Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Tak jak pisałem. Przecież nikt nie liczy przy takich aukcjach na sprzedaż całości bo cena jest z kosmosu i nieadekwatna do ich wartości. Ma tylko zainteresować i tyle. :)

Patrzac na aukcje tego nie widac - bo nie widac ceny minimalnej. Mozesz sobie ustawic Kup Teraz na 29.5 mln a minimum na kwote za ktora bys wszystkie puscil. Nie sadze zeby licytujacy w tej aukcji byli przekonani ze i tak nic nie kupia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lnternet :)

niezła cena jak za taki wytwór

Ciekaw jestem, czy kupujący o tym wiedział? Bo jak wiadomo - "pokemonów" nie brakuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wystarczy przeczytać opis..

Ciekawa domena należąca do kategorii literówek. Swoją pisownią przypomina bradzo znane słowo kluczowe jakim jest internet, które jest też bardzo uniwarsalne i można je zstosować w wielu dziedzinach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym jednak uwagę zwrócił na to:

 

Domena była parkowana na SEDO gdzie przynosiłą całkiem dobre dochodzy rzędu kilkudziesięciu euro miesięcznie, a jej odwiedzalność wachała się pomiędzy 3 000 - 5 000 uu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena była parkowana na SEDO gdzie przynosiłą całkiem dobre dochodzy rzędu kilkudziesięciu euro miesięcznie, a jej odwiedzalność wachała się pomiędzy 3 000 - 5 000 uu.

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Jak można pomylić I z L wpisując słowo "internet"?

Wg mnie ta aukcja to taki sam kit, jak te wszystkie wynalazki w stylu l0t.pl albo nieruchomocL.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ładnie, co te Allegro tym razem wymyślili za powód usunięcia aukcji?

 

 

W opisie znajdowała się propozycja wyboru towaru z listy (w tym wyboru rodzaju przedmiotu, np. rozmiaru, kroju, modelu, tytułu, smaku, zapachu, marki, kształtu). Nie jest to dozwolone. W aukcjach wieloprzedmiotowych (także "Kup Teraz!") wszystkie przedmioty powinny być identyczne. Można oferować jedynie wybór koloru/wzoru. Sprzedający musi zapewnić pełną liczbę oferowanych przedmiotów w określonym kolorze/wzorze. Niedozwolone jest zatem informowanie w opisie, np.: "brak koloru zielonego", "w kolorze żółtym dostępne 3 sztuki, w kolorze niebieskim 5 sztuk", "zapytaj o dostępność kolorów"

 

1100 takich samych domen :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
1100 takich samych domen :)

 

Kto miał wiedzieć aukcję, to pewnie widział, a Tobie przynajmniej zwrócili koszta wystawienia aukcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o ile pamietam w aukcji hedena byl zapis ze istnieje mozliwosc wystawiania dowolnej domeny na zyczenie.

Taki opis jest niedozwolony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pogrzeb.biz na allegro

Nie pozostaje nam nic innego , jako podziekować firmie, za to, że specjalnie dla nas zarejestrowała domenę za 7 zł i sprzedaje za 7 000. Rozumiecie, nie kazdy cos takiego potrafi, więc teraz firmy wysoko wyceniają taką usługę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie pozostaje nam nic innego , jako podziekować firmie, za to, że specjalnie dla nas zarejestrowała domenę za 7 zł i sprzedaje za 7 000. Rozumiecie, nie kazdy cos takiego potrafi, więc teraz firmy wysoko wyceniają taką usługę.

 

Możesz wyjaśnić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz wyjaśnić?

 

Też nie bardzo zrozumiałem o co chodzi w wypowiedzi MasterofPoland

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja wiem czy taki fajny? :lol:

Ojej - no nie taki zły znowu - zawsze to jakiś generyk :) Gdyby był taki super hiper fajny, to bym tutaj nie dawał linku do aukcji, tylko bym po cichcu licytował :) Ale może się komuś spodoba, bo 2k PLN to nie jest zaporowa cena.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja wiem czy taki fajny? :)

 

 

Nie "kokietuj" :lol:. Jednak przykuł Twoją uwagę :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×