Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Pewnie i tak jakoś się wymiga... Jak to na allegro wink.gif

 

Ogólnie zainteresowania aukcją nie było.

Będąc przed domem przypomniałem sobie o licytacji, wpadam, patrzę "poniżej minuty" w desperacji dałem 400zł.

W pierwszym momencie moje oferta była największą i wynosiła 5zł :) , ale niestety ktoś kilka sekund po mnie podbił na 395,99 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
w sumie 400 zł patrząc co się ostatnio dzieje to normalna cena za te domeny :)

...

Tylko pewnie sprzedawcy nie o taką cenę chodziło :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko pewnie sprzedawcy nie o taką cenę chodziło :D

 

Pieniądze to nie wszystko. Inni trudzą się i nie mogą nic sprzedać, a jemu przyszło to z taką łatwością, no i przy okazji miał możliwość zareklamować swoją osobę na największym forum o domenach w Polsce. Same plusy :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
w sumie 400 zł patrząc co się ostatnio dzieje to normalna cena za te domeny wink.gif

 

Tylko nie koniecznie kupujący musi być inwestorem.

Budżet był sporo większy z pewnych względów.

 

 

Cena osiągnęła by większy pułap gdyby nie odwołanie ofert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pieniądze to nie wszystko. Inni trudzą się i nie mogą nic sprzedać, a jemu przyszło to z taką łatwością, no i przy okazji miał możliwość zareklamować swoją osobę na największym forum o domenach w Polsce. Same plusy :)

Gorzej jak kupił na rynku wtórnym lub na innej licytacji i zapłacił znacznie więcej niż 400 zł :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wstępny szał z ipad'ami już za nami ... teraz za 2 razem aukcja, może nawet takiej kwoty nie osiągnąć...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie. małe L

 

Cwaniaków nie brakuje... zobaczymy jak z naiwnymi wink.gif

 

Lub tymi ze słabym wzrokiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Wstępny szał z ipad'ami już za nami ... teraz za 2 razem aukcja, może nawet takiej kwoty nie osiągnąć...

Jakby nie było ceny minimalnej, to pewnie wylicytowana kwota byłaby wyższa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treść oryginalna (w razie gdyby się zmieniła w aukcji):

Witam mam do zaoferowania padanie ci wolnej nazwy domeny 3 literowej one będą tak wyglądały np. se2.pl więc dzięki takiej domenie będziesz miał więcej klientów i więcej osób bedzie wchodziło na twoją stronę bo każdy tak łatwą nazwę domeny zapamięta tylko teraz tak niska cena bo za 3 wolne nazwy 3 literowej domeny to 18zł. To mało w prównaniu z innymi aukcja mi na allegro!!! Więc nie przepłacaj u innych i kup tanią i dobrą do zapamiętania nazwe domeny!!! Tylko teraz promocja 18zł za trzy 3 literówki tylko 8 sztuk po trzy 3 literwe wolne nazwy domen. Potem będą za 35zł.

..............

UWAGA PROMOCJA PIERWSZE 2 osoby dostają nazwe wolnej domeny 3 literowej gratis więc licytujcie. Więc podzsumując pierzsze dwie osoby dostają cztery 3 literowe domeny!

 

Stylistyka nastolatka albo "lepiej", mylenie liter z cyframi.

Faktycznie "pełna" świadomość :)

 

Do tej p[ory myślałem, że 2 jest cyfrą jak widać się "myliłem" tylko zastanawiam się w jakim alfabecie 2 jest literą ...

Dokładnie, chyba w ANalfabecie ;)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co lepsze rozsyła takie maile he he porażka. ;) i do tego jakie błędy pewnie dlatego mu się te 3-literówki znajdują ;)

 

"Treść wiadomości:

Widze że licytujesz domeny 3 literowe mam dla cibie propozycje z poco masz płacić 300zł za domeny 3 literowe wystarczy że sam znajdziesz domene 3 literową. Więc ja moge ci podać 25 wolnych nazw 3 literówek za jedyne 150zł lub 5 za 20zł albo 3 za 15zł! Sam zpżedawaj domeny 3 literowe idalny biznes!"

Edited by masterd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×