Jump to content
pb

kokos.pl

Recommended Posts

Zadziwiające jest to jak w ostatnim czasie każdy wątek przeradza się w dyskusję nad wysokością cen przedłużeń domen .pl ;) Widać jest coś na rzeczy ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zadziwiające jest to jak w ostatnim czasie każdy wątek przeradza się w dyskusję nad wysokością cen przedłużeń domen .pl ;) Widać jest coś na rzeczy ;)

 

DD

Byc moze wiele osob jest przed przedluzeniem wiekszej ilosci domen. W samym lipcu mam ok. 100 domen .pl do przedluzenia i ponad 50 .eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byc moze wiele osob jest przed przedluzeniem wiekszej ilosci domen. W samym lipcu mam ok. 100 domen .pl do przedluzenia i ponad 50 .eu.

Ty to masz dobrze ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byc moze wiele osob jest przed przedluzeniem wiekszej ilosci domen. W samym lipcu mam ok. 100 domen .pl do przedluzenia i ponad 50 .eu.

 

Niektórzy są świeżo po (maj/czerwiec). ;)

Na szczęście udało mi się zaoszczędzić kilka tysięcy dzięki „przedłużeniom” przez opcję. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na szczęście udało mi się zaoszczędzić kilka tysięcy dzięki „przedłużeniom” przez opcję. ;)

No widzisz - to Ty chyba nie masz co na NASK narzekać - tańsze przedłużenia przez opcje, potem bonus za "dziwne" IDNy ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No widzisz - to Ty chyba nie masz co na NASK narzekać - tańsze przedłużenia przez opcje, potem bonus za "dziwne" IDNy ;)

 

Chętnie bym część tego bonusu wykorzystał np. na przedłużenie najważniejszych (firmowych) domen o 10 lat, ale NASK sobie wymyślił że przedłużenia można dokonywać dopiero na 30 dni przed wygaśnięciem domeny... Nadal uważasz że nie mam na co narzekać? :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] NASK sobie wymyślił że przedłużenia można dokonywać dopiero na 30 dni przed wygaśnięciem domeny...

Rejestrator może sobie wybrać, że będzie przedłużał nawet rok przed wygaśnięciem ;) Przynajmniej jeszcze jakiś czas temu tak było. Paru rejestratorów z tego korzysta.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rejestrator może sobie wybrać, że będzie przedłużał nawet rok przed wygaśnięciem ;)

 

Nie może. Pytałem, prosiłem, nie bo nie.

 

Przynajmniej jeszcze jakiś czas temu tak było. Paru rejestratorów z tego korzysta.

 

Trzech.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Nie może. Pytałem, prosiłem, nie bo nie.

 

 

 

Trzech.

Ciekawe, dlaczego jedni mogą, a drudzy nie?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe, dlaczego jedni mogą, a drudzy nie?!

 

„Duży może więcej” (wynegocjować)

 

Moim zdaniem partnerzy powinni być traktowani równo, bo jak inaczej konkurować?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki jest sklad tej trojki?

 

Niestety, nie mogę udzielić takiej informacji. Ale jeśli dobrze pamiętam, była już wymieniana w innym miejscu na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie ovh, nazwa i home;p

 

No raczej nie. W home.pl mozna domene przedluzyc po 21 dniach od poprzedniego

przedluzenia, w nazwa.pl chyba jest podobnie (nie pamietam ile dokladnie dni),

z ovh nie mam doswiadczen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZTCP, to taka opcja byla onegdaj mozliwa dla kazdego, kto chcial i byl swiadom "zagrozen" z tym zwiazanych (jak Szanowni Partnersi pamietaja, nie placicie w momencie wykonania komendy <domain:renew> a dopiero, gdy domena zostanie odnowiona w systemie billingowym). A po ludzku, jesli domena ma crDate 01.05.08, Partners odnawia domene np. dzis to fakture za nia dostanie dopiero w czerwcu 2009 - to jest to owo "zagrozenie". Ale jak jest teraz, nie mam pojecia czy sie cos w tej kwestii zmienilo.

 

Pozdr,

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×