Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

A im drożej sprzedawane są domeny tym lepiej.

 

Pomijając poprzednią kwestię osobiście nie sądzę aby takie akurat sprzedaże przyczyniały się do rozwoju rynku. Wręcz przeciwnie. Sprzedaż motel.pl za ~12k czy wynalazki.pl za ~3,6k jednak raczej "dołuje" rynek :) To też tak na marginesie.

I dalej już nie ciągnę tematu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijając poprzednią kwestię osobiście nie sądzę aby takie akurat sprzedaże przyczyniały się do rozwoju rynku. Wręcz przeciwnie. Sprzedaż motel.pl za ~12k czy wynalazki.pl za ~3,6k jednak raczej "dołuje" rynek :) To też tak na marginesie.

I dalej już nie ciągnę tematu ;)

Lepiej za 3.6k niż 2.5k na przykład ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, kolejna ciekawa aukcja która się dzisiaj pojawiła domeny hotelarz.pl i hotelarz.eu. Link do opisu domeny http://www.piit.org.pl/_gAllery/55/31/5531...kt_64_07_PA.pdf :)

 

Link do aukcji http://allegro.pl/item439503520_hotelarz_p...otelarz_eu.html

 

To może być ciekawa aukcja ;)

 

Pojawiła się wczoraj czy już przedwczoraj.

Aukcja raczej nie będzie ciekawa. Tzn myślę, że domena nie znajdzie nabywcy. Jest wystawiona z ceną minimalną a przy poprzedniej aukcji było tyko "kup teraz" za kwotę 100k. Nawet jak obniżyli o połowę maksymalną to będzie 50k. Nie sądzę aby za tyle znalazła kupca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, kolejna ciekawa aukcja która się dzisiaj pojawiła domeny hotelarz.pl i hotelarz.eu. Link do opisu domeny http://www.piit.org.pl/_gAllery/55/31/5531...kt_64_07_PA.pdf :)

 

Powiedzcie mi: czy ja dobrze widzę na górze strony 2. pod słowem 'uzasadnienie', że ten pozew wpłynie dopiero w tym roku?? ;)

Edited by PPP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodając link w tym dziale do aukcji na Allegro, zawszę myślę o tym że może lepiej jest nie kłapać dziobem, że może lepiej jest dla licytujących kiedy o aukcji wie jak najmniej ludzi, bo przecież każdy może być konkurencją dla kolegi z forum. No ale z drugiej strony taki jest sens tego tematu "zobaczcie tę aukcję"

 

Zgadzam, się lepiej wstawiać linki do aukcji już zakończonych, inaczej można zepsuć komuś okazję, tzn. koledze po fachu który wyszukał spośród sterty badziewia jakąś wartościową aukcję za okazyjną kwotę - bo oczywiście nie sprzedającemu, jemu to wręcz przeciwnie. Żeby była jasność - na allegro raczej nie zaglądam, a jak już to przez linki w tym temacie lub podobnych, i już ze dwa razy okazję upolowałem dzięki takim właśnie linkom, ale zdaję sobie też sprawę że jednocześnie tę okazję "niezasłużenie" odebrałem komuś innemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam, się lepiej wstawiać linki do aukcji już zakończonych, inaczej można zepsuć komuś okazję, tzn. koledze po fachu który wyszukał spośród sterty badziewia jakąś wartościową aukcję za okazyjną kwotę - bo oczywiście nie sprzedającemu, jemu to wręcz przeciwnie. Żeby była jasność - na allegro raczej nie zaglądam, a jak już to przez linki w tym temacie lub podobnych, i już ze dwa razy okazję upolowałem dzięki takim właśnie linkom, ale zdaję sobie też sprawę że jednocześnie tę okazję "niezasłużenie" odebrałem komuś innemu...

 

No, zaczyna się robić wesoło :) .

 

A co jest w takim razie z Twoimi kolegami po fachu (np. Michau lub ci wszyscy "prywatni" łapacze domen z tego forum), którzy wyszukali spośród sterty badziewia jakąś wartościową domenę , a Ty się pojawiasz ze swoim Zlapane*pl, odbierając im "niezasłużenie" właśnie tę okazję... ;) .

Użytkownikami tego forum są w większości nasi koledzy . Jedni koledzy, jeśli uważają to za stosowne, informują o takich aukcjach, drudzy biorą w nich udział.... ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczery opis to podstawa dobrej sprzedaży :)

 

Ciekawe czy sama oddala, czy siłą ściągał z palucha? Mógł uszkodzić to obniża wartość ;)

 

Myślę, że opis to podpucha.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki Domainer :) Na aukcji są foty tygodnia ;):)
Mam do zaoferowania domeny: tarcza-antyrakietowa*pl i tarcza-antyrakietowa*com.pl, na poprzedniej aukcji tych domen (obie w jednym pakiecie) cena doszła do 18600 zł, po wycofaniu się jednego z licytujących spadła do 15000 zł. Uprzejmie proszę o nie zadawanie więcej pytań, czy sprzedam ją za 8 tyś, czy za 10 tyś, gdyż po kompleksowej ocenie marketingowo-biznesowej owych domen, są one warte dużo więcej. Nie sprzedaję bubli, tylko domeny z najwyższej półki, na których można wiele zarobić. W tym momencie wystawiam je na tydzień, wystawiam je za 18500 zł i w tym momencie macie Państwo okazję, aby je kupić.

