Jump to content

retop

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

retop last won the day on June 14 2012

retop had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About retop

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  https://gnum.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

4,195 profile views
 1. NASK ma wpływ na jakość utrzymywanych domen a nie na sprawy księgowe. Z mojej strony najszczersze przeprosiny. Serwis jest napisany od nowa i posiada już odpowiednie wsparcie techniczne czego z pewnością brakowało. Mimo tak wielu negatywnych opinii będziemy robić wszystko aby odbudować zaufanie u obecnych i nowych klientów.
 2. Problem został rozwiązany. W wielu przypadkach zwroty nadpłat są problematyczne ze względu na konieczność odprowadzania podatków... Klienci księgują fv a następnie żądają zwrotu nadpłaty. W tym przypadku problem wynik z wadliwego funkcjonowania starej wersji serwisu za co najmocniej przepraszam.
 3. Zapraszam nowej wersji serwisu z nowymi cenami domen .pl Koszt odnowienia domeny .pl to 39.57 zł netto a dla posiadaczy 100 domen cena to 34.99 zł netto.
 4. Odpisujemy na wszystkie wiadomości, które otrzymujemy i staramy się realizować wszystkie usługi na bieżąco. Jeśli jakaś usługa nie jest wykonana lub nie odpisujemy w ciągu 24h to najwidoczniej wiadomość nie dotarła. Wtedy zalecamy pisać z innego adresu email.
 5. retop

  mobi

  Moim zdaniem bez sensu.
 6. U nas w gnum kod dla domen polskich jest generowany automatycznie (od ręki) w panelu usera. A pozostałe domeny do 48h również elektronicznie.
 7. Felgi się gnum ale pracujemy nad taką ofertę, że konkurencji się uGNUM. Na fb puściłem info o konkursie. Niebawem będzie nowy i wygrani będą jawni.
 8. Maku Maku Nie rozumiem co ma jedno do drugiego?
 9. allegro.sklep.pl Panowie i Panie co myślicie o tej domenie? Na ile ją wyceniacie?
 10. KONKURS POLUB NASZ FANPAGE I ZGARNIJ 100 ZŁ DO WYKORZYSTANIA W SERWISIE GNUM.PL Zasady konkursu są proste: 1. Polub nasz Fanpage 2. Udostępnij post konkursowy swoim znajomym 3. Czekaj na losowanie zwycięzcy Konkurs trwa do 30.04.2014 – Nagroda 100zł x 5 Fanów – Nie czekaj! Fanpage dostępny pod adresem https://www.facebook.com/GnumPL
 11. retop

  bingo.pl

  Dlatego, że człowiek jest gotowy wydać kilkanaście tysi za domenę a właściciel ja traci.
 12. retop

  bingo.pl

  I pomyśleć, że miesiąc lub dwa temu gdy pytałem właściciela o cenę podał bodajże 58.000 ... Aż płakać się chce
 13. Dopiero dzisiaj przeczytałem a też się nabrałem
 14. Dokładnie nie badaliśmy jeszcze konkurencji pod względem cenowym, ale zapewne będzie to równie atrakcyjna cena jak w przypadku odnowień domen polskich.
×