Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

możecie mi wytłumaczyć dlaczego ta domena ma taką wartość że się o nią tłuką ?

 

ryba-taxi.pl

 

link do aukcji

 

 

;)

 

Wg mnie to jakieś testy – abonent domeny to Michał Pleban, zakładam też że Michau to jego konto, a z kolei domena wystawiona z jakiegoś innego (ebay).

No chyba że domena przeskoczyła z konta Michaua do konta ebay i teraz Michau musi ją licytować aby odzyskać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
możecie mi wytłumaczyć dlaczego ta domena ma taką wartość że się o nią tłuką ?

 

ryba-taxi.pl

 

link do aukcji

 

 

;)

Może ustawka? :)

Albo faktycznie tak jak pb napisał.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, jaki Michau może mieć budżet na domenę, korci, żeby zalicytować bardzo wysoko i się przekonać. :)

 

No ale skoro testy to testy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
możecie mi wytłumaczyć dlaczego ta domena ma taką wartość że się o nią tłuką ?

 

ryba-taxi.pl

 

link do aukcji

 

 

;)

Boję się myśleć co by się działo w przypadku wystawienia domeny rzekataxi.pl (lub rzeka-taxi.pl) :ph34r:

 

Jak narazie oby dwie są wolne :)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie to jakieś testy – abonent domeny to Michał Pleban, zakładam też że Michau to jego konto, a z kolei domena wystawiona z jakiegoś innego (ebay).

No chyba że domena przeskoczyła z konta Michaua do konta ebay i teraz Michau musi ją licytować aby odzyskać. :ph34r:

 

Wydaje mi się, że wprowadzana jest poprawka, która uniemożliwi podbijanie samemu sobie ceny w wyniku zwiększania swojego maksimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że wprowadzana jest poprawka, która uniemożliwi podbijanie samemu sobie ceny w wyniku zwiększania swojego maksimum.

 

Uniemożliwi? Może utrudni ale na pewno nie uniemożliwi. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uniemożliwi? Może utrudni ale na pewno nie uniemożliwi. :ph34r:

 

Myślisz o czymś innym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lewy nick.. na potrzeby licytacji :D

 

 

no to ciekawe czy taki "dyletant" bo tak teraz ma nicka zapłaci :)

 

no i nie zapłacił w takich przypadkach dropped wydaje mi się powinno banować ip osobnika bo ............. z tego co widzę

 

tutaj też licytuje

 

i tu także

 

ciekawe czy to też robi dla zabawy

 

Jakby była taka możliwość ograniczania dostępu do licytacji dla osób z niewywiązaną transakcją bardzo chętnie bym korzystał, lub możliwość blokowania osób z 0 transakcji

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i nie zapłacił w takich przypadkach dropped wydaje mi się powinno banować ip osobnika bo ............. z tego co widzę

 

tutaj też licytuje

 

i tu także

 

ciekawe czy to też robi dla zabawy

 

Jakby była taka możliwość ograniczania dostępu do licytacji dla osób z niewywiązaną transakcją bardzo chętnie bym korzystał, lub możliwość blokowania osób z 0 transakcji

Co da możliwość banowania po IP? Nic. Przecież każdy może to obejść, lub mieć zmienne IP

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nie wiem ja tylko podałem ip jako przykład może ta kara za nie opłaconą transakcje powinna zostać przypisana do wszystkich kont tej osoby zakładając że w tamtej chwili na dwóch siedziała ---- po prostu wkurzam się bo na AM zaczyna się robić taka piaskownica jak na allegro po dopuszczeniu osób mniej dorosłych. Nie twierdzę że wszyscy są "bee" ale .... od kiedy są tam (na allegro) osoby z "junior" w profilu mam co miesiąc kilka aukcji gdzie licytuje nie płaci i ma cie głęboko w d...

 

Pozdrawiam

 

 

Edit:

a na AM tylko w tym tygodniu miałem 4 aukcje które nie zostały opłacone

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Jak z kosmosu jak na .com.pl :)

 

DD

Cytuję opis aukcji:

 

- w cenie znajduje się duży, działający od 2003 roku sklep internetowy z bazami danych

 

- aktualnie w google.pl , pod hasłem "komputery" domena znajduje się na 6 pozycji za sklepem komputronik.pl oraz wyświetla się na pierwszej stronie wyszukiwarki

Takie aspekty również posiadają pewną wartość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra domena w miarę rozsądnej cenie ;)

 

Dobre :angry:

Cena zdecydowanie za niska. Nie do końca jestem pewien czy to abonent ją wystawia :D

 

BTW:

Zawsze mam obawy co jest przedmiotem aukcji gdy widze na sprzedaz np. www.bilety.pl Tutaj chociaz w opisie jest uzyta nazwa samej domeny. ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×