Jump to content

bdudzik

Użytkownik
 • Content Count

  807
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by bdudzik

 1. Ale chyba nie literówkę?:> mebledogabinetu - podoba mi się :]
 2. Powinno być "JAKĄ domenę dopasować", bo w sumie autor wątku szuka JAK dopasować domenę do biznesu Podobnie jak przedmówcy zgadzam się - domena na siłę dobrana do projektu, ciężko nawet wymówić ten skrót.
 3. Taki klasyk w wielu firmach o małej świadomości: pracownik rejestruje domenę w nazwa.pl za 0 zł żeby szybko tylko ją zabezpieczyć. Wszystkim jest wygodnie, bo on czuwa żeby domena była na swoim miejscu, faktury dostarcza (a zasadzie chyba nawet bez faktury to było wyrównywane). W momencie gdy się drogi rozchodzą, zaczynają się jaja, które wyjdą zawsze za późno. A co po drodze mieli doradców... każdy się znał na domenach, ale do momentu wykazania braku dostępu do panelu rejestratora
 4. No tak to brzmi A prawda taka, że to akcja ratunkowa dla pewnej instytucji; mieli pracownika, który jej zrealizował mega projekt. Drogi się rozeszły (żeby nie było w zgodzie), ale domena została u byłego już pracownika; teraz domena wygasa a brak kontaktu z tym człowiekem - kontaktu unika zapewne na chęć "przejęcia" domeny (myślenie w tonie: "nie przedłużę jej, ale złapię ją i nikt nie będzie wiedział że jest moja"). Niestety nie ma świadomości, jaką wartość ta domena może mieć np. dla pozycjonerów i że na aukcji może pójść "grubo"...
 5. Dzięki @pb. W sumie zaraz po publikacji posta wyjaśniło się
 6. Mam nietypowe pytanie: czy możliwe jest przedłużenie czyjejś domeny zewnętrznej? Czyli domeny innego abonenta, która jest utrzymywana u innego rejestratora... Kiedyś pamiętam była taka możliwość chyba przez partnera bezposrednio w NASK - nie pamietam czy tak dokladnie. Czy jest nadal taka mozliwosc?
 7. Przychylam się do opinii
 8. U mnie podobnie - odetkało się w AM w połowie czerwca (Premium niestety zawsze odstawało...). W ostatnich dniach kilka transakcji, których się nie spodziewałem i widać, że w większości negocjują KK lub upoważnione jednostki. Wcześniej, praktycznie od momentu ogłoszenia zmian na AM, zapaść. Niemal zerowe zainteresowanie. Po wprowadzeniu nowej wersji giełdy trzymałem ponad 2 miesiące domeny zewnętrzne (które wcześniej generowały mi ponad połowę transakcji AM) ale zrezygnowałem bo: - zerowe zainteresowanie (!) - saldo trzeba było co parę dni zasilać pod opłaty - utrudniały mi licytację w aukcjach (w zw. z tym że najczęściej licytuję w ostatnich minutach, wiele aukcji przepadło/odpuściłem ze względu na blokadę - czasami 1 zł debetu w AM blokował mi możliwość licytacji - co jest CHORE:D)
 9. Przedłużyć też się nie dało i straciłem przez to wartościową dla mnie domenę
 10. Wow, takie okazje na allegro są wciąż możliwe do wyłapania?
 11. Już od dawna jest 90-dniowy okres zwolnienia po 14 dniach rezerwacji - domena jest wówczas dostępna tylko do natychmiastowej rejestracji (dopiero po tych 90 dniach można ponownie rezerwować).
 12. Za szybko postawiłem pytanie, bo forma przejęcia faktycznie jasna, ale ciekawią mnie te lata walki o domenę... Od 2009 r. i wyroku to w sumie nic nie wiemy co się działo w temacie tej "walki", bo ówczesny abonent przestał prowadzić stronę w ówczesnej formie. A domena później przez chyba 2 lata była do zakupu za 4500 zł netto. Następnie kilka lat na parkingu... Lata zaniedbań a nie walki.
 13. Więcej info PR: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-przejela-domene-tvpsport-pl-uruchomi-nowy-portal-tvp-sport Ciekawi mnie forma "przejęcia".
 14. porzadek.pl Sprzedam domenę porzadek.pl - oferty proszę kierować bezpośrednio przez giełdy lub na priv.
 15. Też 'skisłem' na ten fragment ale w sumie mógł pójść mocniej i opony.pl przytoczyć
 16. bdudzik

  komora.pl

  komora.pl Sprzedam domenę komora.pl - zapraszam do składania ofert.
 17. o ta? https://www.dns.pl/lista_domen_usunietych
 18. Jak w temacie + obietnica: więcej info: LINK
 19. stolarka.eu Przyjmę oferty na domenę STOLARKA.eu - zapraszam do składania ofert poprzez stronę: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=2972469
 20. grzenda.pl Sprzedam grzenda *pl statystyki ruchu: - w kwietniu: 2720 - w maju (do 21go): 2060
 21. bdudzik

  56.pl

  56.pl Sprzedam domenę 56.pl - oferty proszę kierować przez giełdę Aftermarket.pl
 22. RainbowTours.pl -> R.pl NationaleNederlanden -> NN.pl Liberty Ubezpieczenia -> LU.pl NaszaKlasa.pl -> NK.pl
 23. Tak, zdecydowanie. Ale ceny robią też wrażenie... Taka mongolia*pl, w której sprzedaży pośredniczyłem zakryłaby czapą większość sprzedaży w tym dziale (i nie chodzi mi o ten wątek;)
×