Jump to content
marismo

AM przedłuża .pl po 37,95 zł

Recommended Posts

Jest taka promocja jednodniowa dziś.

Ciekawe jak Michałowi się to opłaca i co na to konkurencja? :P

 

Problem w tym, że jak ktoś chce skorzystać z promocji - przetransferować na szybko domeny i przedłużyć, to może wpaść jak śliwka w kompot. Godzinę temu zasiliłem konto przez szybkie płatności i kasy na AM nadal nie mam. Tak więc ostrzegam przed pochopnym wpłaceniem większej liczby środków na przedłużenie, bo może się okazać, że kasa wcale dziś nie dotrze i z promocji nici, a pieniążki w AM będą leżały.

W Pomocy info, że wpłaty szybkie księgowane do 15 minut na koncie AM, jednak ja robiłem koło 10 i kasy nadal nie ma. Jeśli ta promocja ma być wygodna i realna to z uwagi na takie księgowania wpłat proponuję robić nie dzień, a tydzień promocyjnej ceny odnowienia.

Edited by marismo

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Drodzy użytkownicy,

Tylko dzisiaj i tylko w AfterMarket.pl radykalna obniżka odnowień domen .pl - aż do 37.95 zł. To absolutnie najniższa cena w Polsce!

Promocja trwa do końca dnia 29 października 2013. To jedyna okazja aby odnowić domeny .pl po tak atrakcyjnej cenie. Jeśli utrzymujecie jeszcze jakieś domeny .pl poza AfterMarket.pl, to najlepsza okazja je przenieść i odnowić!

Z pozdrowieniami,

Michał Pleban

AfterMarket.pl

 

A ja dostałem takiego @ dziś :D

Edited by zabaco
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Pomocy info, że wpłaty szybkie księgowane do 15 minut na koncie AM, jednak ja robiłem koło 10 i kasy nadal nie ma.

 

Ja płaciłem kartą o 7 rano i pieniądze były na koncie AM w kilkanaście sekund. Już je wykorzystałem, domeny się odnowiły i w NASKu widać że są odnowione (sprawdziłem to, bo różnie to z AM bywało).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marismo: proszę o zgłoszenie do supportu z potwierdzeniem wpłaty, postaramy się wyjaśnić sprawę z PayU. Szybkie wpłaty są zazwyczaj księgowane w ciągu godziny, przy czym operator PayU zastrzega sobie możliwość ich zaksięgowania do końca następnego dnia roboczego (informacja taka jest widoczna w procesie płatności, przy akceptacji regulaminu). Opóźnienia zdarzają się, choć w skali wszystkich wpłat są sporadyczne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zabaco oczywiście dostałeś, tak jak wszyscy, zaraz po tym mailu kolejny z poprawną datą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest taka promocja jednodniowa dziś.

Ciekawe jak Michałowi się to opłaca i co na to konkurencja? :P

Konkurencja doda VAT i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taaak też się przekonałem, że płatność np. kartą działa ekspresowo, po prostu pojedyncze transakcje payu miewają wtopy i na taką trafiłem, 38 zł poszło się walić na nieokreślony czas, bo wg zapewnień payu "dział rozliczeń" musi zbadać czy moje potw.przelewu jest wiarygodne... żenada ale nie mam pretensji o to do AM, co najwyżej do AM mam pretensje że payu ma monopol w tych płatnościach - jak widać zawodna instytucja, a rzeczone 38 zł na koncie pojawi się pewnie w poniedziałek:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratka dla tych, co mają pojedyncze domeny i cena zjeżdża mocno w dół. Dla hurtowników zadowolenie tylko przy hurtowym odnowieniu powyżej przynajmniej 100 domen, powiedzmy sobie szczerze. Tak czy owak, częściowo skorzystałem. Oby więcej takich cen było, nie tylko w AM. Im tańsze odnowienie, tym lepiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak z niej korzystacie - trzeba wejść z refa czy wpisać kod? Dobrze jakby ktoś z am sie wypowiedział do kiedy to promo, bo ja mam normalną cenę wg cennika przy próbie odnowienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak z niej korzystacie - trzeba wejść z refa czy wpisać kod? Dobrze jakby ktoś z am sie wypowiedział do kiedy to promo, bo ja mam normalną cenę wg cennika przy próbie odnowienia.

Była to jednodniowa promocja i tylko wczoraj można było odnowić domeny .pl po cenie 37.95 PLN. Dziś obowiązują już normalne ceny.

 

info. dla spóźnialskich.

 

PRomocja chyba jeszcze trwa :D właśnie odnowiłem domenę po promocyjnej cenie.

Przejrzałem wszystkie dzisiejsze przedłużenia i nie znalazłem ani jednej domeny przedłużonej po cenie promocyjnej. Co więcej widzę, że na Twoim koncie dzisiejsze przedłużenie też jest po standardowej cenie. Czy mógłbyś mi podać na PW gdzie widziałeś w panelu informację, że domena została przedłużona po cenie promocyjnej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

info. dla spóźnialskich.

 

PRomocja chyba jeszcze trwa :D właśnie odnowiłem domenę po promocyjnej cenie.

Chyba raczej skorzystałeś z wcześniejszego odnowienia domeny. Przy hurtowym cenniku przy odnowieniu min pół roku przed datą wygasania coś koło tej kwoty się zakręci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i teraz widzę w historii, że pobrało mi kwotę za normalne przedłużenie :(

 

Ja bym złożył reklamacje ! a co ! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×