Niech opis zostanie dla potomności ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domainer: co Ty, trzeba cały opis zachować:

PS: na poprzedniej aukcji tych domen (obie w jednym pakiecie) cena doszła do 18600 zł, po wycofaniu się jednego z licytujących spadła do 15000 zł. Uprzejmie proszę o nie zadawanie więcej pytań, czy sprzedam ją za 8 tyś, czy za 10 tyś, gdyż po kompleksowej ocenie marketingowo-biznesowej owych domen, są one warte dużo więcej. Nie sprzedaję bubli, tylko domeny z najwyższej półki, na których można wiele zarobić. W tym momencie wystawiam je na tydzień, wystawiam je za 18500 zł i w tym momencie macie Państwo okazję, aby je kupić.

Żyjemy w Polsce i owe domeny mają przesłanie krajowe, więc końcówki pl i com.pl, a nie eu, com, info, etc. są szalenie istotne w nich. Ponadto jest to tarcza antyrakietowa, a nie instalacja, czy radar, więc nazwa nadal jest wzorowo odzwierciedlona, a ponadto tarcza-antyrakietowa.pl jest czytelną nazwą, zaś pisanie łączne obu wyrazów w nazwie domeny to samobójstwo biznesowe i marketingowe dla kogoś, kto chciałby to zrobić.

 

PS2: po zakupie domen, osoba kupująca otrzyma ode mnie nazwy istytucji, z którymi byłem w kontakcie ws owych domen. Ceniąc prywatność i dane kontrahentów, podam jedynie dane instytucji państwowych, które są ogólnodostępne. Nazwiska i dane kontrahentów indywidualnych oraz firm prywatnych pozostawiam w tajemnicy.

 

PS3: proszę więcej nie kopiować moich opisów, czy też nie podawać linków do moich aukcji na swoich aukcjach, więcej inwencji własnej ludzie, szanujmy się wszyscy wzajemnie.

 

A tak swoją drogą te certyfikaty to przecież tylko certyfikat rejestracji w ... domeny.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak swoją drogą te certyfikaty to przecież tylko certyfikat rejestracji w ... domeny.pl :)

 

Innymi słowy cyrograf ;)

Mnie najbardziej śmieszą te 2 dziwne oferty w poprzedniej aukcji. Cena jest ceną i może sobie tyle wystawić. Może akurat znajdzie kogoś oczrowanego opisem, kto zaproponuję mu w chwili słabości np. 5k. Ale podbijanie na aukcji to już przesada ;) Jeszcze do 18k

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak swoją drogą te certyfikaty to przecież tylko certyfikat rejestracji w ... domeny.pl :)

no nie taki zwykly certyfikat, takie cudo 50 zl stoi w domeny.pl ;)

 

moj ulubiony fragment:

"PS3: proszę więcej nie kopiować moich opisów, czy też nie podawać linków do moich aukcji na swoich aukcjach, więcej inwencji własnej ludzie, szanujmy się wszyscy wzajemnie."

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tutaj ktoś pewnie naczytał się o cenach 2 literówek :)

 

http://allegro.pl/item440118906_uwaga_unik..._ds_org_pl.html

 

"Domena zarejestrowana w domeny.pl ważna do lipca 2009"

 

Powinno chyba być: ważna do lipca 2011, opłacona do lipca 2009. ;-)

 

 

PS. Śmiejcie się, śmiejcie z początkujących. Jedną z pierwszych, jeśli nie pierwszą domeną którą wystawiłem na allegro była q.org.pl (jedyna jednoliterowa jaka była wówczas wolna w [com/net/org].pl) z minimalną 500 zł. Zainteresowanie było znikome, licytacja doszła bodaj do 15 zł. No i pierwsza lekcja zaliczona, potem jeszcze kilka (naście, dziesiąt, set) innych lekcji i jakoś powoli doszedłem do wyższej szkoły domainingu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Śmiejcie się, śmiejcie z początkujących. Jedną z pierwszych, jeśli nie pierwszą domeną którą wystawiłem na allegro była q.org.pl (jedyna jednoliterowa jaka była wówczas wolna w [com/net/org].pl) z minimalną 500 zł. Zainteresowanie było znikome, licytacja doszła bodaj do 15 zł. No i pierwsza lekcja zaliczona, potem jeszcze kilka (naście, dziesiąt, set) innych lekcji i jakoś powoli doszedłem do wyższej szkoły domainingu. ;-)

 

Ja w końcu usunąłem link do tej aukcji żeby czasami nikt nie przypomniał mi mojego portfolio za 29,5 mln :)

Myślę, że tutaj również cena 10k to taka podpucha a minimalna ustawiona jest znacznie niżej.

Chyba, ze rzeczywiście ktoś się napalił na 2 literówki.

 

 

Powinno chyba być: ważna do lipca 2011, opłacona do lipca 2009. ;-

 

No tak - cyrograf ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×