Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

chcialbym jednak poznac tych, ktorzy po otrzymaniu takiej oferty, pytaliby oferenta

czy napewno nie wpisal jednego zera za duzo, a nastepnym razem jeszcze raz

czy moze kolejne zero nalezaloby usunac (przeciez wszyskie pierwsze

oferty sa na poziomie reg fee)

 

aukcja zostala przeze mnie odwolana na kilkukrotne prosby oferenta

 

Gdyby mi nabywca napisał, że wpisał za dużą i tak nierealną cenę przez pomyłkę, na pewno bym się skontaktował z dropped.pl i z Michałem (Mazurem albo Plebanem), żeby spróbować jakoś rozwiązać tę sytuację dopóki aukcja jeszcze trwała, bo pewnie nieczęsto się to zdarza. Mam nadzieję, że nie odwołałeś aukcji na własną rękę i wziąłeś na siebie opłaty karnej (czyli 10 tys. zł). :)

 

A dobrze życzyłem tylko dlatego, że był jakiś 1% szans, że transakcja była realna (ktoś mógł chcieć zbudować markę na 35.pl - jakaś nowa sieć jak 36i6.pl czy coś, takie rzeczy się zdarzają może tylko w bajkach, ale ktoś mógł się naoglądać rynku .com, gdzie takie chodzą w tych okolicach). Przynajmniej tak myślałem do czasu aż znalazłem tamten wątek. Oczywiście dobrze życzyłem w sensie, żeby kwota trafiła do Ciebie, o wygórowanych opłatach karnych dla KK i nie tylko trafiających do dropped.pl już gdzieś się wypowiadałem i nie popieram ich. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że nie odwołałeś aukcji na własną rękę i wziąłeś na siebie opłaty karnej (czyli 10 tys. zł). :)

 

jestem AMtruistą ale nie altruistą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejny naciągacz Lnteria.pl ;]

 

http://allegro.pl/item940223256_lnteria_pl_czy_widzisz_te_mozliwosci.html

 

I do tego jeszcze daje rzeczywiste logo interia.pl ;) ;) ;) ;) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/item932122019_www_domenawww_pl_tak_ta_domena_jest_na_sprzedaz.html

 

Haha domena przebijana dla zabawy, ale 3% musi dać allegro. To się zdziwi widząc rachunek za luty ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/item932122019_www_domenawww_pl_tak_ta_domena_jest_na_sprzedaz.html

 

Haha domena przebijana dla zabawy, ale 3% musi dać allegro. To się zdziwi widząc rachunek za luty ;]

 

nie bedzie zadnej prowizji bo to jest aukcja z cena minimalna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg mnie cena patrzyma przy kwocie 3k :)przy takim tempie czyżby KK ? ;)

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba rekord..

 

Na pewno będzie rekord cenowy jeśli chodzi o aukcje domen przechwyconych w tym roku :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szacuję iż zatrzyma się na 3 - 4tyś . Chyba że na liście jest KK to zapewne wyżej zaatakuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzieś ktoś pisał na forum, że litera "H" jest kolejną po Q, Y, V literą niepożądaną argumentując tym, że mało słów zaczyna się na "H". ;)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szacuję iż zatrzyma się na 3 - 4tyś . Chyba że na liście jest KK to zapewne wyżej zaatakuje ;)

 

 

a jaki mółbym być KK dla tej domenki ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×