Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Ale ona tej domeny nie chce sprzedać tylko dać jako dodatek. Widocznie główny przedmiot aukcji nie jest atrakcyjny ;)

Bądźmy poważni. Przecież trzeba być idiotą, żeby kupować normalną domenę a dodatek olać. Wszyscy lecą na dodatek i ona doskonale o tym wie.

Miała chętnych na ponad 100 k - mogła sprzedać. Teraz będzie mieć problem z google ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja babki kompletnie nie czaje. Wystawia aukcje, wywala oferty bo pisze, że z innego nicka da. No ok. tam wystawia i wywala oferty bo coś jej nie pasi. Teraz n-ty raz wystawia i dalej jej coś nie pasi. Moim zdaniem takie cwane osoby powinny dostawać bana na internet+5 lat za kratkami, żeby zrozumiały jakie to są ****** ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Moim zdaniem takie cwane osoby powinny dostawać bana na internet+5 lat za kratkami, żeby zrozumiały jakie to są ****** ;)

Jestem za karą śmierci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ciekawe co to będzie.

 

Trzy lata temu na allegro „wisiała” moja ibank.pl (zarejestrowana z palca parę tygodni wcześniej). Cena wywoławcza 250 zł, kup teraz 1000 zł. Dopiero przy trzecim wystawieniu poszła, oczywiście za te 250 zł. Cena wydaje się tragicznie niska, ale to była chyba najważniejsza sprzedaż w moim życiu, bo raz że pieniądze zainwestowałem dalej w domeny (ta była jedną z dwóch pierwszych które sprzedałem, druga, w tym samym czasie, to cybercafe.pl za 200 zł), a dwa, że dowiedziałem się o sedo (nabywca zaparkował tam domenę). Ech, łezka się w oku kręci, przepraszam za zboczenie z tematu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tkaniny.pl

 

Aktualna cena 1 900 000,00 zł ;)

 

no czyli jakieś 10k PLN prowizji, jesli tak by sie ta aukcja zakonczyla. Chyba jutro bedzie niestety zakonczenie przed czasem cos mi sie wydaje

 

***

 

TEN TUTAJ to dopiero ma niezłą kolekcję znaków towarowych

 

... i jeszcze się reklamuje: 30 DOMEN -NAJWIĘKSZE FIRMY ŚWIATA oraz "Ponadto zainteresowanym proponuję zamienić pl na com i sprawdzenie poszczególnych korporacji we własnym zakresie" ;) chociaż nie, te dwie: WAL-MARKT.COM.PL, WAL-MARKT.PLto chyba nie są trademarki, hehe

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tkaniny.pl

 

Aktualna cena 1 900 000,00 zł ;)

 

no czyli jakieś 10k PLN prowizji, jesli tak by sie ta aukcja zakonczyla. Chyba jutro bedzie niestety zakonczenie przed czasem cos mi sie wydaje

[...]

 

Nikt w niej na razie nie licytuje ;) .

Pewnie aukcja zgaśnie "śmiercią naturalną" ...

 

Domena ładna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='umberto' date='nie, 07 gru 08' post='140937']

Patrząc na tą cenę nie dziwota, hehe

 

 

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPIS WOLNYCH DOMEN!! CENA TO TYLKO 9.99zł.

 

1. ...

2...

3. Po zaksiegowaniu wpłaty GENERUJĘ listę danego dnia,

4...

5...

 

"Zapraszam na inne moje aukcje a w nich miesieczny dostep do wyszukiwarki wolnych domen za jedyne 25 zł.!" no, no no. No proszę! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Zapraszam na inne moje aukcje a w nich miesieczny dostep do wyszukiwarki wolnych domen za jedyne 25 zł.!" no, no no. No proszę! ;)

spokojnie, rok temu droped sprzedawal duzo drozej i schodzilo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobila cholerny blad.Jak licytowali za 100K to sie media rzucily na artykuly z otej domenie.prawnicy,sprawy sadowe itp.Jedni sie przestraszyli inni przemysleli swoj ruch i zdecydowali sie nie igrac z ogniem.Teraz pewnie placze ze przegrala 1/4 mieszkania.Ehhhhhhh miec 100k 1/4 w domeny,1/2 w gielde 1/4 rezerwa.3-4 lata i bez problemu mozna zrobic duza banke.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zrobila cholerny blad.Jak licytowali za 100K to sie media rzucily na artykuly z otej domenie.prawnicy,sprawy sadowe itp.Jedni sie przestraszyli inni przemysleli swoj ruch i zdecydowali sie nie igrac z ogniem.Teraz pewnie placze ze przegrala 1/4 mieszkania.Ehhhhhhh miec 100k 1/4 w domeny,1/2 w gielde 1/4 rezerwa.3-4 lata i bez problemu mozna zrobic duza banke.

Zgadzam się ;) Ale ludzie niestety tacy są...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zrobila cholerny blad.Jak licytowali za 100K to sie media rzucily na artykuly z otej domenie.prawnicy,sprawy sadowe itp.Jedni sie przestraszyli inni przemysleli swoj ruch i zdecydowali sie nie igrac z ogniem.Teraz pewnie placze ze przegrala 1/4 mieszkania.Ehhhhhhh miec 100k 1/4 w domeny,1/2 w gielde 1/4 rezerwa.3-4 lata i bez problemu mozna zrobic duza banke.

Przy genialności jej umysłu to na giełdzie spłukała by się w pół roku (szczególnie teraz) - domen narejestrowała by za 25 tyś typu tego prostyadres.pl - poprzedłużała ze 2 lata i kolejne 25tyś w piach - a rezerwa by się szybko skończyła ;)

Chciała zarobić milion, niestety zapłaci srogo za porażkę w PIIT (moje zdanie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak naprawde to ona nie chce sprzedac tej domeny gmail.pl ... poprostu nie moze..odrazu google by interweniowalo.

moze ja oczywiscie oddac za free ... ale i tak z ta domena bedzie problem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem zwolennikiem płacenia google ( aczkolwiek zaznaczyłem w ankiecie w innym temacie, ze zapłaciłbym za wyszukiwanie w google, ale był to błąd wywodzący z tego, że nie pomyślałem i szybko dałem TAK) ale jeśli była by akcja odkupienia domeny to chętnie dam symboliczne 100 PLN żeby domena trafiła do prawowitego właściciela i żeby ta baba już nie kozaczyła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zrobila cholerny blad.Jak licytowali za 100K to sie media rzucily na artykuly z otej domenie.prawnicy,sprawy sadowe itp.Jedni sie przestraszyli inni przemysleli swoj ruch i zdecydowali sie nie igrac z ogniem.Teraz pewnie placze ze przegrala 1/4 mieszkania.Ehhhhhhh miec 100k 1/4 w domeny,1/2 w gielde 1/4 rezerwa.3-4 lata i bez problemu mozna zrobic duza banke.

 

a to ciekawe. nie wiedzialem ze inwestowanie jest takie proste.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a to ciekawe. nie wiedzialem ze inwestowanie jest takie proste.

 

 

W obecnej chwili skal niedoszacowania wskazuje ze jest proste:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×