Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Już jest 18k hahaha

 

Takie podbijanie ceny można by już chyba podciągnąć pod art. 286 par. 1 kk ;)

Oczywiścietrzeba by jeszcze udowodnić, że działali w zmowie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie podbijanie ceny można by już chyba podciągnąć pod art. 286 par. 1 kk ;)

Oczywiścietrzeba by jeszcze udowodnić, że działali w zmowie :)

 

To jest raczej nie do udowodnienia, chyba że aukcja zostanie wycofana przed samym końcem, co myślę nastąpi :-) Poczekamy, zobaczymy

 

a ja tak sie zastanawiam czy ktos podbija sobie wzajemnie dla 'JAJ' czy moze jest nia zainteresowany

 

Wiele osób na Allegro szukając jakiejś frazy (przedmiotu) lub nawet zwyczajnie przeglądając aukcje, klika w "Oferty", co uporządkowuje im listę aukcji pod względem ilości złożonych ofert. Im więcej bidderów, tym wyżej na liście jesteś.

Poza tym, sądzę, że powszechne jest myślenie: skoro x osób licytuje dana aukcję to nie może być z nią lipy, może też zalicytuję, a co tam ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest raczej nie do udowodnienia, chyba że aukcja zostanie wycofana przed samym końcem, co myślę nastąpi :-) Poczekamy, zobaczymy

 

Minimalna nie została osiągnięta więc nie ma powodu żeby wycofywać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minimalna nie została osiągnięta więc nie ma powodu żeby wycofywać. :)

 

O sorry, nie zauważyłem minimalnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minimalną jest pewnie 18200 więc teraz czekają na jelenia :)

 

 

Coś czuję, że się nie doczekają

 

Swoją drogą, niekiedy ludzie w swojej "przebiegłości" są tak naiwni, że aż strach mnie przejmuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokłosie tej antyrakietowej aukcji...

 

Wiadomość od: pawel321100 (9) , wysłana z komputera o numerze IP: 193.138.243.195

------------------------------------------------

Treść wiadomości:

witam

moze jest pan zainteresowany którąś z moich aukcji które dotycza domen związanych z tarcza rakietowa po korzystnej cenie. prosze spojrzec pod nikiem pawel321100.

 

Wystawione domeny to:

antyrakietowa.pl

antyrakietowa.com

antyrakietowa.eu

antyrakietowa.info

antyrakietowa.net

antyrakietowa.net.pl

antyrakietowa-tarcza.com

antyrakietowa-tarcza.eu

antyrakietowa-tarcza.info

antyrakietowa-tarcza.net

antyrakietowa.com.pl

antyrakietowa-tarcza.net.pl

 

Domeny są naprawde na topie polecam!

pozdrawiam!!

------------------------------------------------

 

Ceny też topowe: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6950209

Czy on naprawdę wierzy w to co pisze? :P

 

Pojęcia nie mam skąd on mnie wziął, dawno nie licytowałem nawet w żadnej aukcji. Może krążą jakieś bazy nicków domeniarzy na allegro? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Idę spać a rano pomyslę co zrobić z tym fantem. :P

 

Jak to co? Do sądu po nakaz zapłaty. Dwa razy tak już robiłem i dwa razy skutecznie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokłosie tej antyrakietowej aukcji...

 

 

 

Ceny też topowe: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6950209

Czy on naprawdę wierzy w to co pisze? :P

 

Pojęcia nie mam skąd on mnie wziął, dawno nie licytowałem nawet w żadnej aukcji. Może krążą jakieś bazy nicków domeniarzy na allegro? :P

 

Też to dostałem. :P

 

A wcześniej jeszcze na uwage do gościa od tarcza-rakietowa.pl za 18100 :P, że podbijanie ceny jest oszustwem w świetle art. 286 par. 1 kk dostałem taką oto miłą odpowiedź:

 

Tak ku Twojej odpowiedzi.

Po pierwsze o jakie podbijanie ceny chodzi.

Po drugie kiepską wiedzę na temat prawa masz, a trafiłeś w sam raz dla kogoś kto wymaga respektowania przepisów prawa - nie tylko od siebie, ale po kolei. Pozwól, że przytoczę Ci art. o jakim napisałeś:

art. 286 kk (oszustwo)

par 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

par 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

par 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

par 4. Jeżeli czyn określony w par 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Teraz człowieku podłóż jakikolwiek z owych paragrafów pod jakąkolwiek z moich aukcji, bo ja nadal Ciebie nie rozumiem.

Co więcej, jeżeli nie masz co robić w domu, żona Ci nie daje lub masz problemy natury psychicznej lub cierpisz na manię prześladowczą, proponuję udać się do specjalisty, tam mają odpowiednią terapię, a jeżeli to nie pomoże, to zapoznaj się z paragrafami na temat pomówień, gdyż Twoja insynuacja godzi w dobre imię sprawiedliwych ludzi.

 

Zdrowia życzę

Grzegorz :-)

 

:P:P:P

 

I chyba jednak złożę zawiadomienie :P Co ciekawe osoby słonne dać po 18k w jego aukcji nie są zainteresowane zakupem na innej tarczaantyrakietowa.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wcześniej jeszcze na uwage do gościa od tarcza-rakietowa.pl za 18100 :P, że podbijanie ceny jest oszustwem w świetle art. 286 par. 1 kk dostałem taką oto miłą odpowiedź:

 

Tak, to jest własnie ta internetowa kultura pokemonowa 2.0 smarkaczy nie przekraczających zapewne 15 lat, którzy nie potrafią napisać kilku zdań wypracownia na języku polskim nie zaglądając na Bryk.pl czy Ściaga.pl, ale bluzgac inwektywami to na każdym kroku umieją. Ehh, cóż, najlepiej to nie dać sięw yprowadzić z równowagi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Internet na sprzedaż! :P

 

własciwie mało bystra osoba mogłaby się dać złapać na taką aukcje, w gruncie rzeczy nie jest napisane co to za domena, pisze tylko że należy do grupy literówek. Zwykły szary kowalski moze przez chwilę pomysleć, że internet będzie do niego należeć :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Internet na sprzedaż! :P

"Jestem członkiem Domain Name Owners Association i posiadam certyfikat sprzedawcy domen. Moje aukcje są całkowicie bezpieczne bez drobnego druczku i dodatkowych opłat. Kupując domeny na moich aukcjach dokonujesz bezpiecznej transakcji."

 

Jasne, od razu widać że licytowaną domeną jest Lnternet.pl. Z chęcią zobaczyłbym screeny z SEDO gdzie ruchem typo miałaby zarabiać kilkadziesiąt ?/miesiąc.

Edited by Domain

Share this post


Link to post
Share on other sites
To aukcja kogos z forum, kojarze szablon. Przyznawac sie bez bicia :P

99,9% dla Sainta :P

 

Edit: to już jest nad dwóch ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×