenach ? Szukajka nie działa, lubiłem czytać stare posty DD, Thomaso, AW, Radse (sorry wszystkich nie wymienię) gdy popełniali błędy i jak opisywali ich rozwiązanie A teraz co mogę sobie poczytać własne sprzed roku max. Dla mnie to właśnie Radse był KIMŚ (nie obraźcie się tylko weźcie do serca) kto potrafił napisać całą stronę w wycenach opowiadając dlaczego lubi bądź nie ową domenę.

Moim zdaniem to wina starych wyg, którym się nie chce. Bo konkurencja bo coś tam, takie tłumaczenie.

Nawet ostatnie problemy z odbieraniem domen, nie ma komu o nie walczyć. Nawet ludzie, którzy siedzą w tym po 3-5 lat (reprezentują najważniejsze instytucje związane z domenami w kraju) nie potrafią zająć swojego stanowiska w sprawie odbierania domen.

Ja odkąd jestem nie widziałem, aby admin wyraził swoją opinię na temat jakiejś domeny.

Pytam skąd mamy czerpać wiedzę ?

Edited by Mr.Tea
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś Radse dobrze powiedział (sorka nie mam już jak znaleźć bo szukajka działa tylko do roku wstecz), że powoli to upadnie skoro starzy użytkownicy (w tym admini) nie udzielają się na forum, nie przekazują wiedzy młodym, a wątek wycena i opinie jest przez nich omijany. Co z tego, że siedzą tutaj rekiny jak my płotki z tego nie korzystamy. Kto z Was ostatnio udzielił jakiejś merytorycznej wypowiedzi w wycenach ? Szukajka nie działa, lubiłem czytać stare posty DD, Thomaso, AW, Radse (sorry wszystkich nie wymienię) gdy popełniali błędy i jak opisywali ich rozwiązanie A teraz co mogę sobie poczytać własne sprzed roku max. Dla mnie to właśnie Radse był KIMŚ (nie obraźcie się tylko weźcie do serca) kto potrafił napisać całą stronę w wycenach opowiadając dlaczego lubi bądź nie ową domenę.

Moim zdaniem to wina starych wyg, którym się nie chce. Bo konkurencja bo coś tam, takie tłumaczenie.

Nawet ostatnie problemy z odbieraniem domen, nie ma komu o nie walczyć. Nawet ludzie, którzy siedzą w tym po 3-5 lat (reprezentują najważniejsze instytucje związane z domenami w kraju) nie potrafią zająć swojego stanowiska w sprawie odbierania domen.

Ja odkąd jestem nie widziałem, aby admin wyraził swoją opinię na temat jakiejś domeny.

Pytam skąd mamy czerpać wiedzę ?

 

Zgadzam się,

 

biznes domenowy ma to do siebie, że na obecnym etapie aby osiągnąć tutaj szybki, spektakularny sukces potrzebujesz mieć sporo pieniędzy aby odkupić te generyki, które zostały porejestrowane kiedyś. Dodatkowo tak jak piszesz, tutaj nikomu nie zależy na tym aby Tobie pomóc ponieważ to nie leży w interesie finansowym tych osób, aby Tobie pomóc. I dokładnie z tego powodu 20 lat temu zacząłem biznes mlm. Wówczas spotkałem grupę osób, którym zależało na tym abym zarabiał jak najwięcej bo to leżało w ich interesie finansowym. Do dziś jesteśmy przyjaciółmi i utrzymuję się wyłącznie zarabiając w mlm. Branża mlm różne ma opinie, najczęściej krytykantami są osoby, które nic w tej branży nigdy nie osiągnęły a przecież tu najważniejsze jest to, aby płynąć z odpowiednią załogą...

 

Pozdrawiam.

 

mlm

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po nowej odsłonie.. forum straciło duszę ;)

 

Niestety to prawda, stary oldschoolowy design tworzył klimat, teraz na forum panuje nastrój lekkiej dekadencji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pomyśleliście,że niektórzy zajmują się innymi biznesami i sprawami i być może chodzi też o czas . Nie każdy ma czas żeby siedzieć cały czas na DI i śledzić wszystkie wątki etc ?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety to prawda, stary oldschoolowy design tworzył klimat, teraz na forum panuje nastrój lekkiej dekadencji.

 

Ale za to jak elegancko działa na komórkach (przynajmniej Androidzie :) ) O niebo lepiej od starego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale za to jak elegancko działa na komórkach (przynajmniej Androidzie :) ) O niebo lepiej od starego :)

 

Tak, jest to wprawdzie jedyna zaleta :P nowego designu, ale zaleta zdecydowanie warta upgrade'u. Zresztą ta zaleta jest też powodem obniżenia aktywności wielu osób - fajnie się na komórce czyta, ale komu się chce z telefonu odpisywać - a potem jak się usiądzie do komputera, to wątek jest już oznaczony jako przeczytany i się do niego nie wraca... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się,

 

biznes domenowy ma to do siebie, że na obecnym etapie aby osiągnąć tutaj szybki, spektakularny sukces potrzebujesz mieć sporo pieniędzy aby odkupić te generyki, które zostały porejestrowane kiedyś. Dodatkowo tak jak piszesz, tutaj nikomu nie zależy na tym aby Tobie pomóc ponieważ to nie leży w interesie finansowym tych osób, aby Tobie pomóc. I dokładnie z tego powodu 20 lat temu zacząłem biznes mlm. Wówczas spotkałem grupę osób, którym zależało na tym abym zarabiał jak najwięcej bo to leżało w ich interesie finansowym. Do dziś jesteśmy przyjaciółmi i utrzymuję się wyłącznie zarabiając w mlm. Branża mlm różne ma opinie, najczęściej krytykantami są osoby, które nic w tej branży nigdy nie osiągnęły a przecież tu najważniejsze jest to, aby płynąć z odpowiednią załogą...

 

Pozdrawiam.

 

mlm

 

MLM w jakiej postaci? Mi to sie zawsze bedzie kojarzyć z masz tu liste kont wplac na nie po 10 pln i dodaj swoje na koncu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ale Dział "Na każdy temat" ma się dobrze :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLM w jakiej postaci? Mi to sie zawsze bedzie kojarzyć z masz tu liste kont wplac na nie po 10 pln i dodaj swoje na koncu ;)

 

 

Ok, to polecam na dobranoc poniższy filmik. On z pewnością choć w części zmieni Twoje myślenie na ten temat ^_^ życzę wielu owocnych przemyśleń ... :)

 

[media=]

[/media] Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie by bylo jakby gielda na tym forum byla taka aktywna

 

;)

 

 

Mlm - wiesz moze moje pytanie bylo troche zbyt zaczepne, jednak troszke wiecej sie znam na marketingu wielopoziomowym, dwa lata bylem menadzerem jednej z najwiekszych Polskich stron placacych za klikanie w reklamy ;)

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pomyśleliście,że niektórzy zajmują się innymi biznesami i sprawami i być może chodzi też o czas . Nie każdy ma czas żeby siedzieć cały czas na DI i śledzić wszystkie wątki etc ?

 

Chyba na domenach zarobili już taki szmal, że pozakładali spółki i jako prezesi swoich korporacji siedzą w swoich olbrzymich, przeszklonych gabinetach na ostatnim piętrzę a tam słaby zasięg nata mają... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×